New Posts New Posts RSS Feed - konoplja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

konoplja

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: konoplja
    Posted: 14 Prosinac 2012 at 07:10
dobro jutro!
ne znam jel bilo vec pisano o tome,ne da mi se sad tražiti?!
ima li netko da koristi konopljin proteinski prah?
imam ga namjeru kupiti.
molim iskustva,kako se uzima, s cime,itd.
uzimala sam maca prah,i jedva sam to uspjela dokrajciti zbog odvratnog okusa!
unaprijed zahvaljujem,pozz!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 11:03
uzimala dva mjeseca uglavnom navecer pred spavanje. navodno je dosta spor protein i nema potpun aminokiselinski sastav. ali inace jako dobra stvar. medutim, moram te razocarati- okus je kao okus zemlje :D isto kao maca :)
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 11:19
I maca i hemp je super ali najbolje ih je kombinirati sa vocem i povrcem da ubije okus. Ja stavim malo blitve, cikle, jabuke, acai, maca, hemp, alge, malo vanile ili agava sirupa za okus i sve zmiksam. Okus je ok sasvim.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 11:20
bljak!
kak si to pila,s cim?
odnosno u kaj si mutila?
ja sam macu probala sa svim i svacim,odvratna je,ali sam si mislila kad sam vec dala lovu moram i potrošiti
zato i sad gruntam, jel da uzmem konoplju,ili ne.
možda bi bilo najbolje ipak whey ( kao protein) i beta glucan ( koji sam vec uzimala nakon operacije melanoma, i odlican je za imunitet)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 11:30
pobala sam mutiti u zobene, u griz i u povrce kao extreme al ni u jednom slucaju okus mi nije bio presretan ;) popila jesam na kraju al ja dalje igram na sigurno- whey i ciao
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 11:31
melanom? :(
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 11:49
Moj prijatelj ga je mutio u vodu kao shake, kaze da je to tesko topljiv prah i jedva ga popijes jer je kao pijesak i par puta je imao poteskoca s gutanjem istog... Odvratan okus, ali je puno zdravije. Sad se ne sjecam koliko je skuplji? Kupovao je u ducanu Bio&Bio.
Mislim da isto ima povoljan utjecaj na imuntet obzirom da je to konoplja. To i jest jedan od razloga konzumiranja istog.

Iako, citala sam da i whey daje boost imunitetu.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 13:27
@avangarde,da melanom,3 operacije,pocupali i limfne cvorove,ali ja sam tvrdi orah!



a,kaj se tice, konoplje,odustaje,idem onda opet na whey!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 13:43
to je duh, svaka cast ja stavljam chia sjemenke u zobene, one su pune antioksidansa pa probaj njih za imunoloski kombinirati
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 14:09
mogla bi i to!
jedem zobene pod obavezno, probat cu ubaciti.
ima puno zanimljivih stvari u bio&bio
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2013 at 17:05
Konopljin proteinski prah ima potpun aminokiselinski sastav i vrlo brzo se apsorbira. Takodjer sadrži BCAA, optimalan odnos omega-3 i omega-6 EFA te dijetalna vlakna. S obzirom da je to protein biljnog porijekla (dobiva se iz sjemenki konoplje), ne izaziva plinove kao npr. whey, ne stvara tzv. crijevni mulj i intestinalnu toksemiju. Konopljin proteinski prah cini 50% proteina od cega je 65% globulina i 35% albumina. Samo 15g ovog proteina se apsorbira brže nego 50g whey-a jer vecinom sadrži biljni protein edestrin koji je slican proteinu koji gradi ljudske mišice, što potice sintezu DNA, izgradnju stanica i anabolizam. Potice detoksifikaciju jetre, a GLA potice izgradnju stanica kože, kose i noktiju. Organskog je podrijetla i ne sadrži pesticide i herbicide. Što se tice okusa, navodno je zemljast, ali je to stvar vlastite preferencije - neki ga ne mogu podnijeti dok ga drugi mogu jesti i žlicom. Cijena 1000g ovog praha je okvirno 380kn.

Edited by GrannySmith - 03 Sijecanj 2013 at 17:06
Harder Better Faster Stronger
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 09:30
ja ga pijem od nedavno... istina, okus odvratan ako ga pijesa sa vodom...al preporuka je da se pije sa nekim biljnim mlijeko ili sokom..ja ga umjesam u sojino mlijeko koje je slatko, ili u ono dukatovo lagano jutro koje isto ima slatkas okus i meni onda sasvim odgovara... i pijem ga poslije treninga, a to je oko 20h uglavnom.. a dali ce djelovati, to cemo vidjeti
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 10:48
ja jedem sjemenke konoplje ujutro sa zobenim 
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 12:36
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

ja jedem sjemenke konoplje ujutro sa zobenim 


i to sam planirao uzimati..jel se to otopi u mlijeku ili bude tvrdo?
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 21:20
ja jedem sa vodom , ugl. msm da ostanu tvrde iako nisam nikao baš gledao kakve su
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 23:46
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

ja jedem sjemenke konoplje ujutro sa zobenim 

I pretpostavljan da ih ujutro posereš u istom obliku u kojem si ih unija
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.