New Posts New Posts RSS Feed - Komentari na natjecanje i prijedlozi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Komentari na natjecanje i prijedlozi

 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 22:28
Originally posted by dalila dalila wrote:

  EtoLega, Shiny...i Closer i Ann i ja... pa ima nas....


nisam ja za natjecanje u formalnom smislu

ali preko ljeta sam gol svaki dan, tako da sam 200% nabrijaniji za trening, pa cu javljati promjene.
š.9. možda, ali zasad sam se malo zasitio programa i jelovnika

možda se na jesen okušam i kao trener, ako se prijavi netko mojih godina tko pocinje..
 

Edited by Lega
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 23:23
Originally posted by Lega Lega wrote:


ali preko ljeta sam gol svaki dan, tako da sam 200%
nabrijaniji


Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 23:27
Teme kandidata se za sada nece brisati.

Definitivno sam za opciju arhiviranja ili premještanja teme - nikako brisanje.
Tako da ste sigurni.. Mišljenja sam da iskustvo prvih natjecatelja ce odlicno doci ostalima i opcenito pocetnicima.

Znaci finalno - teme kandidata se nece brisati - slobodno updateajte tamo i pišite preko ljeta.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
missbig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missbig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 00:01
  Možda ne bi bilo loše da napraviš u temi natjecanje gdje su sad naše teme, podteme SEZONA š, poslije SEZONA 2 itd... i da naše teme prebaciš u prvu. Smijemo li se i mi koji smo se vec natjecali prijaviti i za slijedece natjecanje? Vec sam bila napisala da sam i ja za, u biti, samo sam nastavila na svoju ruku prema onome što sam dobila od trenerice za vrijeme natjecanja i prema onome što sam našla na stranici i na forumu.


Edited by missbig
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 07:21
Jooooj ja bi isto tako voljela sudjelovat u ovome natjecanju, samo je problem što imam starudiju od kompa i nemogu slike prebacivati
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 11:15
Originally posted by dianna dianna wrote:

Jooooj ja bi isto tako voljela sudjelovat u ovome natjecanju, samo je problem što imam starudiju od kompa i nemogu slike prebacivati


Kako ne možeš? Pa sigurno možeš.. nemre biti toliko star..

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Avatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 352
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Avatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 11:43
Slažem se s ostalim kandidatima da se svi odmorimo od natjecanja i da se krene š.9 jer sad su svi nabrijani na to pošto su vidjeli kako smo mi uspjeli ali sigurno ne znajuci koliko je tu truda bilo uloženo a preko ljeta je najveci problem odsutnost od kuce, te drugi problemi pa bi opet natjecanje bilo zanemareno!

Možda to ne bi bilo tako ali sumnjam jer znam po sebi cim dođe ljeto, samo se gubim i jedva da stignem jest a gdje još i vježbat te držat se strogog režima prehrane

za mene je iskreno natjecanje tek krenulo, pohvale i cestitke su me podignule i vjerujem da cu još više pokazat š.9
sretno svima koji ce nastaviti s natjecanjem te koji ce se ubaciti s nama i postavljat svoje napretke
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 11:49

 Ovo "natjecanje" je bilo dobro, ali kako se kaže - prvi macici se u vodu bacaju, pa tako je i ovo poslužilo kao ogledni primjer onog što u buducnosti treba ispraviti.

što se tice ocjenjivanja, tu smo ja mislim najviše zapeli. Subjektivno je, i to dosta. Zapravo može se reci kako su ocjene ukljucivale i određene doze simpatiija koje je neki clan zaslužio kod tih koji glasaju za njega i time uvecale opcu impresiju postignutim bilo to rezanje masti ili nabijanje mišicne mase.

Ako je ikako moguce, ukljuciti i nekakav neovisan žiri, primjerice od strucnjaka koji pišu clanke na fitu tako da onda ocjena bude nešto realnija. Također, slikanje i mjerenje - slikanje ako je opušteno na prvim slikama, onda treba biti opušteno i na zadnjim slikama i obrnuto. Slicno i za mjerenje.

I druga stvar gdje se kiksalo je opadanje motivacije za natjecanje kod pojedinih natjecatelja sa protekom vremena - postrožiti pravila, a o tome ima vremena i tema je za sebe.

Jednako tako, neovisno o natjecanju po pitanju izgleda, mogli bi uvesti i natjecanje u osnovnim vježbama - bench press, deadlift, cucanj, i to za cure i za decke, naravno ako bude zainteresiranih

Sljedece natjecanje? Svakako sam za, bit ce još bolje 

I to je to zasad, ne treba više kopat

Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 11:53
Strong is the new skinny.
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 17:48
Odlicni prijedlozi Thorn!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 18:16
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

  EtoLega, Shiny...i Closer i Ann i ja... pa ima nas....


nisam ja za natjecanje u formalnom smislu

ali preko ljeta sam gol svaki dan, tako da sam 200% nabrijaniji za trening, pa cu javljati promjene.
š.9. možda, ali zasad sam se malo zasitio programa i jelovnika

možda se na jesen okušam i kao trener, ako se prijavi netko mojih godina tko pocinje..
 


ma formalno...meni je i ovo bilo neformalno..ali je motivacijski.... ono....fora Vidiš da ima još nekih koji se muce....
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 18:17
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Ovo "natjecanje" je bilo dobro, ali kako se kaže - prvi macici se u vodu bacaju, pa tako je i ovo poslužilo kao ogledni primjer onog što u buducnosti treba ispraviti.

što se tice ocjenjivanja, tu smo ja mislim najviše zapeli. Subjektivno je, i to dosta. Zapravo može se reci kako su ocjene ukljucivale i određene doze simpatiija koje je neki clan zaslužio kod tih koji glasaju za njega i time uvecale opcu impresiju postignutim bilo to rezanje masti ili nabijanje mišicne mase.

Ako je ikako moguce, ukljuciti i nekakav neovisan žiri, primjerice od strucnjaka koji pišu clanke na fitu tako da onda ocjena bude nešto realnija. Također, slikanje i mjerenje - slikanje ako je opušteno na prvim slikama, onda treba biti opušteno i na zadnjim slikama i obrnuto. Slicno i za mjerenje.

I druga stvar gdje se kiksalo je opadanje motivacije za natjecanje kod pojedinih natjecatelja sa protekom vremena - postrožiti pravila, a o tome ima vremena i tema je za sebe.

Jednako tako, neovisno o natjecanju po pitanju izgleda, mogli bi uvesti i natjecanje u osnovnim vježbama - bench press, deadlift, cucanj, i to za cure i za decke, naravno ako bude zainteresiranih

Sljedece natjecanje? Svakako sam za, bit ce još bolje 

I to je to zasad, ne treba više kopat




Uvijek tako realan...prizeman i sa dobrim savjetima... naš Thorn
Back to Top
*Tina* View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 162
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Tina* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 20:53
Thorn!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 22:09
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

I druga stvar gdje se kiksalo je opadanje motivacije za natjecanje kod pojedinih natjecatelja sa protekom vremena - postrožiti pravila, a o tome ima vremena i tema je za sebe.



To je to.


+ pametnije odabrati natjecatelje i vec bi to trebala biti druga prica

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Lipanj 2010 at 23:56
Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

I druga stvar gdje se kiksalo je opadanje motivacije za natjecanje kod pojedinih natjecatelja sa protekom vremena - postrožiti pravila, a o tome ima vremena i tema je za sebe.

To je to.

+ pametnije odabrati natjecatelje i vec bi to trebala biti druga prica



Ako imaš neku ideju kako ih pametnije odabrati, onda ok.. ovo je ionako bilo probno.. kasnije mislimo to s motivacijom riješiti na neke druge nacine Više kad vrijeme dođe
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 09:53
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 

što se tice ocjenjivanja, tu smo ja mislim najviše zapeli. Subjektivno je, i to dosta. Zapravo može se reci kako su ocjene ukljucivale i određene doze simpatiija koje je neki clan zaslužio kod tih koji glasaju za njega i time uvecale opcu impresiju postignutim bilo to rezanje masti ili nabijanje mišicne mase.


Ako je ikako moguce, ukljuciti i nekakav neovisan žiri, primjerice od strucnjaka koji pišu clanke na fitu tako da onda ocjena bude nešto realnija. Također, slikanje i mjerenje - slikanje ako je opušteno na prvim slikama, onda treba biti opušteno i na zadnjim slikama i obrnuto. Slicno i za mjerenje.




Slažem se. Mislim da bi u sljedecem natjecanju trebalo nekako organizirat da se natjecatelji osobno upoznaju prvi dan sa žirijem, da ih žiri slika i mjeri. I to isto da se napravi zadnji dan. Jer je ovako preko slika jako teško procijenit, cesto stvari nisu takve kakve izgledaju

Uglavnom, ja sam za to da se preko ljeta ništa ne organizira. Neka to ostane na izbor pojedincima koji imaju volje i želje zapet još žešce - za takve smo uvijek tu sa savjetima i motivacijom ako treba , a onda da na jesen krene novi krug...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.