New Posts New Posts RSS Feed - Komentari na natjecanje i prijedlozi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Komentari na natjecanje i prijedlozi

 Post Reply Post Reply Page  <1234 8>
Author
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 18:07
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Da li da brišemo postojece teme kandidata
sada ili ?

Možda da se samo stave u arhivu, pa makar topic bio vidljiv
samo natjecatelju (ako se to moze napraviti). Ili neki
podforum s tim temama vidljiv samo bivšim natjecateljima i
trenerima,ne i ostalim clanovima (radi urednosti foruma
najviše). Meni bi fora bilo vidjeti kad opet krenem, da li
me iste stvari muce i sve to.... vjerujem i drugima.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 18:12

 ja nebi ta se teme brisu.

sta se tice priko lita natjecanja,jedva je i ovo proslo. bolje bi bilo š.9 da se napravi nesto.iako bi tribalo koncept poboljsat, e sad kako to jos triba razmislit raspravit o tome i krenit.

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 18:13
Originally posted by Shiny Shiny wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


A izgovore ak imaš za rad tokom cijele godine to je
stvar do tebe, jer da zaista želiš složit ceš se kak
veliš


Ja ne pravim izgovore da bi izbjegla vjezbanje i sl. nego se ono mnogo stvari namece i kvari mi planove Moze se sve stici (to ja drugima govorim tako da mi ne treba da neko meni isto prica) ali uz mnogo odricanja i posvecenosti...sto je svakome tesko a kamoli jednom pocetniku kojeg sitnica odvede s puta...


Hehehe , malo te zezam jer si sam rekla da si izmišljaš izgovore , a kužim da ti kao pocetniku to svo odricanje predstavlja problem, al bitno je poceti, kad vidis rezultate neceš ststi akt ti je stalo do toga


Originally posted by Shiny Shiny wrote:


Proteklih š0 dana me noge bole od SJEDENJA UCENJE-ISPITI jer moram zapeti š20% i NE,ne mogu trenirati i spremati sebi hranu i jesti kad tacno zelim,i raditi sve po ps-u kako bi htjela jer se ja onda posvetim tome i svo vrijeme mi je u glavi pa mi pola dana ode dok se saberem i uzmem knjigu...

A od š.7.toga nece biti i konacno se mogu posvetiti sebi.. na to sam mislila...

Al dobro kako god


E tu se ne slažem s tobom....ovo je izgovor   ..zapravo nemaš nikakvih obaveza, ne uciš š2 sati dnevno (bar mislim da ne) a kao savršena pauza i odmor od gledanja u knjigu je trening i fizicka aktivnost.......zapravo svo vrijeme u danu koje imaš imaš samo za sebe i posvecuješ ga samo sebi tako da definitivno IMAš vremena za kuhat i vježbat i jest......
Samo primjer radi......moram te opet spomenut Ann , zena, majka 2 djece, vremen za sebe uopce nema i nije si ona priorit pa eto.....uz puno odricanja i dobre volje sve se da.......
Govorim to jer znam, sam imam dvoje djece i obaveza oko njih, vremena za sebe u tragovima, i treniram radi toga ili kad svi zaspe u 2š-22h ili u 7 ujutro dok se ne probude kako bi imao nesmetani kontinuitet
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 18:19
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


..sam imam dvoje djece i obaveza oko njih, vremena za sebe
u tragovima, i treniram radi toga ili kad svi zaspe u 2š-
22h ili u 7 ujutro dok se ne probude kako bi imao nesmetani
kontinuitet

A zato ti razumiješ!! Znala sam!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 18:26
Originally posted by Ann Ann wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


..sam imam dvoje djece i obaveza oko njih, vremena za sebe
u tragovima, i treniram radi toga ili kad svi zaspe u 2š-
22h ili u 7 ujutro dok se ne probude kako bi imao nesmetani
kontinuitet

A zato ti razumiješ!! Znala sam!


hehehehe , da nije tak mozda bi mislili da ti se upucavam 
Al zato to i iznimno cjenim jer znam da 90 ili vise % zena se tada najvise zapusti i da malo previse zapostave svoj zivot, a nebi smjele.je tesko je , al evo tvoj primjer da se moze
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 18:34
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by Shiny Shiny wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


A izgovore ak imaš za rad tokom cijele godine to je
stvar do tebe, jer da zaista želiš složit ceš se kak
veliš


Ja ne pravim izgovore da bi izbjegla vjezbanje i sl. nego se ono mnogo stvari namece i kvari mi planove Moze se sve stici (to ja drugima govorim tako da mi ne treba da neko meni isto prica) ali uz mnogo odricanja i posvecenosti...sto je svakome tesko a kamoli jednom pocetniku kojeg sitnica odvede s puta...
Hehehe , malo te zezam jer si sam rekla da si izmišljaš izgovore , a kužim da ti kao pocetniku to svo odricanje predstavlja problem, al bitno je poceti, kad vidis rezultate neceš ststi akt ti je stalo do toga
Originally posted by Shiny Shiny wrote:

Proteklih š0 dana me noge bole od SJEDENJA UCENJE-ISPITI jer moram zapeti š20% i NE,ne mogu trenirati i spremati sebi hranu i jesti kad tacno zelim,i raditi sve po ps-u kako bi htjela jer se ja onda posvetim tome i svo vrijeme mi je u glavi pa mi pola dana ode dok se saberem i uzmem knjigu...

A od š.7.toga nece biti i konacno se mogu posvetiti sebi.. na to sam mislila...

Al dobro kako god
E tu se ne slažem s tobom....ovo je izgovor   ..zapravo nemaš nikakvih obaveza, ne uciš š2 sati dnevno (bar mislim da ne) a kao savršena pauza i odmor od gledanja u knjigu je trening i fizicka aktivnost.......


ucim,citam,pisem (ovih dana) 8-š0h dnevno i ne,nemam vremena

uostalom nije to tema.i nije vise ni bitno kad nema takmicenja
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 18:36
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by Ann Ann wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


..sam imam dvoje djece i obaveza oko njih, vremena za sebe
u tragovima, i treniram radi toga ili kad svi zaspe u 2š-
22h ili u 7 ujutro dok se ne probude kako bi imao nesmetani
kontinuitet

A zato ti razumiješ!! Znala sam!
hehehehe , da nije tak mozda bi mislili da ti se upucavam  Al zato to i iznimno cjenim jer znam da 90 ili vise % zena se tada najvise zapusti i da malo previse zapostave svoj zivot, a nebi smjele.je tesko je , al evo tvoj primjer da se moze


Ann svaka cast ona je svakako bila moj favorit cijela ova 3 mj. ALI ona je sama rekla sto se tice posla da par sedmica skoro da nema posla a par sedmica ga ima preko glave...pa i trenira tako kad je slobodna...
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 18:42
Originally posted by Shiny Shiny wrote:

 

ucim,citam,pisem (ovih dana) 8-š0h dnevno i ne,nemam vremena

uostalom nije to tema.i nije vise ni bitno kad nema takmicenja


To je period od par dana, a kaj je s ostakom godine ?Nek ti bude da vise ne pilimo tu 

Bit ce takmicenja jos, a ak bus se tak primila posla kak velis onda te evo odma stavljam za favorita
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 18:44
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Pa tesko da se moze sloziti ako neko ima po 3 tjedna ili
mjesec dana godisnjeg, spjaju se vikendi, odlazi na more
i petak, sub, nedjelja....a i svakome treba malo odmora
od obaveza i treninga tokom godine.......ne samo da treba
nego je to jako bitno

Sviđa mi se kaj želite i prek ljeta i da nije ono kao
poslje nove godine krecemo vježbat za ljeto, ali mislim
da je puno, puno ljudi odsutno i zele se opustiti malo.
Ja se osobno puno bolje organiziram tokom radnog tjedna
i obaveza jer sam zauzet stalno i vezan za svakodnevne
obaveze, cim dođe vikend odmah mi disciplina kaj se tice
obroka i treninga pada jer izbivam iz kuce.....


Paaa, ovo je trajalo 90 dana, da netko i svojevoljno napravi pauzu od tri tjedna, nece to ponistit uspjeh od dva i pol mjeseca rada... Osim toga, znam puno ljudi koji funkcioniraju po mom principu, a to je, radish, radish, radish, jedva cekash taj godisnji da se opustish i ne mislish na nishta... i onda prvi dan ljencarish, izadjesh na koju kavicu, odmorish se, i drugi dan do š0 sati ujutro ti je dosadno i mislish si, pa shta da sad radim na godisnjem? (ok, tu se ne racunaju roditelji ali vech se podrazumijeva da si za klince ovdje anyway 0-24)

I ne vidim zasto se ne bi otvorilo josh jedno ljetno natjecanje, ako se sakupi dovoljno ljudi koju su zeljni i voljni dalje radit na sebi i tijekom cijelog ljeta - super, tko ne zeli - neka odmara
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 18:49
Originally posted by Closer Closer wrote:


I ne vidim zasto se ne bi otvorilo josh jedno ljetno natjecanje, ako se sakupi dovoljno ljudi koju su zeljni i voljni dalje radit na sebi i tijekom cijelog ljeta - super, tko ne zeli - neka odmara


Slazem seeeee! ako ima zainteresiranih nek natjecanja budu svaka 3 mjeseca

U biti Zoki, mislim da bi prvo treneri trebali rec zele li se time baviti preko ljeta, ipak su oni glavni, tak da glasanje ljudi nema smisla ako bi trenri odmarali
Back to Top
MII2o View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MII2o Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 19:48
Evo ja sam pratio malo to proljetno natjecanje. Moram
cestitati svim natjecateljima prvo. Svi su napravili
dobar napredak, no najbitnije pokazali su veliku volju i
želju za napretkom. Koliko mi se tu ucinilo najviše su
napredovali Ann, Zmaj i Avatar. Njima posebne cestitke.
Znam na svoj koži koliko je tesko napravit toliki
preokret XD
A sad o pravoj temi. Ako se bude išlo u novu sezonu,tj.
kad se bude išlo ja sam defitivno za :)
Jos sam relativni pocetnik u svemu tome, mislim da bi tu
mogao i najviše naucit te naravno doci u zavidnu formu ^^
što se tice ljeta. Ja sam za, ali mislim da bi bio
idealan termin pocetkom jeseni, kada smo svi doma.
Eto to je sve od mene, zasad :)
Nadam se da cu upast u sljedecu sezonu fit contesta :P

Edited by MII2o
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 20:43
  Ja cu nastaviti jednakim..ako ne i žešcim tempom preko ljeta...upravo sam dobila takve komentare da jednostavno moram nastaviti.... natjecala se ili ne...kako je Ann rekla....meni je natjecanje protiv ili za mene....vec par godina..... i pošto je u ova 3mj.....7kg otišlo dolje..a to nisam uspjevala jako dugo...ja nastavljam....sa smješkom na licu
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 21:47
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Također, volio bih cuti što treba uciniti / popraviti ukoliko bi isto natjecanje orgranizirali u 9. mjesecu? Da li da brišemo postojece teme kandidata sada ili ?


ako nije bed, premjesti moj topic u 'ostale teme' ili ga spoji s onim 'Lega mega' topicom...
ja cu definitivno updejtati i preko ljeta.


Shiny, razumijem šta hoceš reci, ali mislim da si u manjini što se tog ljetnog režima tice.
ako ti je do natjecanja radi discipline, možeš i bez njega otvoriti svoj topic na forumu gdje ce te ljudi pratiti, savjetovati i koriti ako posustaješ..

takvih š0 topica i forum bi bio druga prica
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 21:52
  EtoLega, Shiny...i Closer i Ann i ja... pa ima nas....
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 22:04
Originally posted by Lega Lega wrote:


Shiny, razumijem šta hoceš reci, ali mislim da si u manjini što se tog ljetnog režima tice.ako ti je do natjecanja radi discipline, možeš i bez njega otvoriti svoj topic na forumu gdje ce te ljudi pratiti, savjetovati i koriti ako posustaješ..takvih š0 topica i forum bi bio druga prica


Razumijem i ja vas...i posto vecina nije za,vec mi je svejedno...
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Lipanj 2010 at 22:11
Originally posted by Lega Lega wrote:


ako ti je do natjecanja radi discipline, možeš i bez njega otvoriti svoj topic na forumu gdje ce te ljudi pratiti, savjetovati i koriti ako posustaješ..

takvih š0 topica i forum bi bio druga prica


Ovo je odlicna ideja stavrno bi bilo toga za gledat i diskutirat onda
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.