New Posts New Posts RSS Feed - kombinacija p90x i plivanja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kombinacija p90x i plivanja

 Post Reply Post Reply
Author
ladypop View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ladypop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kombinacija p90x i plivanja
    Posted: 07 Studeni 2011 at 09:04
pozdrav svima, evo imam jedno pitanje za vas koji ste upuceni u jedno i drugo.. naime imam neki plan da ukomponiram p90x i plivanje, radi se o tome da bi od p90x uzeo 3 dana weight treninga, a umjesto plio, kenpo i joge bi si riješio nekakvo plivanje ili trcanje, znaci neki kardio a za jogu bi mozda uzeo neku alternativnu jogu koja meni vise pase ili rastezanje..

neda mi se trosit pare na teretanu jer iskreno i nisam u nekoj financijskoj situaciji da ih imam na bacanje, a p90x sam radio mjesec dana i znam sta mogu ocekivati, ali isto tako ne želim cijeli pratit jer mi postane brzo dosadan, pa bi kombinirao ono što ja želim.. zanimaju me rezultati kakvi bi mogli biti, prehranu bi si sredio, izbacio alkohol i pridrzavao se..

ako imate kakve prijedloge za ovu kombinaciju, bio bi vam zahvalan, i ovako nešto sam imao u planu:

ponedjeljak: chest & back (p90x)
utorak: plivanje/trcanje & salsa
srijeda: Shoulders & Arms (p90x)
cetvrtak: plivanje/trcanje
petak: rastezanje/joga & salsa
subota: Legs & Back (p90x)
nedjelja: odmor

naime, idem isto i na salsu koja je neki lagani kardio ako se to moze tako i nazvati tako da bi uz nju stavio ove kardio treninge..
Decide. Commit. Succeed.
Back to Top
RGNgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RGNgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2011 at 16:49
zar nije ovo malo previse za pocetak?
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2011 at 17:54
Nije , ako može p90x raditi zašto ne bi mogao ovo sa po mom mišljenju lakšim kardiom od onoga u p90x-u
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.