New Posts New Posts RSS Feed - koliko vježbati?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

koliko vježbati?

 Post Reply Post Reply
Author
jaki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jaki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: koliko vježbati?
    Posted: 27 Lipanj 2008 at 12:08
  Zanima me da li je bolje vježbati svaki dan ili 3-4 puta tjedno i kako cu ostvariti bolje rezultate? hvala
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2008 at 14:27
Originally posted by jaki jaki wrote:

  Zanima me da li je bolje vježbati svaki dan ili 3-4 puta tjedno i kako cu ostvariti bolje rezultate? hvala

Zaista ne znam gdje samo nađete ovakva pitanja, zaista je umijece postaviti takva pitanja. Niti glave niti repa u pitanju. Ništa, sve sami moramo pretpostaviti... cak nemam ni što raspraviti.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2008 at 11:41
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by jaki jaki wrote:

  Zanima me da li je bolje vježbati svaki dan ili 3-4 puta tjedno i kako cu ostvariti bolje rezultate? hvala

Zaista ne znam gdje samo nađete ovakva pitanja, zaista je umijece postaviti takva pitanja. Niti glave niti repa u pitanju. Ništa, sve sami moramo pretpostaviti... cak nemam ni što raspraviti.


Nemojte ljutiti Hammera...
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2008 at 18:24
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by jaki jaki wrote:

  Zanima me da li je bolje vježbati svaki dan ili 3-4 puta tjedno i kako cu ostvariti bolje rezultate? hvala

Zaista ne znam gdje samo nađete ovakva pitanja, zaista je umijece postaviti takva pitanja. Niti glave niti repa u pitanju. Ništa, sve sami moramo pretpostaviti... cak nemam ni što raspraviti.


Nemojte ljutiti Hammera...

Ljutnja? Ma hajde, ovo je još najblaže što sam mogao, suzdržavao sam se
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2008 at 12:03
kaj mislite o ovom: š tjedan vježbam 5-6x tjedno,2. tjedan ništa i tako u krug?  
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2008 at 12:08
Originally posted by evica evica wrote:

kaj mislite o ovom: š tjedan vježbam 5-6x tjedno,2. tjedan ništa i tako u krug?  

Misliš jedan tjedan se forsirati a drugi odmarati? Previše ce biti pauza (svaki drugi tjedan). Pauza (od tjedan ili dva) se uzima kod pretreniranosti,a ovakvom dinamikom ne vjeruejm da ceš puno postici jer ce se tijelo naviknuti i na taj ritam.

Važno je mijenjati nacin treninga, to svakako, ali radije promijeni intenzitet i volumen nego  ubacivati  dodatne tjedne pauze.

Ako vec želiš kombinirati intenzivne treninge i odmor probaj sa full body-em (primjerice 3 x tjedno full body a ostale dane odmor). Dodatni tjedni odmora kao što ti predlažeš ti nece bit potrebni.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2008 at 14:05
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by jaki jaki wrote:

  Zanima me da li je bolje vježbati svaki dan ili 3-4 puta tjedno i kako cu ostvariti bolje rezultate? hvala

Zaista ne znam gdje samo nađete ovakva pitanja, zaista je umijece postaviti takva pitanja. Niti glave niti repa u pitanju. Ništa, sve sami moramo pretpostaviti... cak nemam ni što raspraviti.


Nemojte ljutiti Hammera...

Ljutnja? Ma hajde, ovo je još najblaže što sam mogao, suzdržavao sam se


Toliko blago da nam je JAKI odmah zbrisao
Back to Top
jaki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jaki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2008 at 16:17
Nisam zbrisao nego sam imao problema s kompjuterom.
Pitanje je da li je bolje vježbati znaci svaki dan u tjednu ili je bolje jedan
dan vjezbati pa se jedan dan odmarati.Znaci pitanje je kako da odredim
razmake izmedju treninga?Nejdem u teretanu nego vjezbam
doma prema necemu slicnom onom treningu kod kuce s ove stranice.
I oprostite ako pitanje nije bilo jasno.

Edited by jaki
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2008 at 14:09
Jedan dan vjezbati jedan dan odmarati. 
Back to Top
jaki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jaki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2008 at 22:03
hvala to me zanimalo
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.