New Posts New Posts RSS Feed - Koliko vas ima iz Zagreba?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koliko vas ima iz Zagreba?

 Post Reply Post Reply
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Koliko vas ima iz Zagreba?
    Posted: 07 Rujan 2007 at 16:34
Koliko vas ima iz Zagreba? Di izlazite i koliko cesto izlazite?

Osobno izlazim skoro svaki dan ali vikendom bas ono do jutra.

Mjesta gdje zalazim su uglavnom jarun (Piranha) a preko zime Hemingway.


Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Rujan 2007 at 18:32

 I JA sam iz zg!

Vani sam svaki vikend, a sad o mjestima.... Baza mi je Peoples, a od tamo Gallery, Ritz, nekad Piranha, Hemingway,  a u sitne sate znam naletiti i u Ludnicu!!!! HAHAHAHA!

Inace, imam pravi tour de Zg kad idemo van jer mi je ekipa uvijek puna ideja i svaku pokusavamo realizirati, pa makar i na par min. Dodes, vidis, odes/ostanes!

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2007 at 23:08

Evo i ja sam iz ZG-a. Vidim nema bas puno odgovora na ovu temu, dal se malo izlazi ili?

Moja najdraza mjesta su Purgeraj , Aquarius, brodici na Savi (Brazil i Papillon), Sax. Bio mi je dobar i Hard Rock, ali u zadnje vrijeme steka. Znam izac i na neka druga mjesta (Jarun), ali puno puno rjede, sto zbog lokacije koja mi bas nije usput, sto zbog toga jer mi vecina mjesta tam nije sjela. Zalim i za Tvornicom koja zadnjih godina propada. I Saloon se dosta pogorsao, tam nisam bila š00 godina.

Opcenito kaj se tice izlazaka u Zg-u, mislim da bi moglo biti i bolje. Dogodi se da za neki vikend nema apsolutno nista kaj bi me privuklo da izadjem u neki klub/disko, a grad ogroman. Mislim da fali jos mjesta za izac. Pa nemre to propast, kolko samo studenata ima u gradu, a tek mladih zaposlenih... Koji put sam bas razocarana ponudom.

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.