New Posts New Posts RSS Feed - Koliko tacno mogu postici sljedecim?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koliko tacno mogu postici sljedecim?

 Post Reply Post Reply
Author
nova12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nova12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Koliko tacno mogu postici sljedecim?
    Posted: 09 Ožujak 2013 at 19:21

Primjecujem da sam se udebljala najvise u stomaku i bokovima pa bih htjela da nesto poduzmem, a buduci da trenutno nemam mogucnosti (ni vremena ni novaca) da poduzimam nesto konkretnije zanima me moze li mi neko ko se razumije dati savjet hocu li ista postici ako uradim samo ove stvari:

-doruckujem uvijek (da pokrenem metabolizam)

-ne jedem poslije 6 (jer se blizi spavanje)

-cokoladu i slicno u potpunosti zamijenim svjezim vocem (cokolada mi je inace najveci grijeh, u slanom nikad ne pretjerujem)

a kasnije cu ubaciti i trcanje 20 minuta na dan.

Koliko su ove stvari ispravne i koliko na taj nacin mogu izgubiti nepotrebne centimetre?

(Ako ne mogu nista da se ni ne patim bezveze, haha (kidding))

Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2013 at 21:06
0cm. Ne kazem da se ne treba toga pridrzavati,,, No ovo je kao da gripu pokusavas izlijeciti kamilicom. No pomaci su moguci kad uvedes trcanje. Iako, ako je ovo maksimalno sto si spremna napraviti za svoje zdravlje, onda s opravdanjem ocekujem da ne bus ni trcala. Znam znam, imas izuzetno odgovoran posao, muza, djecu,,,, fakat ne stignes. Kao sto nismo ni mi dok nismo shvatili da to bas i nije tako kad se prioriteti posloze. A i zdravlje ne mora biti nuzno skuplje.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2013 at 20:26
Pa i nisu baš velika odricanja.. Trud mora bit puno veci da bi se dobili rezultati.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2013 at 10:30
Uvijek imaš mogucnosti, samo ti treba volje, znanja i mrvu vremena Wink Novac je ogranicavajuca stavka, istina - ali onda treba samo malo potaknut kreativnost. A što se vremena tice - samo izgovor, jako loš izgovor Tongue Dobra volja i motivacija nadigraju svaki nedostatak vremena!

Ajmo ovako, sve ove stvari zaboravi, vidim da se boriš sa puno nepotrebnih i krivih uvjerenja  Wink

Da krenemo prvo od navika koje su te dovele do ovog stanja sada? Koliko kg si dobila?


Edited by Gym_girl - 18 Ožujak 2013 at 10:31
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.