New Posts New Posts RSS Feed - Koliko ste izgubili kg?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koliko ste izgubili kg?

 Post Reply Post Reply Page  <12345 15>
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2010 at 19:29
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:


Slušajte Gym-icu i Phooenixa, oni ce vam jedino pomoci na ovom sajtu



A da? Svaka casti gymki i feniksu, oni su se stvarno potrudili oko tebe i uložili svoj trud da ti pomognu u rješavanju nekih problema, ali ne možeš rec da oni JEDINI pomažu na ovom sajtu

Evo ti npr. Davor, on se stvarno zna cesto zalagat za pocetnike, sve im objašnjava i pojašnjava mada je sve to ponovio jedno milijun puta i svejedno ostane smiren pa opet ponovi, i tako skoro svakom pocetniku koji dođe na ovaj sajt. Tu je i Thorn koji ima široko znanje, Zoki, koji se brine o forumu da ne idemo previše u offtopic da bi ti i ostali pocetnici imali od nekud za ucit. I illy se zna povremeno javit, prije je bio aktivniji,u zadnje vrijeme malo manje, dalila, theia,zika i još sam neke zaboravio al ima tu ljudi koje hoce pomoc, nisu tu samo gymka i feniks

Rijeąeno na PM.
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2010 at 19:39
NARAVNO DA NISAM ZABORAVILA NI NA TEBE, NI NA DAVORA, ZOKIJA I OSTALE...ISKRENO, GYM I PHOENIX SU MI PRVI NA UM PALI, ALI NEMOJ MISLITI DA NJIMA PRIPISUJEM SVAKU TVOJU KVALITETNU, KAO NI OSTALIH PRIJATELJA KOJE SAM OVDJE STEKLA!

Soneru, hvala ti sto me uvijek iznova nakritikuješ, i to zasluženo

Zezam se, ljudi, stvarno vam svima hvala i istina je ovo sto je Soner rekao! Cijeli tim je u perfektnom sastavu! Ljudi pomazu i ne traze nista zauzvrat! Renoviraju umove Lijece komplekse i uklanjaju probleme na pravi nacin: idu s nama problemima u susret

Debljina je bolest! Nije bitno samo istopit sve sa sebe! Bitno se izborit s uzrocima problema!

HVALA TI PRIJATELJU, JOš JEDNOM!!!

Uživam u dopisivanju s vama

Edited by SMAJLICA
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2010 at 20:29

 Smajlice imam dojam kako je tebi samo trebala socijalna podrška, nikakva anoreksija, psihicki poremecaji i slicni teški slucajevi nisu bili u igri u tvom slucaju jer to se zaista ne rješava s nekoliko postova preko foruma.

Ali eto drago mi je zbog tebe što si tu stekla prijatelje kako ih ti nazivaš. Mislim da je to za tebe najvece postignuce, u odnosu na prehranu, vježbu i sl.

Sretno

 

 

   

Edited by ThornOfFaith
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2010 at 22:01
auuu, moram se i ja javit

Smajlice, mrvicu si nam pretjerala i malo skocila izvan ove teme Soner je sve rekao pa ja necu ponavljat..pomalo je cudno zvucalo ovo tvoje "jedino" :) Svi su ovdje od pomoci, makar ne skacemo uvijek grupno na isti post. Sad smo se eto ukljucili Phoenix i ja al koliko puta mene tjednima nema ovdje, a ekipa se lomi oko nekog :) No, nema veze, malo si se nespretno izrazila, i vjerojatno si i sama to shvatila kako vidim

Inace, anoreksija i psihicki poremecaji se zaista ne rješavaju preko foruma, bili bi svi sretni da je tako...ovdje jedino možemo dat par savjeta, malo podrške, napisat koju rijec koja ce se možda uvuci negdje i probit neke barijere...ali nažalost, mnogima je za rješavanje problema iskrivljenja slike o sebi potrebno puno puno više...

Drago mi je da si nešto promijenila na pozitivno otkad si ovdje..samo nam uci i dalje i glavu gore

ajmo sad ontopic...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2010 at 23:02
Pretjerala jesam, i to dobro Jos jednom se izvinjavam svojim virtuelnim prijateljima hehe, a žao mi je stvarno...Istina, svi ste mi bili od pomoci...Nadam se da cu izgurat ovo...ALI IZGURAT DA BUDEM ZADOVOLJNA...Svaki dan je nova bitka...Zato vi meni JESTE velika pomoc, ma ogromna, vjerovali ili ne...Vjerujem u vaš sud i savjete o tome što valja, što ne...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2010 at 23:45
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

..Nadam se da cu izgurat ovo....


Pusti nadu... AKCIJA ti treba, teško se od nadanja usrecit

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 12:05
  38KG za 5 mjeseci izgubio, tacno prije 20 mjeseci i jos uvijek sam u formi i cuvam oblik...
Train Smart. Eat Right. Sleep 10 Hours a Day.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 12:16
 Izgubio 4kg u 2 mjeseca netreniranja!
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 16:21
Originally posted by Lega Lega wrote:

 Izgubio 4kg u 2 mjeseca netreniranja!


vratit ceš se ti brzo, znam ja to!
LiveStrong
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2010 at 18:11
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

Slušajte Gym-icu i Phooenixa, <span style="font-weight: bold;">oni ce vam jedino pomoci na ovom sajtu </span><br style="font-weight: bold;">
A da? Svaka casti gymki i feniksu, oni su se stvarno potrudili oko tebe i uložili svoj trud da ti pomognu u rješavanju nekih problema, ali ne možeš rec da oni JEDINI pomažu na ovom sajtu Evo ti npr. Davor, on se stvarno zna cesto zalagat za pocetnike, sve im objašnjava i pojašnjava mada je sve to ponovio jedno milijun puta i svejedno ostane smiren pa opet ponovi, i tako skoro svakom pocetniku koji dođe na ovaj sajt. Tu je i Thorn koji ima široko znanje, Zoki, koji se brine o forumu da ne idemo previše u offtopic da bi ti i ostali pocetnici imali od nekud za ucit. I illy se zna povremeno javit, prije je bio aktivniji,u zadnje vrijeme malo manje, dalila, theia,zika i još sam neke zaboravio al ima tu ljudi koje hoce pomoc, nisu tu samo gymka i feniks


Ajde sonner, nemoj se praviti tu, dobro znaš da nismo nikad davali savjete ljudima
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 21:57
Originally posted by Lega Lega wrote:

 Izgubio 4kg u 2 mjeseca netreniranja!


al si zato guzio po selu, priznaj... .. ne topi se to samo od sebe
Back to Top
ZRINKA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZRINKA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2010 at 22:49
25 u 5 godina.....   
ja to mogu, ja to hoću!
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 20:08
Originally posted by Ostrakovic Ostrakovic wrote:

  š4 kg u 3 mjeseca... smanjio unos kruha, slatkisa, grickalica i masnoca. Smanjio sam kolicnu hrane po obroku a povecao kolicinu obroka, i vjezbao sam š sat na dan + trening svaki dan imam.
pohvalno,svaka cast!!!
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 02:18
nemam pojma sve to cudno u mene .vaga mi pokaziva da dobivam na kilazi(imam onu digitalnu i mrzim je iz dna duse),amo to vako u pon.sam kupila gace br.36 i danas su mi velike.danas sam isla kupit tutu probala 36 puše na meni i naravno probala br.34 i sad taman.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 02:32
  bit ce da si se dobro israla pa ti se smanjila guzica. ipak ne jedes kemiju, pa sve izletilo iz tebe.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 14:25
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 

bit ce da si se dobro israla pa ti se smanjila guzica. ipak ne jedes kemiju, pa sve izletilo iz tebe.
joj kako sweet sta se brines za moju prehranu i rad moje probave,al eooo mogu ti odma lipo kazat da je tu lipo sve ok nemam problema ni sa sranjem ni sa papanjem ...al ako bas os sad sam došla iz teretanice i boli me dupe i trbusni!hmmm mogla bi otic lipo na koju masažicu
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.