New Posts New Posts RSS Feed - Koliko ste izgubili kg?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koliko ste izgubili kg?

 Post Reply Post Reply Page  <1234 15>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 16:34
Tema je postavljena kao sticky - stalna tema.
Samo se javljajte i napišite koliko ste izgubili kilograma.
Budite motivacija ostalima, pohvalite se!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2010 at 16:58
Meni se osobno ta tema ne sviđa, prvenstveno zato što i tu
ima ljudi koji se izglađivanjem dovode do toga, sa losim
prehrambenim navikama i pogresnim pristupima gubljenju
kilograma, tako da same brojeke kao takve nemaju smisla,
cak što više neupucene koji recimo rade na pola krivo i
vide da je neko izgubio duplo više u manje vremena ( a
pritom se izgladnjivao) može samo dodatno skrenuti s puta i
natjerati u još lošjem pravcu, jer evo, ak je on izgubio š0
a ja 5 onda bum još manje jeo i sl.....  ispravnije bi bilo kolko je ko spustio bf a ne kg


Edited by The Phoenix
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2010 at 08:26
 @the phoenix
Ne razmišljaju svi tako, razlicitog smo nastroja, a puno ljudi ni nezna šta je BF, ipak se vecina još mjeri u kg, i neka se..
Tema je na fitness sajtu, nije sajt o izglađivanju, vec o napretku uz trening!
A šta cemo ako ti se ne sviđa
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2010 at 12:33
  Ma nemam ja niš protiv te teme nit me smeta da piše u njoj tko šta hoce, pa di bi bili kad bi se svima sve sviđalo tak da neznam zakaj si pomislio da me tema smeta ili da bi vi trebali sad nekaj kak veliš

Ovo je moja osobna kritika temi jer je po meni površna i baš zato kaj je ovo fitness sajt sam to i rekao da nema smisla, jer kak si rekao, radi se o mršavljenju uz trening i pravilnu prehranu, a ne mršavljenju uz ne jedenje kao što neki ljudi to rade, pocevši od zacetnika teme.
S obzirom da se osjecaš prozvan baš si ti jedan od primjera koji se ne odnose na kvalitetnu prehranu nego gladovanje.
Ovo nemoj shvatit kao uvredu ili nešto loše,nego cisto konstruktivnu kritiku i savjet da nešto popraviš u svom nacinu treninga/prehrane.

kakva korist od tog ak napišeš da si smršavio xy kg u tolko dana a  jedeš 2x dnevno ko vrabac, i poslje š5h niš osim malo voca i proteinski shake.?
Zelis da neko pocne sljedit tvoj loš primjer vodeci se nekim izgubljenim kg?

Ili ak Smajlica napiše u xy dana skinula š0-š5kg, a evo jela je sam voce i povrce godinu dana? Tako da je u tim informacijama po meni više štete nego koristi za one koji citaju a neznaju.
Mozda neko iskopira njenu djetui zaglibi  jer eto tu pise š5kg u xy dana, pa idem i ja to probat.
Tako da gole brojke ne znace baš ništa.

    

Edited by The Phoenix
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 13:07
  Tako je sad si narušio car teme, ko ce ovo procitati nece ni zapoceti korak mršavljenja
Back to Top
deleda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deleda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 13:25
2 godine vjezbam kod kuce , ne idem na treninge nigdje van
nego uz dvd...i skinula 5 kg...s tim da se ne trudim vise
ni skinuti jer mi ne treba...ubrzavam metabolizam svako
jutro sa vjezbom i onda mogu jesti sto god hocu u manjim
kolicinama ( chips , kospice, i ostale ugljikohidrate... )
visoka sam š,75 i tezim 63 kg..
Back to Top
Ribozyme View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ribozyme Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 13:33
Od pocetka 3. mj. do danas, 32 kg :) Sa šš2 na 80 :) Promjena prehrane i puuuuno znoja :) I ne da se osjecam savršeno, psihicki i fizicki, nego sam i postao ovisan o sportu i treninzima i svako malo kradem trenutke da bih mogao nešto vježbati :)
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 13:46
Originally posted by tyros tyros wrote:

 
Tako je sad si narušio car teme, ko ce ovo procitati nece
ni zapoceti korak mršavljenja


Neka, svi moramo bit zdravi i rumeni i okrugli, ko je vidio
mršavit, to sam vidite u onim casopisima kaj vas truju


Back to Top
Apsint View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Apsint Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 14:24

 u 3 tj. 5.5 kg

4 treninga dnevno,

ujutro zobene pahuljice,navecer poslije treninga proteini a između što mi padne pod ruku

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 16:10
slažem se sa phoenixom...nije tema kao tema loša nego su gole brojke totalno nekorisne..

ako vec hocemo nešto izvuc iz toga onda bi svatko uz brojku trebao opisati režim kojim je došao na tu kilažu i eventualno priložiti sliku - tako bi forumaši vec imali malo bolji uvid i možda mogli pokupiti neku korisnu ideju..

mislim, mogu i ja skinut u mjesec dana 6 kg ako treba pa bit najuspješnija što se brojke tice ali kako ce to sve skupa izgledat i odrazit se na mene to je vec druga prica
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
eabi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eabi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 19:42
u 3 god dobila 20

sad se nadam u god izgubit to sve
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:00
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

slažem se sa phoenixom...nije tema kao tema loša nego su gole brojke totalno nekorisne..

ako vec hocemo nešto izvuc iz toga onda bi svatko uz brojku trebao opisati režim kojim je došao na tu kilažu i eventualno priložiti sliku - tako bi forumaši vec imali malo bolji uvid i možda mogli pokupiti neku korisnu ideju..

mislim, mogu i ja skinut u mjesec dana 6 kg ako treba pa bit najuspješnija što se brojke tice ali kako ce to sve skupa izgledat i odrazit se na mene to je vec druga prica



Ajde baš mi je drago da ne ispadam ja picajzla sam , partybreaker i onaj koji zgadi ljudima temu sa treniranjem strogoce .

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 11:12
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

slažem se sa phoenixom...nije tema kao tema loša nego su gole brojke totalno nekorisne..

ako vec hocemo nešto izvuc iz toga onda bi svatko uz brojku trebao opisati režim kojim je došao na tu kilažu i eventualno priložiti sliku - tako bi forumaši vec imali malo bolji uvid i možda mogli pokupiti neku korisnu ideju..

mislim, mogu i ja skinut u mjesec dana 6 kg ako treba pa bit najuspješnija što se brojke tice ali kako ce to sve skupa izgledat i odrazit se na mene to je vec druga prica



Ajde baš mi je drago da ne ispadam ja picajzla sam , partybreaker i onaj koji zgadi ljudima temu sa treniranjem strogoce .



Evo i ja se slažem s vama,,,ja bih sad mogao napisat da sam od 5.-9. mjeseca skinuo samo 4 kile. Netko bi rekao aaa vidi ga, 4 kile za 4 mjeseca, al stvar je u tom da je sa struka otišlo skoro š0 cm dolje
 

Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 11:20
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

slažem se sa phoenixom...nije tema kao tema loša nego su gole brojke totalno nekorisne..

ako vec hocemo nešto izvuc iz toga onda bi svatko uz brojku trebao opisati režim kojim je došao na tu kilažu i eventualno priložiti sliku - tako bi forumaši vec imali malo bolji uvid i možda mogli pokupiti neku korisnu ideju..

mislim, mogu i ja skinut u mjesec dana 6 kg ako treba pa bit najuspješnija što se brojke tice ali kako ce to sve skupa izgledat i odrazit se na mene to je vec druga prica



Ajde baš mi je drago da ne ispadam ja picajzla sam , partybreaker i onaj koji zgadi ljudima temu sa treniranjem strogoce .



Evo i ja se slažem s vama,,,ja bih sad mogao napisat da sam od 5.-9. mjeseca skinuo samo 4 kile. Netko bi rekao aaa vidi ga, 4 kile za 4 mjeseca, al stvar je u tom da je sa struka otišlo skoro š0 cm dolje
 


hehe.. ja isto od pocetka ljeta mozda 3kg, ali 5cm u struku
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 22:58
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Ajde baš mi je drago da ne ispadam ja picajzla sam , partybreaker i onaj koji zgadi ljudima temu sa treniranjem strogoce .


hehe ništa od toga....samo si realan


Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:



ja bih sad mogao napisat da sam od 5.-9. mjeseca skinuo samo 4 kile. Netko bi rekao aaa vidi ga, 4 kile za 4 mjeseca, al stvar je u tom da je sa struka otišlo skoro š0 cm dolje  


opla, naajs pa da, to ti je isto ko da ja sad kažem da sam dobila 5 kg u par mjeseci pa bi neko reko gle svinje (davor ) a ono se sve lijepo rasporedilo tamo di treba..manje više tako da...bzvz tema bez konkretnog..
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2010 at 16:53
Ah pa nisam vidjela da ste me prozvali OVDJEEEE Tko se to usudio Smajlicu prozvat bez njenog znanja, haa ???

Zezam se! Evo iskreno vam mogu reci da sve što izgubite NE unosom svih vrsta hrane pomalo, to cete i vratiti! Mora se pravilno hranit i bit zdrav! Koja mi je korist bila kad sam imala 5š kg i kad je vjetar mogao da me odnese??? Dajte molim vas, ajmo sad svi ne jesti i bit mrsavi, pravit od sebe logorase i anoreksicare

Slušajte Gym-icu i Phooenixa, oni ce vam jedino pomoci na ovom sajtu i mene su izlijecili od jednog vida anoreksije i psihickog poremecaja! cudo je to šta kompleks napravi od ljudi...Ali to je bitka koju vodim i vodicu cijeli život! U tome ste mi vi pomogli i ja cu vam uvijek biti zahvalna! šETAJTE I JEDITE KAO GOSPODA, KVALITETNU I ZDRAVU HRANU LIJEPO KOMBINIRAJTE U MANJIM PORCIJAMA KAD GOD STE GLADNI! MANITE SE ANOREKSIJE I NE TEŽITE NJOJ!!!

Kad upadnete u vrtlog, tesko cete se izvuci! Samopouzdanje je tesko vratiti, steci i dobiti! A vi ga nemate ako samo gladujete, kao sto ga ni ja nisam imala!



Edited by SMAJLICA
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.