New Posts New Posts RSS Feed - Koliko neki brand utjece na vas
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koliko neki brand utjece na vas

 Post Reply Post Reply
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Koliko neki brand utjece na vas
    Posted: 29 Rujan 2007 at 14:49
Znaci, cisto me zanima, koliko neki brand moze utjecati na vasu odluku sto cete kupiti.

Npr. i sto se samih dodataka tice; da li radije odabirete npr Multipower ili Weider ili  Biotech ili Scitec - s obzirom da je npr. Multipower, odnosno Weider skoro pa duplo skuplji od Biotecha odnosno Sciteca-> sto cete odabrati?

Ne zelim se samo zadrzat na dodacima prehrani.

Npr. isto tako kad idete kupovati tenisice; vidite Nike tenisice i Sliver tenisice da su dosta slicne a i cijena im se malo razlikuje iako su Nike-ice nesto skuplje - sto cete radije kupiti Nike ili Sliver?

Cisto me zanimaju vasa razmisljanja
 

Edited by Mr G.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2007 at 20:38

 Nike!

Vec sam se š00 puta uvjerila u onu "koliko para, toliko muzike" tako da mi nije bed za kvalitetu dati vise .

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2007 at 13:39
Originally posted by Theia Theia wrote:

 Nike!

Vec sam se š00 puta uvjerila u onu "koliko para, toliko muzike" tako da mi nije bed za kvalitetu dati vise .



potpisujem
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2007 at 13:48
Originally posted by Theia Theia wrote:

 Nike!

Vec sam se š00 puta uvjerila u onu "koliko para, toliko muzike" tako da mi nije bed za kvalitetu dati vise .



JA sam se isto sto puta uvjerio, slazem se potpuno s tobom
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
BlackMagicWoman View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Studeni 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BlackMagicWoman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2007 at 10:41

 Ja imam Nikeice,uglavom volim sve od Nike-a..ima stila,roba je pamucna,zdrava..

ne sinteticka(ne bas sve ali vecina)

za dobre stvari triba se dobro iskesati..a kad pogledas bolje kupit jednu pravu stvar neko š0-ak straca

ja nosim samo ono sto sam vec provjerila da valja,da je kvaliteta..

tako i sve ostalo osim robe

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2007 at 16:50
što se tice tenisica, brand dosta utjece na mene kad kupujem. Nemam neki omiljeni, ali za tenisice se zbilja isplati dati novce jer u vecini slucajeva ce to garantirati kvalitetu. Dosad sam najvise kupovala Nikeice i Adidasice. To mi vrijedi za jos neke stvari (nevezano toliko uz sport).

što se tice odjece, ne bih se slozila da uvijek vrijedi "koliko para, toliko muzike" (i sportska i ne-sportska odjeca). Pogotovo kod nas, di su cijene nekih marki nabrijane skroz, a vani su te iste marke u rangu terra nove, otprilike. S tim da terra nova ima cijene u skladu s kvalitetom (najnize), dok ovi spomenuti imaju cijene koje nemaju veze s njihovom (ne)kvalitetom.

Uvjerila sam se da se za dosta stvari mogu naci adekvatne i jednako kvalitetne, a jeftinije zamjene.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2007 at 18:04

 Nike... definitivno.... Kupila sam par puta neke bzvz tenisice...zbog love...i odustajem od toga....

Slazem se i sa Signorinom....djelomicno.....visoke su cijene kod odjece i ima i jeftinijih stvari koje su ok...ali ipak ne kupujem recimo u terra novi...jer stvarno vrijede jos manje od cijene.... kada se vec i to komentira;))

šta se tice dodataka prehrani...tu kupujem samo provjereno...

 

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2007 at 22:12
Ma da, mozda terra nova nije neki primjer. Ni ja bas ne kupujem tamo, ali imam njihovih par stvari koje su se raspale ili izoblicile jednako brzo kao i diesel! A to je jako brzo - nakon jednog pranja. Na takvu paralelu sam mislila. Uglavnom se drzim "best buy" marki kao npr. h&m.

E da, a kaj se tice sportske odjece, coconut i ove magmine marke su me bas ugodno iznenadile i cijenom i kvalitetom.

Dodatke prehrani ne koristim pa nemam neki komentar.
Back to Top
Tactic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tactic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2008 at 11:50
Weider
And one-sportske
Lacoste- casual

Ali obucu i tako biram, kao i cure-onu koja mi se vise svidi!
No fear!
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2008 at 12:24
što se tice dodataka prehrani, vjerujem poznatim i provjerenim proizvodjacima te radije i kupujem njihove proizvode. Pri konkretnom odabiru iz te grupe nije presudna marka vec karakteristike proizvoda.

Vezano uz odjecu, praksa je pokazala da Nike i Reebok daju najvise za ulozeni novac.
 

Edited by enaa
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2008 at 10:51
što se tice terranove,ja sam odusevljena,vec jednu majicu nosim 3 zime i super mi je(vec sam ih se nakupila negdje 4 ili 5 majica...nisam sigurna) a gdje cure kupujete svecane haljine i te pizdarije?? ja imam ispred mene 3 vjencanja na koja sam pozvana pa neznam sta cu..
vidjela sam jednu predobru unikat haljinu od svile...š750kn..

što se tice kvalitete ne bih se kladila da je sve skuplje i bolje...ali tu je previse varijabli za odmjerit,sve ovisi...
 

Edited by šparogica
By:©parogica:)
Back to Top
ShapeUp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 95
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ShapeUp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2008 at 17:57

 Koristim samo provjerene brandove..

Bitna je kvaliteta ne kvantiteta

Koliko para toliko muzike

Back to Top
crnka84 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crnka84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2008 at 15:26

 A ja s Nikeom nikako....decko kupio dvoje patike i obadvoje su se poderale nakon jako kratkog vremena ( prve nakon 3 dana , druge nakon mjesec ), ako je presao kilometar u njima, ja sam recimo vise za adidas, imam dosta njihovih stvari i jako sam zadovoljna i patikama i trenerkama........kupujem marke, ali na snizenjima, dakle cekam uvijek ljetna i zimska snizenja i onda navalim....ili cekam oktoberfest pa se u njemackoj opskrbim jeftinim stvarciama, a markiranim ( pr. ove godine sam si uzela Dockers cizme za 20 eura i Mexx sandale za 5eura )

Ne koristim dodatke, pa ....no comment.....

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.