New Posts New Posts RSS Feed - Koliko duboko možete cucnuti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koliko duboko možete cucnuti?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 11:48
Originally posted by dalila dalila wrote:

 Pa dobro...sada je samo stvar kako smo to rekli...a rekli smo istu stvar.... ;)

 

 Soner...nisam ja rekla da si ti krivo nešto rekao...NHF....  Hoceš pitu?



Bi vrlo rado al ne smijem jer sam se jucer natrpo carbsima, između ostalog i pitom, sirnicom


Rijeąeno na PM.
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 13:03
Ma nemam rijeci... ekipa ste za pet... korisnih savjeta da ne povjerujem... casna pionirska da nebudu otišli u vjetar... vec na iducem trenigu kad su mi noge na redu budem pokušao primjenit vaše savjete pa napišem impresije !

Hvala na savjetima !
Who dares wins!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 17:11
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 Pa dobro...sada je samo stvar kako smo to rekli...a rekli smo istu stvar.... ;)

 

 Soner...nisam ja rekla da si ti krivo nešto rekao...NHF....  Hoceš pitu?



Bi vrlo rado al ne smijem jer sam se jucer natrpo carbsima, između ostalog i pitom, sirnicom




A si gledo ti americku pitu?
Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 18:28
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 Problem kod cucnja ispod paralele nije kod toga što dupe ide nisko..nego što vecini koljena pobjegnu naprijed...i onda koljena pate....

 I ja sam protiv smith mašine i izvoženja cucnja na njoj... opcenito... svi pocetnici bi najprije trabali nauciti vježbati a onda uhvatiti utege....




Napisao sam pravilni duboki cucanj, naravno da bilo koji nacin izvođenja cucnja a da nije pravilan ima loš utjecaj na koljena, isto tako ako bencaš nepravilno ceš si shebat ramene zglobove, kljucna rijec je pravilno vježbanje.

Nemoj tako o smith mašini, dobra je to sprava za listove
 


potpis! ja je organski nemogu smisliti, a jos vise kad je ona preotelo misto u teretani na koje je trebao doci stalak za cucanj, pa se sada snalazim na klupi za ramena :/

inace ja radim duboki prednji i zadnji.
mrtav hladan
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2010 at 21:59
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 Pa dobro...sada je samo stvar kako smo to rekli...a rekli smo istu stvar.... ;)

 

 Soner...nisam ja rekla da si ti krivo nešto rekao...NHF....  Hoceš pitu?



Bi vrlo rado al ne smijem jer sam se jucer natrpo carbsima, između ostalog i pitom, sirnicom




A si gledo ti americku pitu?

Naravno da sam gledao, sve dijelove do sad


Rijeąeno na PM.
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 11:35
Evo da se pohvalim... juce sam uteko od Smith mašine i radio "slobodan" duboki cucanj sa stopalima na podlozi... bez podmetanja icega pod pete... koljeno me ne boli ... al je zato pala upala da je milina... ohrabren rezultatima cucnja... odnosno cinjenicom da me koljeno nije zezalo tokom treninga... a bome "šuti" i danas... razvalio sam noge svim i svacim    !

Još jednom hvala na savjetima ... ko zna koliko bi još jašio po mašini !
Who dares wins!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 20:20
Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Evo da se pohvalim... juce sam uteko od Smith mašine i radio "slobodan" duboki cucanj sa stopalima na podlozi... bez podmetanja icega pod pete... koljeno me ne boli ... al je zato pala upala da je milina... ohrabren rezultatima cucnja... odnosno cinjenicom da me koljeno nije zezalo tokom treninga... a bome "šuti" i danas... razvalio sam noge svim i svacim    !

Još jednom hvala na savjetima ... ko zna koliko bi još jašio po mašini !


nice.... ako imaš kontrolu nad svojim tijelom..samo je nebo granica za vježbe
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 21:39
Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Evo da se pohvalim... juce sam uteko od Smith mašine i radio "slobodan" duboki cucanj sa stopalima na podlozi... bez podmetanja icega pod pete... koljeno me ne boli ... al je zato pala upala da je milina... ohrabren rezultatima cucnja... odnosno cinjenicom da me koljeno nije zezalo tokom treninga... a bome "šuti" i danas... razvalio sam noge svim i svacim    !

Još jednom hvala na savjetima ... ko zna koliko bi još jašio po mašini !


cestitam! Najiskrenije mi je drago da nema više boli. Još ce me ovaj primjer uvjeriti da ima smisla davati/primati savjete na forumu :)
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2010 at 10:19
što se mene tice... nemate brige sa savjetima... doista vidim da ima ljudi koji daju dobronamjerne i savjete koji "drže vodu"... mislim... nisam od onih kojima je lakše utjerat u dupe nego u glavu !

Juce sam obavio i kontrolu kod ortopeda i dijagnoza je "Chondromalatio patellc l sin"... boljka s kojom se nosim dosta dugo... samo što sam zadnjih mjeseci uspio ojacat muskulaturu u toj mjeri da za sada nemam nekih posebnih problema tako da mogu bez brige odradit sve vježbe a da uspijem iz teretane izac na zadnjim nogama    !

Naravno da sam još više volje dobio poslije odrađenog dubokog cucnja a i doktorovog savjeta da i dalje nastavim sa vježbama... a ne trebam ni terapiju medikamentima ili operativni zahvat !
Who dares wins!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 13:31
Osobno probijam parelelu ali ne nešto previše dublje jer zbog jako zategnute zadnje lože tijelo mi kompenzira tako da gura koljena naprijed Jednom kad ju pocnem istezati, ici ce bolje :D
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 16:12
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Osobno probijam parelelu ali ne nešto previše dublje jer zbog jako zategnute zadnje lože tijelo mi kompenzira tako da gura koljena naprijed Jednom kad ju pocnem istezati, ici ce bolje :D


Ily,

imam jedno pitanje i jednu tvrdnju:

š. Možeš li rukama dotaknuti nožne prste dok stojiš, s zakljucanim/ravnim koljenima?
2. Vjerovatno je stvar u fleksorima kuka. To je najcešci problem kod loše dubine cucnja.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 16:17
Originally posted by Sasa Rajnovic Sasa Rajnovic wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Osobno probijam parelelu ali ne nešto previše dublje jer zbog jako zategnute zadnje lože tijelo mi kompenzira tako da gura koljena naprijed Jednom kad ju pocnem istezati, ici ce bolje :D
Ily,imam jedno pitanje i jednu tvrdnju:š. Možeš li rukama dotaknuti nožne prste dok stojiš, s zakljucanim/ravnim koljenima?2. Vjerovatno je stvar u fleksorima kuka. To je najcešci problem kod loše dubine cucnja.


Ne mogu dotaknuti prste nikako bez jakog trzaja

To je mislila i jedna trenerica iz slovenije koja je držala predavanje o FMS-u ali došli smo do zakljucka da je ipak loža

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 16:37
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Sasa Rajnovic Sasa Rajnovic wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Osobno probijam parelelu ali ne nešto previše dublje jer zbog jako zategnute zadnje lože tijelo mi kompenzira tako da gura koljena naprijed Jednom kad ju pocnem istezati, ici ce bolje :D
Ily,imam jedno pitanje i jednu tvrdnju:š. Možeš li rukama dotaknuti nožne prste dok stojiš, s zakljucanim/ravnim koljenima?2. Vjerovatno je stvar u fleksorima kuka. To je najcešci problem kod loše dubine cucnja.


Ne mogu dotaknuti prste nikako bez jakog trzaja

To je mislila i jedna trenerica iz slovenije koja je držala predavanje o FMS-u ali došli smo do zakljucka da je ipak loža



Zanima me, što je napravila s tobom po pitanju fleksora kuka, a što po pitanju lože?
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 16:39
Inace, ložu možemo riješiti u doslovno dvije minute. 
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 17:04
Originally posted by Sasa Rajnovic Sasa Rajnovic wrote:

Inace, ložu možemo riješiti u doslovno dvije minute. 


Gdje i kad


P.S ne sjecam se tocno što je napravila.. jedan doktor iz beograda mi je radio ono kad ležiš ne nekoj površini.. s guzom do ruba.. jednu nogu ti prema prsima savine i gleda kako je druga.. ali to je za provjeravanje iliopsoasa ako se ne varam

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 20:45
  Ily,
kad budem iduci put u Zagrebu javim ti se obavezno. Nadam se da ceš imati dvije minute da to sredimo

Pitam te zato jer me zanima koje je metode upotrijebila ali vjerovatno ceš se sjetiti ako ti bude poznato. Inace, vrlo je jednostavno i efektno rješavanje ovih dvaju problema.

Također, ako budeš u blizini Rijeke svakako se javi.
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.