New Posts New Posts RSS Feed - kolac?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kolac?

 Post Reply Post Reply
Author
zbunjena View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zbunjena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kolac?
    Posted: 02 Prosinac 2012 at 12:15
Pitanje za sve..koliko cesto jedete kolace i hoce li se na moj cilj negativno odrazit ako pojedem jednom tjedno malo kolac(oko3-4 popodne)ili bi to bilo ok s obzirom da 80% posto vremena jednem zbilja cesto i pravilno...a i negdje sam procitala da jadelje ponekad junka fuda potice hormon rasta i kad se ponovno vratim na pravilnu prehran samo pomaze u sagorijevanje masnoca...sto vi mislite?
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2012 at 12:19
nece se apsolutno nista lose dogoditi ako npr. nedjeljom pojedes 3-4 kolaca :)
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
medeni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2012
Location: Kutina
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medeni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2012 at 12:56
tjedno pojedem 5-6 komada ali manjih ..ako mi organizam trazi pojedem i bok
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2012 at 13:12
Nemoj se nicega prestrogo odricati, kada ti se jede kolac pa pojedi ga! Bitno da je sve umjereno
Ja tu i tamo kad mi dodje uzmem cokolade, ali samo 1 red, ili kolac - ali samo 1. Mislim da se može sve jesti, ali da bude pod kontrolom
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.