New Posts New Posts RSS Feed - Koju salamu jesti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koju salamu jesti?

 Post Reply Post Reply
Author
Ozy777 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ozy777 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Koju salamu jesti?
    Posted: 18 Ožujak 2016 at 15:13
Znam da sendvici nikako nisu dobra prehrana,ali nemamo svi vremena a niti volje jesti tunjevine,piletine itd...
Pa ako se zalomi koj sendivic tu i tamo koja salama bi bila najbolji izbor?
Ja inace jedem puris pureca prsa,ima 13g proteina mislim na 100g i malo masti,to je valjda ok?Al ako netko zna neku bolju neka podijeli
Back to Top
no_name View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote no_name Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2016 at 19:56
Ma trebas zaboraviti te salame, pastete, sve je to nekvalitetno smece, od Bog zna kakvog mesa prepuno konzervansa,ni z od zdravo. Sendvici su ok, samo zavisi od cega :) Ja ponekad pojedem purecu sunku od perutnine ptuj, fit, kao samo 2g masti, ali inace gledam da to zaobidjem u sto sirem luku. Neka zdravija varijanta toga je integralni kruh, salata i ta sunka, mada opet ponavljam, zaboravi na salame...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2016 at 10:47

Originally posted by Ozy777 Ozy777 wrote:

Znam da sendvici nikako nisu dobra prehrana,ali nemamo svi vremena a niti volje jesti tunjevine,piletine itd...

Ajde još volje...ali vremena? Smile

Za otvaranje konzerve i stavljanje tune između 2 polovice kruha ti treba najviše minuta, za pripremu piletine i isti rad ti treba mrvu više....ali definitivno zanemarivo. Sendvič može biti napravljen od bilo čega, ne znam zašto za to vežemo samo salame  i sir.....ja volim recimo dimljenog lososa.....ili mozzarellu.....aaa fileti oslića? :)

Pureća šunka je kao najmanje zlo....ali nijedna salama te neće ubit ako ju tu i tamo pojedeš. 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
no_name View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote no_name Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2016 at 19:17
Neće ubiti da, ali jednostavno nemam naviku da je jedem, niti vidim razlog zašto bih je jela, pored toliko drugih namirnica, i zdravijih i ukusnijih :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2016 at 11:23
Ma dobro, naravno Smile Ne jedem ni ja druge salame uglavnom, a trudim se i ove pureće/pileće ne jesti previše ali sam svjesna toga da ako mi dođe gušt ili mi je lakše tako nešto pojesti u nekoj određenoj prilici neću toliko mislit na to zdravo nezdravo jer realno....to je samo jedan obrok od mnoštva tzv. zdravih i ne igra mi preveliku ulogu Smile Drugo ako netko reagira na to nekim želučanim problemima ili mu zbog sličnih razloga to nije mudro jesti......al meni sve ravno :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2016 at 08:13
S obzirom da nemas vremena za svoje zdravlje.. pazite da jedan dan ne bude: "Yasto sam premlad ostario?"
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.