New Posts New Posts RSS Feed - Koji whey?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koji whey?

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
RaZ0R911 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RaZ0R911 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Koji whey?
    Posted: 19 Sijecanj 2013 at 21:23
Pozdrav forumaši.

Zanima me koji whey kupiti.

Od scitec nutrition 100% whey 902 grama,MVP Pro whey 3g 902 grama.whey plex wpc-80,ili myprotein 1kg.

Eto dajem do neki 200kn +-

Okus mi je najmanje bitan,prehranu sam složio.


Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 22:17
od ovih bi prvo myprotein uzeja jer je jeftiniji a jako kvalitetan proizvod,nakon toga MVO,scitec nebi nikad kupija
Back to Top
RaZ0R911 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RaZ0R911 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 23:00
Hvala na odgovoru,da dosta je jeftin 120kn/kg.

Što da smješam u njega da dobijem mix za masu?.

Koje još dodatke da koristim,

185/72kg.
Back to Top
Doc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Doc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 08:57
Samo da te pitam gdje kupuješ taj myprotein da je tako jeftin? 120 kn po kili je super cijena..
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 10:18
Ima na njuskalu oglas.
Ja bih kupio ali sam malo skeptican ... Jos ga prodaje u rinfuzi ..
Bojim se da ne kupim macka u vreci
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 11:52
paaaaaa............ne znam od koga narucujete, uglavnom moj kolega jedan je dao taj s njuskala na analizu i pokazalo se da ima 6% proteina?! kažem, ne znam od koga narucujete ali ima na njuškalu myprotein koji se prodaje u rifuzi, a ima i onaj kojeg dobiješ zapakovan u original vrecici
Back to Top
gordan72 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 98
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gordan72 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 13:04
6% ??
Znaci da ga opako razrjedjuje.
Vidim na myproteinovim stranicama da koncentrat ima 82% proteina.
A 5 kg kosta 59 funti, tj. oko 110 kn po kilogramu.
Naci, da ovaj na njuskalu digne visestruku zaradu za prijevaru.
Back to Top
RaZ0R911 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RaZ0R911 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 13:07
Na njuškalu ga prodaje neki proteos1 za 120kn/kg,kaže da ima 82% proteina i da je bezokusan,kolko vidim po par foruma ga ljudi hvale,prodaje i zapakirano 5kg/550kn.

Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 15:49
Koliko košta taj Myprotein u ducanu? Nikad ne bih preko oglasa...
 
Trenutno MVP
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 16:18
lolita u ducanu ga nema ,nadan se kad udemo u EU da cemo ga moc kupit direktno sa njihove web stranice sta trenutno nije slucaj,rinfuzu nikad nebi kupija a osobno san kupova original zapakirano od preprodavaca i nema greske,trenutno iman jos sano kazeina njihovog sad san malo na MVP nego meni se usto cini da ti neznas da i nema neke bitne razlike jer san vidija negdi da si pisala da sad koristis mvp pa da ces pric na on, viruj mi jedino ce tvoj takujin osjetit razliku,drzi se da je sta povoljbije a opet ok proizvod
Back to Top
RaZ0R911 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RaZ0R911 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 22:14
Hvala kupit cu 5kg tvornicki zapakirano..Imam tu par slikica trenutnog stanja,

http://prntscr.com/pu9f3
http://prntscr.com/pu9hg
http://prntscr.com/pu9ku
http://prntscr.com/pu9n2

Eto ako neko zna kako dalje,neki savjet,znam da nije odgovarajuca tema ali neželim opet otvarati novu.

Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 14:33
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

paaaaaa............ne znam od koga narucujete, uglavnom moj kolega jedan je dao taj s njuskala na analizu i pokazalo se da ima 6% proteina?! kažem, ne znam od koga narucujete ali ima na njuškalu myprotein koji se prodaje u rifuzi, a ima i onaj kojeg dobiješ zapakovan u original vrecici


Koliko vidim, samo u jednom oglasu ima prodaja u rinfuzi. Ja sam prošli tjedan zvao i lik mi je rekao da ta rinfuza dolazi iz pakiranja od 5 kila jer po 5 kila prodaje u original pakiranjima, a sad, ko zna.
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 17:37
Meni je doslo u original pakiranju kozji whey..to ne bi trebalo bit sumnjivo?
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 17:44
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

lolita u ducanu ga nema ,nadan se kad udemo u EU da cemo ga moc kupit direktno sa njihove web stranice sta trenutno nije slucaj,rinfuzu nikad nebi kupija a osobno san kupova original zapakirano od preprodavaca i nema greske,trenutno iman jos sano kazeina njihovog sad san malo na MVP nego meni se usto cini da ti neznas da i nema neke bitne razlike jer san vidija negdi da si pisala da sad koristis mvp pa da ces pric na on, viruj mi jedino ce tvoj takujin osjetit razliku,drzi se da je sta povoljbije a opet ok proizvod


Ma znam da postoje 3 klase proteina - koncetrat, izolat i hidrolizat. Najbolji je ovaj posljednji zbog expresne apsorpcije, dok koncentratu treba oko 80min. do 2h za apsorpciju. MVP je kombinacija koncentrata i izolata, sto je sasvim zadovoljavajuce. A ON je, ako se ne varam, izolat. Da, to je gotovo pa neznatna razlika. No, dobila sam preporuku za okus od ON-a, a njemu vjerujem pa cu morat probat
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 17:55
nebi se bas slozija da koncentratu treba 80 min do 2 sata zbog apsorpcije, rezlika je jedino u cistoci,izolat ima nesto veci postotak proteina,hidrolizat najveci,ali obicni koncentrat je rekreativcima sasvin dovoljan,pij ti koji oces tvoji novci nego samo kad mogu nastojin ljudima rec da nezribaju davat novce na sve i svasta ako se moze proc povoljnije, zipoe ne brini sve je sigurno ok sa tvojin proteinon u org.ambalazi je kako kazes
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 18:11
Znaci ak mi dodje u original ambalazi nesto sigurno je oke?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.