New Posts New Posts RSS Feed - koji dodatak uzeti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

koji dodatak uzeti?

 Post Reply Post Reply
Author
Dalila_PZ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Dalila_PZ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: koji dodatak uzeti?
    Posted: 06 Travanj 2016 at 00:04
Pozdrav svima!

Htjela bih si uzeta neki protein za prije vježbanja da ga mogu uzimati navečer oko 10 nakon posla odnosno prije vježbanja. A cilj mi je utegnuti se i smršaviti. Pa koji preporučate? 

Hvala i lp! :)
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2016 at 16:16
Pozdrav Dalila_PZ, 

uobicajeno vrijeme pijenja "toga" sto navodis zapravo ja najcesce nakon treninga,
i u to vrijeme sa bilo kojim whey proteinom koji pase tvom "budzetu" neces promasiti. =)

Sto se tice "utezanja", nijedan nece specijalno pomoci niti odmoci ukoliko prehrana i trening nisu pravilno balansirani u skladu sa tvojim ciljevima.


Edited by CeLe111 - 07 Travanj 2016 at 16:23
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2016 at 08:51
 Dalila, kako treniraš? Radiš neke vježbe s opterećenjem ili kardijaš?

22h...nemaš vremena trenirati prije? Ne kažem šta je bolje, ali nekako mi se čini da biš puno puta mogla biti umorna u to vrijeme pa ubrzo odustati. A i pitanje je možeš li zaspati dobro nakon toga.

Inače, možeš ga popiti i prije ako ne stigneš jesti nešto konkretno, a poslije onda pojesti nešto tipa svježeg sira prije spavanja ili jaja, možda još nešto uz to...zapravo sve ovisi kako taj trening izgleda i kakav ti je jelovnik u  ostatku dana.

Vidiš...sve je bitnije od marke wheya LOL To je ionako, kako CeLe kaže, manje više sve ista pašta Smile Ja na Myproteinu već duže....


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2016 at 09:22
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 Dalila, kako treniraš? Radiš neke vježbe s opterećenjem ili kardijaš?

22h...nemaš vremena trenirati prije? Ne kažem šta je bolje, ali nekako mi se čini da biš puno puta mogla biti umorna u to vrijeme pa ubrzo odustati. A i pitanje je možeš li zaspati dobro nakon toga.

Inače, možeš ga popiti i prije ako ne stigneš jesti nešto konkretno, a poslije onda pojesti nešto tipa svježeg sira prije spavanja ili jaja, možda još nešto uz to...zapravo sve ovisi kako taj trening izgleda i kakav ti je jelovnik u  ostatku dana.

Vidiš...sve je bitnije od marke wheya LOL To je ionako, kako CeLe kaže, manje više sve ista pašta Smile Ja na Myproteinu već duže....



Zapravo naj vise kljucno i bitno u citavoj prici. Smile

I ja takoder koristim MyP. odkako je dosao na nase trziste, 
i ne  mislim prestat ukoliko nastave sa odlicnom ponudom kao i do sada. 
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.