New Posts New Posts RSS Feed - Koje se nezdrave hrane nikako ne možete odreci?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koje se nezdrave hrane nikako ne možete odreci?

 Post Reply Post Reply Page  <1 4567>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 09:50
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Koji junkeri :DDD
a ja sam zaboravio dodat jos nakon vecere: pol litre jack-a i cola :DDD


vec sam se zabrinula za tebe davore, mislila sam da se nešto mijenja i da ce bit jedna tema manje kad se nadjemo LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 09:53
junkeri u duši Heart

Big smile

Ja si sinoc nakon treninga priuštila tortille i palacinke s nutellom, danas sam 10 god. mladja LOL





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 10:10
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

junkeri u duši HeartBig smileJa si sinoc nakon treninga priuštila tortille i palacinke s nutellom, danas sam 10 god. mladja LOL



da, dokazano je da nuttela pomladjuje :D :D
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 10:37
LOL

I još nešto, što se korisnosti ove teme tice Wink

S obzirom da sam i sama ne tako davno bila perfekcionist oko te hrane, znam u kakvom stanju se sada mnogi nalaze i koliko je takvo stanje nepotrebno. Baš zato i forsiram ovu temu. Mislim da se na taj nacin razvija jedna nezdrava veza sa hranom, koja u nekim slucajevima dovodi i do potpune opsesije "zdravom" hranom. Nezdrava veza sa zdravom hranom Big smile Do cega to sve može dovest? Do prejedanja kad nam pukne živac, to prvo. Do nervoze, svakodnevne opsjednutosti mislima o hrani koju ne smijemo ni pogledat, negativnih osjecaja, tuge i depresije...a da ne spominjem ubijanje svih divnih uspomena sa nama dragim osobama kada preskacemo sva slavlja i slicno - a znamo da se ne osjecamo dobro radi toga. S druge strane, što nam donosi malo opuštanja? Sve suprotno - bolje se kontroliramo kod takve hrane jer znamo da cemo si ju brzo opet moc priuštit, lakše jedemo pravilno, lakše održavamo težinu, a da ne govorim koliko se bolje osjecamo...i svi oko nas Wink

Prošla sam to, znam o cemu pricam. I iako ce se medju vama možda i nac netko ko je 100% uvjeren da mu je ok i možda stvarno je, vjerujem da ce bit više onih koji se ovako osjecaju dok se grcevito drže svojih pravila jer se boje da ce ih malo opuštanja bacit unazad.

I koliko sam god možda nekad štufna sa svim tim filozofijama....ja bi stvarno voljela da je netko meni ovo tupio iz dana u dan pred koju godinu Wink




Edited by Gym_girl - 05 Listopad 2012 at 10:50
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 10:40
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Zašto misliš da ova tema nije korisna? Wink Mislim da je uvijek korisno osvijestit neke stvari.

Ma sve ok, možemo mi i o ovakvim junk-temama, hehe, nego mislim da smo svi vec osvješteni što je zdravo, a što je junk, a vidim da se ovdje svi dolaze pošteno nasladjivat
Harder Better Faster Stronger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 10:41
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:


nego mislim da smo svi vec osvješteni što je zdravo, a što je junk..


nisam mislila na takvu svijest Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 10:48
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



LOLI još nešto, što se korisnosti ove teme tice WinkS obzirom da sam i sama ne tako davno bila perfekcionist oko te hrane, znam u kakvom stanju se sada mnogi nalaze i koliko je takvo stanje nepotrebno. Baš zato i forsiram ovu temu. Mislim da se na taj nacin razvija jedna nezdrava veza sa hranom, koja u nekim slucajevima dovodi i do potpune opsesije "zdravom" hranom. Nezdrava veza sa zdravom hranom Big smile Do cega to sve može dovest? Do prejedanja kad nam pukne živac, to prvo. Do nervoze, svakodnevne opsjednutosti mislima o hrani koju ne smijemo ni pogledat, negativnih osjecaja, tuge i depresije...a da ne spominjem ubijanje svih divnih uspomena sa nama dragim osobama kada preskacemo sva slavlja i slicno - a znamo da se ne osjecamo dobro radi toga. S druge strane, što nam donosi malo opuštanja? Sve suprotno - bolje se kontroliramo kod takve hrane, lakše jedemo pravilno, lakše održavamo težinu, a da ne govorim koliko se bolje osjecamo...i svi oko nas WinkProšla sam to, znam o cemu pricam. I iako ce se medju vama možda i nac netko ko je 100% uvjeren da mu je ok i možda stvarno je, vjerujem da ce bit više onih koji se ovako osjecaju dok se grcevito drže svojih pravila jer se boje da ce ih malo opuštanja bacit unazad.I koliko sam god možda nekad štufna sa svim tim filozofijama....ja bi stvarno voljela da je netko meni ovo tupio iz dana u dan pred koju godinu Wink





dat cu si oduška pa se osjecati prozvanom    vec mi pola moje bliže obitelji kaže da nisam normalna- "zašto važeš, opusti se malo, bla bla bla" , medjutim ono što oni ne razumiju je sljedece- sve što radim, radim iz užitka- ja VOLIM izmjerit, kuhat, pripremat, ne samo jer to moram, nego jer mi je to zabavno. To bi bila moja zdrava veza s zdravom hranom naravno, kad su slavlja, rodendani ili posebne prilike naštimam si dan "odmora" pa da nemoram ljudima tamo pred ocima vagat i onda ostvarim svoju zdravu vezu s nezdravom hranom koji filozof
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 10:55
Ma gle - i ja važem, mjerim, kuham, nosam posudice, picajzlim nekad...Wink i obožavam to kao i ti, sve 5...ali ja ne govorim o tome. Govorim o onim TRENUCIMA kada cemo si dat malo oduška. I opet ponavljam - možda i ima onih koji 100% uživaju u svojoj 100% "clean" prehrani i nemaju ni 1% potrebe da pojedu nešto izvan svojih pravila, i ako je to stvarno tako, super! Ali ja o takvima ne govorim - govorim o onima koji sve to rade, a muce se.

Bitno je voditi racuna kako jedemo veliku vecinu vremena, kaže se oko 80% vremena. Ja govorim o onih 10-20% vremena, odnosno obroka za vlastiti gušt koje si svatko može priuštiti Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 10:57
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

I opet ponavljam - možda i ima onih koji 100% uživaju u svojoj 100% "clean" prehrani i nemaju ni 1% potrebe da pojedu nešto izvan svojih pravila, i ako je to stvarno tako, super!




ako postoje takvi, nek dodu kod mene na kavu pa kad im narežem malo baranjskog kulena predomislit ce se
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 11:03
a kako na ovom topicu ne izostaviti epic epiiiic junkiranje
EpicMealTime
Harder Better Faster Stronger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 11:06
Originally posted by GrannySmith GrannySmith wrote:

a kako na ovom topicu ne izostaviti epic epiiiic junkiranje
EpicMealTime


hahahhaah 22 118 kcal
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 11:09
ma bilo je vec svašta, 115 videa so far, hihihi
Harder Better Faster Stronger
Back to Top
zadranka23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zadranka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 11:13
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:




LOLI još nešto, što se korisnosti ove teme tice WinkS obzirom da sam i sama ne tako davno bila perfekcionist oko te hrane, znam u kakvom stanju se sada mnogi nalaze i koliko je takvo stanje nepotrebno. Baš zato i forsiram ovu temu. Mislim da se na taj nacin razvija jedna nezdrava veza sa hranom, koja u nekim slucajevima dovodi i do potpune opsesije "zdravom" hranom. Nezdrava veza sa zdravom hranom Big smile Do cega to sve može dovest? Do prejedanja kad nam pukne živac, to prvo. Do nervoze, svakodnevne opsjednutosti mislima o hrani koju ne smijemo ni pogledat, negativnih osjecaja, tuge i depresije...a da ne spominjem ubijanje svih divnih uspomena sa nama dragim osobama kada preskacemo sva slavlja i slicno - a znamo da se ne osjecamo dobro radi toga. S druge strane, što nam donosi malo opuštanja? Sve suprotno - bolje se kontroliramo kod takve hrane jer znamo da cemo si ju brzo opet moc priuštit, lakše jedemo pravilno, lakše održavamo težinu, a da ne govorim koliko se bolje osjecamo...i svi oko nas WinkProšla sam to, znam o cemu pricam. I iako ce se medju vama možda i nac netko ko je 100% uvjeren da mu je ok i možda stvarno je, vjerujem da ce bit više onih koji se ovako osjecaju dok se grcevito drže svojih pravila jer se boje da ce ih malo opuštanja bacit unazad.I koliko sam god možda nekad štufna sa svim tim filozofijama....ja bi stvarno voljela da je netko meni ovo tupio iz dana u dan pred koju godinu Wink






Opet mijenjamo naslov teme u: Koje se nezdrave hrane nikako ne želite odreci?
I ne morate navoditi razloge zašto je se ne želite odreci pošto je Gym-girl vec to sve fino sažela.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 13:48
Ljudi dajte se opustite i uživajte u imaginarnom junkanju
LiveStrong
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 14:30
Iskreno, ja sam skoro 3 mjeseca izdržala na zdravoj zdravoj prehrani i onda sam polako pocela pucat na živce. Idem s prijateljicom u slasticarnu, ona naruci kolac, a ja colu zero. I mislim, pa što mi treba da padnem u depru zbog hrane, ako si s vremena na vrijeme dopustim jedan kolac, pokoju kockicu cokolade, ništ mi nece bit. A odma se osjecam bolje :) Iako uživam i u zdravoj prehrani, al malo ovog ponekad dobro dodje :)
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2012 at 14:32
Originally posted by Nickylii Nickylii wrote:

Iskreno, ja sam skoro 3 mjeseca izdržala na zdravoj zdravoj prehrani i onda sam polako pocela pucat na živce. Idem s prijateljicom u slasticarnu, ona naruci kolac, a ja colu zero. I mislim, pa što mi treba da padnem u depru zbog hrane, ako si s vremena na vrijeme dopustim jedan kolac, pokoju kockicu cokolade, ništ mi nece bit. A odma se osjecam bolje :) Iako uživam i u zdravoj prehrani, al malo ovog ponekad dobro dodje :)

Svakako od jednog kolaca tjedno nece ti nista biti, a za psihu puno znaci :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4567>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.