New Posts New Posts RSS Feed - Koje se nezdrave hrane nikako ne možete odreci?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Koje se nezdrave hrane nikako ne možete odreci?

 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
Author
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 15:32
Zaboravih dodat... - Milk shake od cokolade. Uf. Pig
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
fizio27 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Rujan 2012
Location: Zg
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fizio27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2012 at 16:08
sweets 4 my sweet , sugar 4 my honeeeeey....  LOL
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2012 at 09:00
Originally posted by zadranka23 zadranka23 wrote:



Sigurna sam..vjeruj mi..i ja sam bila pizzoholicar (nadam se da ovo neko nece krivo protumaciti )..što da ti kažem osim da probaš ako nisi..nadješ sebi sastojke koje voliš i to je to..meni je omiljena verzija sa mozzarellom i pršutom, a odlicno je i samo sa nekim sirom, kao npr. edamerom i sl. To pojedeš za dorucak i nema bojazni da ceš narušiti figuru osim ako ne naribaš 20 dkg sira i šunke


Ja se ujutro pretrpavam UH-ima, nemam mjesta za to LOL Pa opet ne narušavam figuru Wink

Ma nema šanse da bi me to zadovoljilo, odmah cu ti rec Wink Ja sam znala radit omlet sa purecom šunkom, sirom, origanom...ok, fino je ali opet mi se jede pizza, to nije ni slicno Big smile Tako da otpada to. Pizza je pizza i kad mi se jede ju pojedem Star


Originally posted by cynical cynical wrote:

mene jedino muci što ne mogu jest sarmuLOL, grah i te cušpajze što volimBig smile


Zašto?


Originally posted by Jean Jean wrote:

super pizza od integralnog brašna (ili cak brašna od zobenih) s nadjevom od rajcice, fete i mozzarele.. kad se spece, po njoj hrpa rikule i/ili pršuta... mljaaac :)
a kaj se tice kolaca, vec ih dugo radim s zobenim brašnom - smeljem zobene :)


Tako je, nema tu puno filozofije. Može se i posni sir stavit umjesto mozzarele, pureca šunka umjesto pršuta i salame da se još malo smanje kcal i masti. Isto tako, tuna i/ili ostali morski plodovi, super kombinacija. Hrpa rikole kako kažeš i još nekog povrca recimo, neka salatice sa strane..i to je to, healthy meal Wink

..al opet, pizza je pizza LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zadranka23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zadranka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2012 at 15:31
Gym_girl, ako ju toliko voliš i nezamjenjiva ti je, nema smisla toga se odricati..onaj ko jede ostalih 95 % "cisto" nema bojazni da ce s tim nešto izgubiti, a u psihološkom smislu puno ce dobiti..nema smisla nešto zabranjivati jer su puno vece šanse da ce se to kasnije obiti o glavu..zato uživaj u pizzi!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2012 at 15:39
Smile Ma naravno, to i radim Wink

I da, nisam mislila reci da ova tvoja verzija ne može tebe ili nekoga zadovoljiti, ali mene još nijedna nije LOL Valjda svatko od nas ima ono nešto što ga uvijek kopka bez obzira na sve zamjenske varijante koje je isprobao. Vidiš recimo, ja volim cokoladu, sve vrste ali pojest cu kockicu-dve crne cokolade i meni dosta, obicnu mlijecnu ne moram vidit do kraja života, a u onoj Dorininoj bih se udavila :)) Ali pizza....nema, nenadmašivo Star


Edited by Gym_girl - 01 Listopad 2012 at 15:39
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
crna.mamba View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna.mamba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2012 at 15:45
slatkoga najviše, ali sam ga uspjela svesti na minimum i priuštim si bas kada mi dode jaka zelja ili ako je neko slavlje, ali umjereno i stvarno sam ponosna na sebe jer sam mislila da se nikad ne cu uspjeti odreci slatkog :) inace si radim neke zdrave varijante sa posnim, jogurtom, vocem...
od ostale hrane to naravno pizza i to bude recimo jednom mjesecno :)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2012 at 22:46
Originally posted by Jean Jean wrote:

super pizza od integralnog brašna (ili cak brašna od zobenih) s nadjevom od rajcice, fete i mozzarele.. kad se spece, po njoj hrpa rikule i/ili pršuta... mljaaac :)
a kaj se tice kolaca, vec ih dugo radim s zobenim brašnom - smeljem zobene :)

Da, tako sam si i nekako zamislio zdraviju verziju pizze.
Što se tice kolaca, uz zobeno brašno, treba pripaziti na šecere i koristiti prirodne zasladjivace koji ne provociraju toliko inzulin. Wink


Edited by Zoki - 01 Listopad 2012 at 22:49
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2012 at 12:19

Neceg cokoladnog, bilo to nutella, cokolada ili cokolino, ja jednostavno moram makar malo nest od toga..

sto se tice pizze, prije smo ju pravili svaki tjedan, no sada sam to sveo u mjesecu jednom, i to jednom sto napravim, nemogu pojesti onoliko koliko sam prije mogao. 

Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2012 at 17:28
Originally posted by Zoki Zoki wrote:



Da, tako sam si i nekako zamislio zdraviju verziju pizze.
Što se tice kolaca, uz zobeno brašno, treba pripaziti na šecere i koristiti prirodne zasladjivace koji ne provociraju toliko inzulin. Wink




da,to za šecer je istina. ja ga uvijek stavim manje nego u originalnom receptu, takodjer radim biskvite bez masnoce (nisu suhi, natope se mlijekom - ipak je zdravije od ulja, margarina itd., a razlika je stvarno ne osjeti).
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
Bla! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bla! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2012 at 21:34
Na prvu loptu (i obilnog jela) samouvjereno se odricem sve hrane, no gledajuci istini u oci zapravo se odrekao friške fige Pig

Kako je netko napisao 'dok ne kupiš nemaš problem' Beer
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2012 at 10:30
Originally posted by Bla! Bla! wrote:

Na prvu loptu (i obilnog jela) samouvjereno se odricem sve hrane, no gledajuci istini u oci zapravo se odrekao friške fige Pig

Kako je netko napisao 'dok ne kupiš nemaš problem' Beer


Tocno tako LOL

Upravo zato i pilim tako kad netko kaže da se necega odrekao bez problema ili da ga nešto dovoljno zadovolji da ni ne pomisli na to. Iz vlastitog iskustva znam da sam samu sebe lagala par godina Big smile I zapravo, tek kad sam si to priznala mi je krenulo puno bolje.

Uvijek se znam zapitat - "da ti netko kaže da sad možeš npr. pizzu ili nešto tako, lazanje, brdo pašte i gulaša Big smile itd.. pojest bez ikakve opasnosti da ce to skrenut tamo gdje ne treba, biš uzela to ili tanjur povrca i nekog mesa recimo?" Hah, daaaaa, daj mi sekundu da razmislim LOL Naravno, nekad mi se baš jede nešto clean i "zdravo"....ali sad više ni sama ne znam da li sam se programirala tako samo zato što je to navodno "clean i zdravo i korisno za mene" ili stvarno uživam u takvoj hrani više nego u nekoj drugoj.....ne znam, voljela bih na mjesec dana imat slobodan pristup svim vrstama i neogranicenoj kolicini hrane bez posljedica pa da provjerim o cemu se tu zapravo radi Smile






Edited by Gym_girl - 04 Listopad 2012 at 10:31
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2012 at 10:45
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

ne znam, voljela bih na mjesec dana imat slobodan pristup svim vrstama i neogranicenoj kolicini hrane bez posljedica pa da provjerim o cemu se tu zapravo radi Smile


nisi ti ni luda LOLLOL
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2012 at 11:14
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:


Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


ne znam, voljela bih na mjesec dana imat slobodan pristup svim vrstama i neogranicenoj kolicini hrane bez posljedica pa da provjerim o cemu se tu zapravo radi Smile

nisi ti ni luda LOLLOL


Mogu posvjedociti da je tako izgledalo mojih mjesec dana ovo ljeto i reci cu da je to totalna glupost. Zanimljivo je tjedan dana, dva i onda kasnije više nije napeto. Navikla sam jesti clean, da tako kažem, i jednostavno mi je više predstavljalo problem da jedem nešto što se "ne smije" dugorocno nego komad sira ili piletine.

Zato, radije ubaciti s vremena na vrijeme neku hranu koja vam je gušt (a na glasu je kao "nezdrava") nego si uzet kao slobodu da jedeš što god hoceš mjesec dana. Jedino što se dogodi da ti se zgadi za dugo vrijeme, pa je to valjda plus i to što nakupiš vode masu, a to nije uopce fora .
LiveStrong
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2012 at 11:27
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:



Originally posted by avangarde avangarde wrote:

pizza je moj favorit... moja patnja pekarski proizvodi --- zato obilazim pekare u krugu od kilometar ili žmirim kad prolazim :)

a zamisli moju muku LOL živim iznad pekare Cry LOL i svako jutro me budi miris bureka Embarrassed



slavnoko suosjecam (i ja sam iz slavonije) :D al nema nist dobro ko baranjski kulen- i njega se ne odricem cak i da vjecno zbog njeg imam trbicu :D bas me briga :P
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2012 at 11:45
Originally posted by zika zika wrote:



Mogu posvjedociti da je tako izgledalo mojih mjesec dana ovo ljeto i reci cu da je to totalna glupost. Zanimljivo je tjedan dana, dva i onda kasnije više nije napeto. Navikla sam jesti clean, da tako kažem, i jednostavno mi je više predstavljalo problem da jedem nešto što se "ne smije" dugorocno nego komad sira ili piletine.

Zato, radije ubaciti s vremena na vrijeme neku hranu koja vam je gušt (a na glasu je kao "nezdrava") nego si uzet kao slobodu da jedeš što god hoceš mjesec dana. Jedino što se dogodi da ti se zgadi za dugo vrijeme, pa je to valjda plus i to što nakupiš vode masu, a to nije uopce fora .


Aaa no no, krivo shvaceno! Big smile Nisam mislila na to da sad ja idem ko manijak cistit Mc i tome slicno Big smile, u ovim uvjetima, nego da mi netko garantira da ce mi od toga bit isti efekt ko i od brokule i piletine Wink Što je naravno nemoguce pa ce tako i ta moja utopija ostat samo to Big smile

Znaci, da ti sad netko izbriše svo pamcenje i da nemaš pojma razliku izmedju pizze i brokule, i ne samo da nemaš pojma nego ti to znanje ni ne treba s obzirom da izbor nebi imao nikakav utjecaj ni na tijelo, ni na zdravlje, na ništa - samo možeš birat prema okusu...koji bi izbori prevagnuli u tih mjesec dana, junk ili clean? Wink

Dakle, NEMA ŠANSE da ja mjesec dana to isprobavam - ja vec nakon jedne pizze navecer ne mogu smislit ništa drugo osim posnog sira LOL ali se pitam - koliko tu ulogu ima psiha, odnosno sve ovo što znam i strah od svega što me ceka ako trpam iz dana u dan tako nešto - a koliko opcenite preferencije prema hrani....da li se samo zavaramo da bi jeli clean i da možemo junkat po cijele dane bez posljedica ili bi i tada stvarno tako jeli jer to zaista volimo :)

Ja vjerujem da bi cak dosta obroka i pustila takvih jer stvarno uživam u svakom od njih (osim u poriluku i oslicu- rijetko kad mi ta kombinacija sjedne :)) ali da bi konacan omjer na kraju mjeseca ipak išao na stranu junka, odnosno malo kaloricnijih stvarcica LOL


Edited by Gym_girl - 04 Listopad 2012 at 11:47
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2012 at 12:41
Ja bi ovako jeo:
dorucak: cokolino
medjuobrok:jaja sa pancetom
rucak: pizza ili cevape i pomfri
medjuobrok: cheeseburger u McDonaldsu
vecera: palacinke s nutelom i mlijeko :DDDD
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.