New Posts New Posts RSS Feed - koje proteine izabrati?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

koje proteine izabrati?

 Post Reply Post Reply
Author
eabi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eabi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: koje proteine izabrati?
    Posted: 06 Ožujak 2011 at 19:29
kad gledam sastav razlicitih proizvodaca proteina nema prevelike razlike. negdje sam naisla da je onaj iz dm-a los izbor, manje vise svi koje znam koriste weider i tu nastaju moji problemi     

koji izabrati? sto mi je bitno gledati na sastavu? za sad imam doma od weidera forumulu 80 i dobila sam preporuku da je za mene rekreativca koji zeli skinut kilice isto dobar i premium whey isto od weidera.

da li je sve to isti klinac za mene ili ipak trebam pazit na neke sitnice?

hvala
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2011 at 22:25
 pa za profesionlce se gleda svaki gram svacega. a za rekreativce nema tolike veze uzmi bilo koji whey koji je ok cijenon netriba ti nuzno weider koji je jedan od najskupljih. a inace to je samo dodatak prehrani i nesluzi za gubit kile nego za dodatan unos proteina koje neunesemo hranon
Back to Top
eabi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eabi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2011 at 08:05
ma znam znam, toliko sam se raspitala

proteini mi trebaju ponekad da si izbalansiram obrok. npr kad jedem zobenu kasu pa mi treba protein a neda mi se jesti piletinu jaja ili neku salamicu

hvala ti
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.