New Posts New Posts RSS Feed - knjige u pdf &#š02;ormatu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

knjige u pdf &#š02;ormatu

 Post Reply Post Reply
Author
elderado View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2007
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote elderado Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: knjige u pdf &#š02;ormatu
    Posted: 16 Studeni 2007 at 00:02
pozdrav raja
dali mi neko moze reci gdje mogu skinuti neke knjige o kondicijskom treningu sportasa
pozdrav
Back to Top
DarkGift View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DarkGift Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2007 at 19:36
Mozes preko torenata ja sam nedavno nabavio hrpu toga ali na engleskom ti je sve. 
When we lose just about everything we are ready to do anything
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2007 at 13:38
 A sta te tocno zanima o kondicijskom treningu. Ja ti imam na cd-ima tekstove s konferencija o kondicijskoj pripremi pa ti mogu nesto poslati mailom posto vidim da nisi iz Zgreba, a ako si kojim slucajem u Zagrebu mogu ti dati cd.
www.fitness-trening.com
Back to Top
DarkGift View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DarkGift Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2008 at 00:32
Upisi Ross Enamait Warrior Training ili mi posalji mail a ja cu tebi sve pdf-ove koje imam. Rossove metode su ubitacne i natjerat ce te do svojih granica uz nijednu potrosenu kunu. Ima odlicnu filozofiju rada i imas gotove programe treninga. Inace radim 5 mjeseci jednom tjedno trbusne probao sam nekoliko njegovih vjezbi za "core" i imao sam 5 dana upalu trbusnjaka i iskreno nisam ni znao da ih imam do tada :D
 
When we lose just about everything we are ready to do anything
Back to Top
Irien View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2010
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irien Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2010 at 00:26
I ja bi to........ :)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2010 at 23:25
Naišao sam na literaturu s KIF-a u pdf formatu:


š. Sekulic, D., D. Metikoš (2007) Osnove transformacijskih postupaka u kineziologiji - Uvod u Osnovne Kineziološke Transformacije. Sveucilište u Splitu - udžbenik

2. Sekulic, D (2007) Uvod u osnovne kineziološke transformacije (OKTš) - predavanja za prvu godinu studija - prirucnik PDF

3. Sekulic, D (2008) Analiza stanja i transformacijski postupci u kineziologiji (OKT2) - predavanja za trecu godinu studija - prirucnik PDF

4. Sekulic, D., N. Rausavljevic, N. Zenic Sekulic (2009) Vježbanje u fitnes centru: Trening s vanjskim opterecenjem (OKT2) - prirucnik PDF

Dopunska nastavna literatura (obavezna za studente izbornog modula KONDICIJSKA PRIPREMA)

š. Sekulic, D. (2005) Uvod u kondicijsko treniranje u jedrenju, Hrvatski jedrilicarski savez (cjeloviti tekst možete dobiti klikom na ovaj link)

2. Sekulic, D. (2000) Osnove prehrane Rš2; dijelovi iz predavanja PDF

3. Sekulic, D. Prehrambena suplementacija - pregled istraživanja (predavanja) PDF

4. Sekulic, D. Prehrambeni suplemeni i redukcija tjelesne težine (predavanja) PDF

5. Sekulic, D. Sportska prehrana - osvrt na neke probleme u nogometu (predavanja) PDF

6. Sekulic, D. Trening s opterecenjem kod djece i mladih sportaša (predavanja) PDF

7. Sekulic, D. Vezivno tkivo i Kineziološki trenažni sustavi (predavanja) PDF

8. Sekulic, D. Problemi i metode u istraživanjima crobike i fitnessa (predavanja) PDF

9. Sekulic, D. Cardio fitness (predavanje) PDF

š0. Sekulic, D. Fitness programi u razvoju funkcionalnih sposobnosti  (predavanje) PDF

šš. Sekulic, D. Izdržljivost (predavanja) PDF

š2. Sekulic, D. Snaga (predavanje) PDF

š3. Sekulic, D. Brzina (predavanja)  PDF

link za skidanje: http://www.kifst.hr/~dado/index_files/Page392.htm

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2010 at 15:18
Odlicno sto sam naletio na ovu temu.Hvala Zoki
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2010 at 09:31
Jel citate opcenito knjige o treninzima,
prehrani itd?
Ja upravo citam "Special Strength Training".
Odlicna knjiga za trenere i one koji sebi
sastavljaju programe..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
DaMa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DaMa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2011 at 13:09
Molila bih ako mozete da mi poshaljete ovu knjigu u pdf formatu na e-mail adresi [email protected]
Sekulic, D., D. Metikoš (2007) Osnove transformacijskih postupaka u kineziologiji - Uvod u Osnovne Kineziološke Transformacije. Sveucilište u Splitu - udžbenik
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2011 at 18:58
darkgift ako mi možeš poslati vježbe za core na mail : [email protected] !
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.