New Posts New Posts RSS Feed - K&#ššš;ndicija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

K&#ššš;ndicija

 Post Reply Post Reply
Author
LLLL View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LLLL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: K&#ššš;ndicija
    Posted: 14 Ožujak 2007 at 16:39
 Koliko bi otprilike triba dnevno ili tjedno vjezbati,kako bi osta u kondiciiji,i koliko bi se triba zagrijavati?  

Edited by LLLL
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2007 at 20:51
Svaki organizam je drugaciji, ne moze bit jednaka potreba za treningom svakom organizmu, ali  mislim da ako svaki dan napravis pola sata crobnog treninga + 3x tjedno teretana da ce ti to biti i vise nego dovoljno i da ces biti u dobroj kondiciji! 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 10:37
 3 puta crobno po 30-45 min i ostajea u kondiciji bez problema!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 10:41

 A Zagrijavanje... Bar 5 min prije trcanja i istezi si misice tako sto ces ih istezati kratko. Npr, kod prebacivanja tezine s jedne na krugu nogu.~

Uh, al sam sad to objasnila.

Uglavnom, na kraju vjezbanja se istezes tako da zadrzis jedan polozaj neko duze vrijeme tako da skroz opustis miaic.

E, a onda na pocetku se istezes isto tko, ali u skroz kratkim intervalima. To ti je to prebacivanje tezine jer ti na pocetku nije cilj opustiti miaice.

 za mene.

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 22:03
Mislim da sam malo pretjerao s onim svaki dan crobno  recimo da radis crobni trening 3x i teretana 3x i to bi bila u super kondiciji sasvim sigurno, znam kad sam ja po ljeti tako bio sam u odlicnoj kondiciji!

Al onda kako po zimi ne trcim (osim sta trcim na traci u teretani) onda malo izgubim na kondiciji al nije neka bas osjetna razlika s obzirom da na traci obavezno stavim dosta velik nagib da trcim uzbrdo jer je to puno teze a i bolje za kondiciju
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 22:06
dobro ive kaze,3 puta tjedno je dovoljno.
ne zaboravi da je i duga setnja dobra crobna aktivnost pa ti osim trcanja i to preporucam
Back to Top
LLLL View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LLLL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2007 at 16:47
 Hvala,nisan vec duze vrimena trca,tako da ce mi tribati malo vise vrimena da malo uvatin tempo
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.