New Posts New Posts RSS Feed - Kineziološki fakultet
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kineziološki fakultet

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
barefoot View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barefoot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2010 at 15:38
Ja sam završila kineziološki falultet ( smjer kineziterapija ) ali nisam baš bila nešto pretjerano oduševljena..ocekivala sam puno više nauciti..
Npr. sve 4 godine studiranja 3 put sam usla u teretanu ( ako!) i to samo da vidim sprave a ne da mi netko pokaze i nauci kako se na njima radi..Ista je stvar sa pilatesom, crobikom i slicnim programima koje smo mozda odradili koji put na nastavi ali isto tako samo površno. S druge strane pilali su nas s hrvanjem, judo bacanjima, baletom..Mi smo prvenstveno prof tjelesnog nakon završenog fakulteta..Tko je ikad u školi radio balet ili hvanje? A nogomet ili stolini tenis (za koji uvjete imaju sve škole i klinci ih obožavaju) u našem progamu nije uopce spomenut? Znam da polako mijenjaju program, uvode puno više izbornih predmeta no to još uvijek nije dosta...Treba krenuti od osnovnog programa pa ce možda biti nešto bolje..
Inace fakultet nije težak, i svaki sport se uz malo truda da uvježbati i položiti..kao i vecina teoretskih..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2010 at 22:10
Iskreno, ja kad budem na kineziološkom planiram se sam pobrinuti da saznam sve i svašta, ne treba cekati da sve bude servirano
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2010 at 23:49
  A kaj misliš upisati, redovni fax ili višu trenrsku?
Back to Top
barefoot View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barefoot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 12:56
Nisam ni ja cekala da mi sve bude servirano, i dapace, puno sam toga naucila sama i potrudila se sama saznati. Ali da jedan kineziolog pod obavezno ne mora znati sve o teretani i vježbama??? A s druge strane mora znati š0 vrsti judo bacanja i neznam koliko elemenata hrvanja ( cure!) Nemam nista ni protiv juda ni hrvanja, ali ipak..Pa zar to nije bzvz? Bila sam i vani na razmjeni studenata i vidjela malo kako to tamo funkcionira ( Cz ) i vjeruj mi...puno toga se u nasem sistemu mora promijeniti i posloziti da to bude kako treba..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 13:38
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
A kaj misliš upisati, redovni fax ili višu trenrsku?


redovni


p.s barefoot, da, sustav je loš i trebaju mu promjene, slažemo se
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
barefoot View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote barefoot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 14:22
Vidjet ceš dok upišeš s kojim ce te sve teorijama pilati a koje nemaju veze sa praksom.. Poceli su lagano s bolonjom mijenjati neke stvari, dali više izbornih (koje mi nismo imali) ali još uvijek to nije to..
Ako te bilo što zanima vezano uz fax slobodno pitaj, ja imam staža kao kifovka..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2010 at 18:38
Originally posted by barefoot barefoot wrote:

Vidjet ceš dok upišeš s kojim ce te sve teorijama pilati a koje nemaju veze sa praksom.. Poceli su lagano s bolonjom mijenjati neke stvari, dali više izbornih (koje mi nismo imali) ali još uvijek to nije to..
Ako te bilo što zanima vezano uz fax slobodno pitaj, ja imam staža kao kifovka..


hvala :)

za sad nemam pitanja, ali znam za ta pilanja no tako je svuda... no vidjet cemo.. možda odem van nastaviti faks :P tko zna
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
since86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote since86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2012 at 23:41
Lega jesi upao na fax i zna li netko koje sposobnosti i sportove treba znati na upisima?

Back to Top
angel-ozil View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote angel-ozil Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2012 at 21:57
Originally posted by barefoot barefoot wrote:

Vidjet ceš dok upišeš s kojim ce te sve teorijama pilati a koje nemaju veze sa praksom.. Poceli su lagano s bolonjom mijenjati neke stvari, dali više izbornih (koje mi nismo imali) ali još uvijek to nije to..
Ako te bilo što zanima vezano uz fax slobodno pitaj, ja imam staža kao kifovka.. [IMG]smileys/smileyš.gif">

E ja bih nešto pitao....ja idem u 2.razred ekonomske škole i planiram upisat kineziologiju ili dif.E sad sto mi ti preporucaš? jer je jako volim sport(NOGOMET!!!!) , zdravu prehranu i vježbanje i tako to.
Koje predmete treba da ucim malo više?
Back to Top
since86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote since86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2012 at 12:09
Pa kineziologija je dif kolko ja znam..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2012 at 18:35

Originally posted by since86 since86 wrote:

Pa kineziologija je dif kolko ja znam..

recimo, da

Iako kineziologija oznacava znanost o ljudskom pokretu, e sad, koliko faks zapravo zaslužuje taj naziv bi se dalo raspravljati

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.