New Posts New Posts RSS Feed - KIKIRIKI
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

KIKIRIKI

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 18:07
30g recimo
Back to Top
Sale_456 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sale_456 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 19:14
Alnatura Crunchy 250 g, 17,90 kn (DM) Udio kikirikija: 88 % (eko uzgoj) Zemlja porijekla: Njemacka Kruta struktura i blijeda boja. Komadici kikirikija prilicno veliki, lijepo se vide. Ali miriše na loš, stari kikiriki. Prilicno uljast. Kušacima lošiji i od onog s broja tri. “Kao gravce na tavce kad se ohladi. Ili sladoled od graha koji sam jeo u Kini.” “Ovo je najgori kikiriki maslac koji sam ikad probao. Totalni luzer.” Neki ga ipak prepoznaju kao dobar za trudnice koje se skidaju s nutele. Ocjena: minus nula.

Naletim ja na ovo, sto je sad to?? vi velite da je dobro ovi da nist ne valja? o.o
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 20:36
Probala sam taj.. okus mu je odvratan :D Na kraju sam ga bacila... najbolji je onaj "americki" iz Lidla :D
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 20:47
Originally posted by Sale_456 Sale_456 wrote:

(eko uzgoj)


Ne padajte na te fore " eko uzgoj" i "proizvedeno u RH" , i još mnogo toga sa ostalim proizvodima..
Danas više ništa nije kvalitetno, nego je sve  napravljeno "zbrda zdola" samo da se proda i zaradi novac..
Baš sam gledao jednom "EKO" zobene pahuljice koje su oko 10-12 kuna, i "odvratne obicne ne-eko špricane i uzgajane u užasnim uvjetima. koje su oko 7-8 kuna.. Ove "loše" imaju puno više proteina i sigurno su kvalitetnije i imaju bolji okus od ovih "zdravih"..

Danas vam marketing prodaje proizvode i maže oci sa reklamama, uostalom što mislite zašto svi još dan danas kupuju nove Iphone?
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Sale_456 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sale_456 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 05:42
Koji je onda po vama najbolji? i da je dobrog okusa?
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 16:22
kupiš kikiriki, ocistiš, usitniš, pomiješaš sa malo maslinovog ulja i staviš stevije ili javorov sirup da ti bude sladji a možeš ga dodatno posolit ako smiješ i dobio si najbolji kikiriki maslac

ako neceš ovako ima u bio bio rapunzel se zove, taj mi se svidio od ovih kupovnih samo je 35 kuna mala teglica pa tko voli nek izvoli ima i jedan skuplji ali meni je ovaj bio dobar
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 16:46
evo koliko vidis, izbor je pao na dva ako se ne varam:
Alnatura iz DM-a
Rapunzel iz Bio&Bio

pogledaj koji od ta dva ti odgovara po cijeni, udiu secera pa kupi...

a najbolje je ono sta su mnogi napisali, napravit doma sam
Back to Top
Sale_456 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sale_456 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 16:57
hvala svima na pomoci ;)

Back to Top
Sale_456 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sale_456 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 17:10
i jos nesto,jel dobro maslac namazati na nesto? npr one od rize ko keksi su. isto je pod bio hranom u dm-u, al nemogu se sjetiti sad kak se zovu :S
na taj jedan namazes maslac i vecera je to

Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 17:18
Ma udri po maslacu , obožavam onaj americki iz lidl-a !
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 23:13
Ako se vec jede kikiriki bilo bi najbolje napravit domaci. A iako okuson nije prinamljiv sastav ovoga je nenadmašan http://www.myprotein.com/sports-nutrition/peanut-butter/10530743.html
Jbt. Ovi iz myproteina bi mi tribali dat svašta mukte koliko ih hvalin, a šta cu kad san objektivan iako san trenutno do daljneg na MVP
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 23:35
A koja je razlika izmedju MVP-a i Sciteca ?
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 23:36
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Ako se vec jede kikiriki bilo bi najbolje napravit domaci. A iako okuson nije prinamljiv sastav ovoga je nenadmašan http://www.myprotein.com/sports-nutrition/peanut-butter/10530743.html
Jbt. Ovi iz myproteina bi mi tribali dat svašta mukte koliko ih hvalin, a šta cu kad san objektivan iako san trenutno do daljneg na MVP
Omg ajmo reci 5 $ za 1 kg maslaca O.O
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.