New Posts New Posts RSS Feed - KIKIRIKI
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

KIKIRIKI

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Sale_456 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sale_456 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: KIKIRIKI
    Posted: 02 Veljaca 2013 at 17:49
Pozdrav ljudi!
Dajte sad konacno...
Citam sad malo, i jedni kazu da je zdravo jesti kikiriki u ljusci drugi kazu da nije. Jedni kazu da je kikiriki maslac los drugi da je dobar. Molim vas pomoc, KIKIRIKI i KIKIRIKI MASLAC, da ili ne? Ermm

Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 17:52
Ako je maslac bez hrpe secera ok je kao izvor dobrih masti.. samo pazi na kolicinu..
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 17:54
Da , pazi na kolicinu šecera 
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 18:39
kupiš kikiriki u ljusci, ocistiš i na fino samelješ, dodaš maslinovog ulja po želji i dobio si zdravi maslac koji ce te zasitit i neceš previše pojest, samo ga nemoj miješat sa pekmezom, itd
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 18:57
hmm.. mogla bi probati dodati zlicu domaceg bucinog ulja..koje ima okus po sjemenkama... mmmljac :D
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 20:03

a znaci ovaj Kiki krem nije dobar? 

Ne konzumiram previse najcesce ujutro namazem po tamnom dvopeku..



Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 20:04
ja sam ga tak i radila kad sam bila u toj spiki s kikirikijem. :P samljela sam ga, dodala malo maslinovog ulja, malo meda. na kraju sam dodala i krupne soli - to mi je super kombinacija, jedeš kikiriki maslac i naletiš na kristalic soli, mmmm. bez šecera, i baš je bil super :)
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 20:33
ne znam koji je taj ali procitaj na njemu, ako ima dodanog šecera onda po meni nije dobar jer bezveze unosiš kalorije a "cist" je zdrav i ukusan :)
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 20:50
Ni slucajno taj jest! Jos je stajao na donjoj polici Konzuma i bratu i meni pozlilo nakon konzumiranja istog! Meni u roku 10min. nakon samo jedne zlicice, njemu par sati kasnije, a viseee je pojeo
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Ivica23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Rujan 2012
Location: Vinkovci
Status: Offline
Points: 148
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivica23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 20:58

Ja nisam imao nikakih problema, ali piše u sastojcima 'šecer' tak da ide u kantu onda LOL 

Sva sreca pa nisam konzumirao dugo..

Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 23:30
Ahahah ocito su ovi iz Konzuma na Kvatricu bili pokvareni LOL. Tim i bolje jer nisam unijela i sebe vise od zlicice tog sranja.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 23:39
Nevalja ovaj, bija san jednom cak vrlo povoljno kupija kil maslaca od kikirikija sa 100 posto kikirikija ništa dodavano, okus nije bija nesto specijalan i bija je jako suv za jest ali je bija super kvalitetan proizvod, medjutim kikiriki uopce više ne konzumiran sad su na tepertoaru bademi, ljesnjaci ili orasi
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2013 at 23:53
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Ni slucajno taj jest! Jos je stajao na donjoj polici Konzuma i bratu i meni pozlilo nakon konzumiranja istog! Meni u roku 10min. nakon samo jedne zlicice, njemu par sati kasnije, a viseee je pojeo

O da,ni slucajno kupovat onaj u konzumu,bit ce da su im po cijeloj hrvatskoj pokvareniDead
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 09:53
i ja sam znao konzumirati taj isti kikiriki maslac s vremena na vrijeme... tesko je kod nas u obicnim ducanima naci kvalitetan, zdrav kikiriki maslac da nema puno secera ..mozda da pogledas u DM-u, onaj dio gdje se drzi kao BIO hrana..ja sam tamo jednom nasao, kikiriki namaz (al je drukcije nego maslac, imao je u sebi kao male komadice kikirikija, i malo se teze mazao na kruh,samo se sad ne sjecam koliko je imao secera u sebi), vjerovatno je zdravijij nego ovaj sa slike...

jedna od boljih opcija su trgovine zdrave hrane (npr. bio&bio,garden), samo se pripremi na malo vise cijene proizvda

a definitivno najbolja opcija je kucna priprema.
Back to Top
Sale_456 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sale_456 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 10:32
fala ljudi :)
a jos jedno pitanje, ili dva xD
znaci kikiriku u ljusci je zdrav? naprimjer jedna šaka kikirikija 2,3 sata nakon jela da te zasiti?
isto tako mogu i bademe konzumirati? kad osjetim glad, uzmem 10 g i to pojedem da me zasiti?
i kakve bademe i kikirikije treba kupovati? kikiriku u ljusci? a bademe?
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2013 at 10:57
Originally posted by Gabrijel7 Gabrijel7 wrote:

i ja sam znao konzumirati taj isti kikiriki maslac s vremena na vrijeme... tesko je kod nas u obicnim ducanima naci kvalitetan, zdrav kikiriki maslac da nema puno secera ..mozda da pogledas u DM-u, onaj dio gdje se drzi kao BIO hrana..ja sam tamo jednom nasao, kikiriki namaz (al je drukcije nego maslac, imao je u sebi kao male komadice kikirikija, i malo se teze mazao na kruh,samo se sad ne sjecam koliko je imao secera u sebi), vjerovatno je zdravijij nego ovaj sa slike...

jedna od boljih opcija su trgovine zdrave hrane (npr. bio&bio,garden), samo se pripremi na malo vise cijene proizvda

a definitivno najbolja opcija je kucna priprema.


Da da, i ja sam kupovala taj iz DM-a. 9,2 g secera na 100g. To sam zanemarila jer mi se jako dopadali ti hrskavi komadici kikirikija. Evo link: http://das-ist-drin.de/Alnatura-Ernuss-Creme-250-g--422932/

Trenutno ne konzumiram ikakav putar, kikiriki, nis.

Bez secera imas u Bio&Bio, kak veli Gabrijel.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.