New Posts New Posts RSS Feed - Kickboxing za žene
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kickboxing za žene

 Post Reply Post Reply
Author
Minaazg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Minaazg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kickboxing za žene
    Posted: 09 Veljaca 2013 at 19:15
Htjela bih ici na kickboxing.
Zanima me taj sport (samoobrana) i citala sam gro o tome na net-u da pomaže u mrsavljenju i oblikovanju tijela.
Visoka sam 168/9 cm i iam 66 kg :( 
Dosta mi je škembe koja se nakupila u 2 god zbog slomljene noge -.-
Moram smršavjeti barem 5 kg prije ljeta i stesat se :)
Barem da se makne ta škemba, dobe trbušni mišici i ucvrsti noge i guz'ca ^^

Jel to moguce postici u par mj? Curke, iskustva? I koji klub u Zg odabrati al' da te trenira ženska?

Kako postici najbrže rezultate i uz kakav oblik prehrane?
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2013 at 19:22
svaki sport je dobar, al da bi skinula kile, smrsavila, ucvrstila tijelo mozes i bez kickboxinga...samo je bitna dobra prehrana i redoviti trening. treninzi s utezima, cardio i slicne stvari, samo trebas naci nesto sta te zanima...
a sta se tice kluba, tu ti nemogu pomoci, al neznam cemu je bitno jel trener muski il zenski?!? valjda ides trenirati radi rezultata ;)

iz osobnog iskustva ti mogu reci da sam ja uz treninge kickboxinga isao i u teretanu
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2013 at 19:47
5 kila u 5 mjeseci se jako lagano može skinuti, redoviti treninzi + dobra prehrana.. Ako želiš ic na ovaj sport samo da skineš kile, radje nemoj, jer imaš puno boljih metoda skidanja kila od treniranja necega(radje teretana ili vježbanje doma, ili aerobik ili neke 3.e aktivnosti)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Minaazg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Minaazg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2013 at 19:58
kaj najbolje onda cekat toplo vrijeme za vozit bajk po Jarunu? :O :/
Meni je samo najbitnije da skinem to kaj tream do ljeta Smile

Pa jel se moze skinut 5 kg vozeci bajs i vjezbat u par mj? 
Ne mrem bas imat redovitu prehranu u tocnu satnicu zbog nastave. :/
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2013 at 20:07
Važnije je šta neceš jesti, nego što ceš jesti... Izbaci sve gluposti, slatko , masno, sokove cipseve itd... Možeš i trcati, ili otic u teretanu pa tamo na traci i biciklima bit, ili cak i mišice razvit malo, jer i oni daju ljepotu tijelu i troše dodatne kalorije dnevno i dodatno mršaviš.. Itd,itd ima milion nacina, samo je važno redovito vježbati, i jesti zdravo. Znaci ne sad mi se baš neda budem sutra,, ili vreca cipsa nece nikome naškoditi.. )
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Minaazg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Minaazg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2013 at 20:18
ja ionak ne jedem gluposti, kao kaj si naveo.
Jedem zdravo vec 7 mj al ne vjezbam jer neam bas vremena, pa kile zato i ne idu dolje.

Pokusat cu promijenit rutinu i ubacit cim vise vjezbanja i krenut u teretanu :)
 hvala na savjetima ;)


Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.