New Posts New Posts RSS Feed - Keto dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Keto dijeta

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2011 at 10:48
koliko si pojeo i koliko si težak?
U mirin brah?
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2011 at 08:54
Krenuo sam sa 83,škg (vagao se u ned. ujutro), sad sam težak 82,3kg (vagano jucer ujutro), pojeo sam oko 500-550g ugljikohidrata, zobene, integ. pasta, raženi i povrce (paprike, pome, luk i mrkva vecinom) su mi bili izvori UH. Idem za kojih 20 minuta odradit trening, pa kad stignem vec procitam odg.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2011 at 09:06
najkvalitetniji izvor uh ti je krumpir(te batata). slijedece punjenje promjeni brojke, ovaj put recimo na 450, slijedeci na 650 g/uh i zapamti izgled. Ne zelis se "preliti"kao nitko na defki, ali sto si blize optimalnoj brojci, bolje ces napuniti glikogen i bolje ces odratiti trening tokom tjedna
U mirin brah?
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2011 at 10:13
Malo cu kombinirat sljedeci refeed sa UH, bar imam lufta za igrat se sa brojkama.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 10:57
Evo neko javljanje opet, primjetio sam da mi uz ketone gori i ponešto mišica (ne ogromne kolicine, ali primjetim na sebi), neznam jel to zbog EC stacka ili zbog same dijete, ali ako netko može pružit dobar savjet za prevenciju (ako postoji) gubljenja mišica, bio bih zahvalan. Do tipkanja !
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 11:00
A kolko si u deficitu kalorijski i kak ti trening izgleda tocno?
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 11:25
-500 kalorija, trening sam napisao vec neznam na kojoj je stranici, baci oko. Moram ici sad javim se predvecer kad pocme refeed :)
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 11:37
Ja osobno nebi odmah spuštao kalorije tako nisko, nebi išao preko 300 u minus.
trening sam vidio, jedino nisam vidio (ili sam preletio taj post) konkrentno o kolikom volumenu treninga se radi ( mislim na sets i reps)
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 16:33
nešto mišica uvijek ode jbga... krcaj kilaže na compound vježbe, natjeraj TELO da neka mišice. povecaj omega 3 masnoce... sretno
U mirin brah?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2011 at 16:52
Originally posted by Sebastian96 Sebastian96 wrote:

nešto mišica uvijek ode jbga... krcaj kilaže na compound vježbe, natjeraj TELO da neka mišice. povecaj omega 3 masnoce... sretno


Slazem se za opterecenje,
Pital sam ga za volumene radi tog kaj si rekao, da slucajno ne radi pre "light".

jedino Juzer, u tjedan dana "dijete" nisi mogao izgubiti ništa mišicne, pogotovo ne da bi ti vidio ikakvu promjenu.....promjena je zbog gubitka "napuhanosti" ,vrlo  vjerovatno pošto si slab sa glikogenom, pa automatski nema ni dodatne kolicine vode u mišicu , pošto nema ni popunjenosti glikogenom, tak da ne brini za mišicnu u tih tjedan dana


Edited by The Phoenix
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2011 at 07:44
No nije bitno, vidit cemo kroz još par tjedana kako je i da li mi se samo cini da mišic otpada.

Volumen vježbi, pa iskreno, radim na 5x5 sistemu sad kad su u pitanju utezi, ali kad je kalistenika onda radim 3xš0, a za cucanj 4xš2. Ako si vec vidio kako treninzi izgl., kad je full body, pretežito radim kalisteniku, znaci glavne vježbe u tom danu su mi cucanj, zgibovi, dipsi, trbušni i sklekovi + utezi. Evo ti napisao sam da cu odgovorit kasnije navecer (jucer) i nisam mogao nakon treninga sam se samo srušio u krevet i zaspao, i evo tek sad u 7 ipo ujutro odgovaram dok jedem hrpu zobenih LOL

Sebastiane, pijem tabletice od ribljeg ulja svaki dan, još uz to da svako 3. dan imam ribu za rucak + sada cešce jedem tunu u salamuri nego posni za veceru, jel to dovoljno o-3 ili treba još?
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2011 at 09:22
sve 5. što se tice omege 3, to uvije možeš više :D , predozirat se neceš . Srdele su također jako bogate omegom 3
U mirin brah?
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2011 at 10:16
A skoro svu ribu jedem, zajedno sa plodovima mora, a najcešce bude škarpina, srdela, škampi ili dagnje na tanjuru ^^
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2011 at 08:31
Dragi moji, došlo je do problema.

Nisam se duže vremena javio zbog toga što sam se ozljedio. Naime, dok sam vozio bicikl, udrio sam u neciju loptu i pao sa bicikla, i skršio lijevu ruku, ponajviše rame. Daleko od toga da je nisam pokušao izbjeci, ali okolnosti su bile poprilicno nevjerojatne.

I tako sam morao prestati sa dijetom i svime i jesti neku standardnu "bolesnicku" hranu, bez vježbanja, itd.
Trenutno se još uvijek oporavljam, još mi je ostalo mjesec dana i š tjedan oporavka.

Pa eto... nece grom u koprive, al oce u mene :( . cujemo se još valjda.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2011 at 09:39
Ehhh, baš peh.......nadam se da nije ozbiljnija ozljeda ramena i d abus brzo nazad s treninzima........
pozz
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2011 at 20:33
Moglo je uvijek bit i gore. Sad ce to brzo pa natrag na vježbice =).
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.