New Posts New Posts RSS Feed - Keto dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Keto dijeta

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2011 at 00:34
cuj, ne odgovara sve svakome tako da ce se uvijek nac netko za i protiv ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2011 at 00:46
Treba probat pa vidit - bar se ja držim toga =D
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2011 at 00:51
A kako bi drukcije znali što nam funkcionira Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2011 at 01:00
Da ima uvijek nas ovako pokusnih kunica, ne brini se ^.-

Al sad ozbiljno, posavjetovao sam se sa par ljudi kojima vjerujem da li je pametno skociti na keto na 2 mjeseca ako želim 'boostati' fatburn, rekli su da je ok ali da moram oprezan biti, iako sam protiv keto dijete, probat cu, dao sam dosta vremena u planiranje prehrane tokom same dijete, zajedno sa treninzima, mislim da nebi trebalo ništa poci po zlu, pa eto. Sad odgledati malo Mr. Olympia live, gledat malo curice u kostimima i sutra vec zapoceti dijetu.

EDIT: sad je skoro š ujutro pa se sutra podrazumjeva pod nedjelja :P


Edited by Juzernejm
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2011 at 11:01
Originally posted by Juzernejm Juzernejm wrote:

Da ima uvijek nas ovako pokusnih kunica, ne brini se ^.-

Al sad ozbiljno, posavjetovao sam se sa par ljudi kojima vjerujem da li je pametno skociti na keto na 2 mjeseca ako želim 'boostati' fatburn, rekli su da je ok ali da moram oprezan biti, iako sam protiv keto dijete, probat cu, dao sam dosta vremena u planiranje prehrane tokom same dijete, zajedno sa treninzima, mislim da nebi trebalo ništa poci po zlu, pa eto. Sad odgledati malo Mr. Olympia live, gledat malo curice u kostimima i sutra vec zapoceti dijetu.

EDIT: sad je skoro š ujutro pa se sutra podrazumjeva pod nedjelja :P

Nebi baš rekla da su curice ;) ;) ;)

No, nastoj kontrolirati da budeš u ketozi jer te lako izbaci whey, posni... bla bla .... 

I nastoj imat to punjenje šx tjedno.... i 2 mj je možda predugo... ali vidi... možda tebi bude super ovako...LOL Mislim da dosta ovisi i o tome kakav ti je tempo ostatka dana, nevezano za treninge....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2011 at 12:18
dalila, mislim da misli na bikini curice, ove druge su to vec odavno prestale biti Big smile

juzer, nemoj me krivo shvatit al malo mi vec dramatiziraš oko svega toga T&#šš1;ngue  Ok priznajem, nije lagano, pogotovo zbog pritisaka sa strane - treba izgurat i mentalno i fizicki ali baš da je toliki bauk nebi rekla....ako si se vec odlucio krenut na to, stisni zube i kreni - vidi kako ti odgovara, ako vidiš da više gubiš nego dobivaš, a sve je kako treba, prekini i okreni se necem drugom...pa neceš umrijet  ako fališ covjece Big smile  Ne podnose svi keto dijetu isto niti bi je svi trebali prakticirat da bi nešto napravili..postoji puno nacina i svatko ce se nac u jednom, zato i neceš vidjet da jedan nacin odgovara svima. Koliko smo god slicni toliko smo i razliciti....
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2011 at 19:50
Nebi dramatizirao da podrzavam keto, ali moram probat da znam za ubuduce, ako upali super, ali je vise mentalna igra no fizicka... vjerujem da cu izgurati do kraja, pa eto, kako bude bude ! Odo sad jos malo uzivati u ovoj kafani da sutra krenem lagano. Cujemo se kroz kojih par dana !
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2011 at 22:05
Originally posted by Juzernejm Juzernejm wrote:



Prvih 6 dana - ~š900 kalorija, 200g proteina, š20g masti, ~0-20g UH
Refeed -  ~4000 kalorija, 240g proteina, ~20-50g masti, 650g UH 

Treninzi:

Pon - prsa, leđa, trbuh
Utorak - ramena, biceps, triceps
Srijeda - preskakanje vijace ujutro i odmor tokom dana
cetvrtak - ujutro odmor, popodne noge
Petak - full body
Subota - refeed 
Nedjelja - odmor i pocetak novog ciklusa keta.



Malo sam si uzela vremena da bolje proucim ovo pa samo par pitanja  Wink Da teoretiziramo malo jel, to se samo i radi na ovom forumu T&#šš1;ngue

š.  Zašto na refeedu dižeš proteine umjesto da ih spuštaš? Nema potrebe za toliko proteina kada se trpaš uh-ima koji ih cuvaju i podmiruju vecinu kalorija...

2. Nije li ti možda bolje ova prva 2 dana podijelit na gornji i donji dio? Tako ceš bolje ispraznit glikogen na pocetku kad ti je to potrebno što brže napravit...a time zajedno rješavaš ove noge u cet. koje ne znam baš koliko je dobro radit prije petka (ja bi tu rađe kardio ubacila).....

3. Možda nebi bilo loše malo produžit refeed u ned., ali lagano - više sa low GI...možda do pola dana pa onda krenut u novi ciklus od polovice ned. ili od pon.....zapravo ovisi kad pocinješ sa refeedom....poslije treninga u petak ili u sub.?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2011 at 22:07
Ma nije bad nikakav,bar meni bio. I bio sam na 30-ak g uh dnevno bar 2 mjeseca mislim i funkcionirao bolje neg sad kad jedem,pijem i ne vjezbam.al mozda nekom ne pase. Dal sam ispal iz keto radi posnog,wheya il pw kojeg se nikad nebi odrekao briga me i mislim da nema potrebe za stickovima i picajzljenjem.30g uh u pw,puno zelenog povrca i ribljeg , dobar trening i nemre ne bit dobro i deri kolko treba
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2011 at 22:14
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Ma nije bad nikakav,bar meni bio. I bio sam na 30-ak g uh dnevno bar 2 mjeseca mislim i funkcionirao bolje neg sad kad jedem,pijem i ne vjezbam.al mozda nekom ne pase.


Ja nisam bila na keto (mislim jesam al neka moja šucmuc verzija Big smile) al sam radila neke slicne kerefeke sa mastima, proteinima i brdima povrca neko vrijeme i osjecala se nikad bolje - cak sam i alergiju rješila i još neke stvari. Jedino što me mucilo su bile male vrtoglavice, pogotovo kad sam se dizala iz sjedeceg položaja jer i inace imam nizak tlak, a ovo ga je još više snižavalo valjda...al što se svega ostalog tice, cak sam se bolje osjecala nego na uh-ima jer s njima ne mogu stat jest, nikad sita Smile S druge strane moj decko se osjecao kao drek...to je ono što govorim cijelo vrijeme - nije za svakoga zato treba probat, vidjet, odbacit il prihvatit.


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Rujan 2011 at 20:34
http://www.youtube.com/watch?v=Za02ZYn9š90 vec mi fale UH XD

Ovaj, proteine nisam namjerno digao nego ce otprilike izac malo više nego na dane kad sam na P+M zbog hrane koje cu jesti tada, necu junkat na refeed pa ce bit umješano i nekih ugljikohidrata koji sadrže proteine isto.

Prva 2 dana su ok za sada, ako bude štekalo, promjenim program vježbi, np. Isto tako za refeed, ako ne bude valjalo, produžim vrijeme na š0-š2 dana prije refeeda. cujemo se za par dana !
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 00:12
Originally posted by Juzernejm Juzernejm wrote:

Ovaj, proteine nisam namjerno digao nego ce otprilike izac malo više nego na dane kad sam na P+M zbog hrane koje cu jesti tada, necu junkat na refeed pa ce bit umješano i nekih ugljikohidrata koji sadrže proteine isto.


To onda ne ubrajaš pod proteine
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2011 at 04:42
Gym, onda racunaj da je broj ostao isti ili malo niži nego onaj dok sam na M+P :) dobro sam podnio prvi dan, zaspao u 9 navecer doduše, evo sad se probudio. Nema me do sljedeceg ponedjeljka pa se javim kako ide.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2011 at 21:13
Neko brzinsko javljanje, za sad sve pod kontrolom, samo 2 'mane' - nervozan do zla boga, žešci pad energije. Nisam nezadovoljan, ali nisam ni pre zadovoljan.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2011 at 22:06
da te utješim.. prođe ta nervoza i pad ennergije nakon par dana ;)

Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2011 at 21:30
Prošao refeed, u životu nisam više tjestenine / riže / zobenih / povrca jeo u jednom danu xD. Bar se osjecam bolje nakon jucer kad sam mislio da idem na groblje a ne kuci iza treninga :P . Dajem još 2 tjedna ovakvom sistemu, pa cemo vidit da li ce se to produžit na još dodatnih 7 ^^.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.