New Posts New Posts RSS Feed - Keto dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Keto dijeta

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2011 at 16:42
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Po meni nema potrebe za refeed svaka 4 dana......š u 7 ili š0 dana je dovoljno po meni.


Tako bi i ja rekla, neki rade i po 2 tjedna razmaka iako se to meni cini malo too much.....treba eksperimentirat pa vidjet kako je najbolje...u svakom slucaju neka varijanta sa punjenjem je obavezna uz teške treninge...ili ovako cikliranje ili bar sa uh-ima oko treninga...nikako cisti keto, iako vjerujem da nisi ni razmišljao o tome Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2011 at 18:47
Originally posted by Sebastian96 Sebastian96 wrote:

cime suplementiraš? ECA? amino? clen?yohimbe? ako misliš punit svaka 4 dana ti između moraš isprazniti glikogen. znaci deranje po full bodyu. ne znam kako ti izgledaju treninzi. šta je s kardiom. koliko kcal unosiš? treba ti tri dana da uđeš u ketozu i onda cceš se 4 dan izbaciti ??spusti bf malo niže ,nema potrebe raditi refeed svakih 4 dana ako si na š0 %

uzimat cu klen ciklus 2on 2off, ovaj tjedan završavam sa kreatinom, trening trenutno organiziram i pišem na papir mogucnosti ali kako stvari teku cini mi se da cu ici na 4 treninga tjedno sa prethodnih 5 uz dosta vježbi složenih pokreta. Skontao sam da cu si refeed raditi nakon 6. dana (na kraj tjedna, nedjelja) jer bi mi tako najviše odgovaralo. Kcal trenutno unosim 2800 dnevno na dane treninga, dok ne treniram 2500 za održavanje, dok budem na keto 2300-2400, refeed do max 3000.  Kardio jednom svako 2 tjedna HIIT (subotom). Za sada to tako izgleda, još i dalje citam i informiram se da vidim mogu li išta poboljšati.

EDIT: na tih 6 dana do refeeda 20g UH, ostatak M+P, refeed ce se bazirat pretežito na UH+P i maslinovom ulju/orašastim plodovima.


Edited by Juzernejm
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2011 at 10:02
Nije mi jasno zasto se "suplementiranje" efedrinom, klenom itd smatra normalnim i pozeljnim? Pa i andol ne pijem ako nemoram, tak da ne kuzim to igranje s "ljekovima" radi takve gluposti kao gubljenje kojeg postotka bf za amaterske, tj nikakve potrebe.........da se vec igram s glupostima i ljekovima onda bi radje opalio neku postenu kuru pravih stvari neg ove gluposti koje također mogu imat poslejdice.........znam par ljudi vec koji su popusili i imaju problema sa ubrzanim kucanjem srca , anksioznoscu i panicnim napadima zbog tih gluposti.
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Rujan 2011 at 22:56
Originally posted by </span><span =Apple-style-span style=color: rgb5š, 5š, 5š; font-family: Arial; font-size: š4px; font-weight: bold; line-height: 20px; -webkit-text-size-adjust: n&#šš1;ne; : rgb255, 255, 255; >The Phoenix</span><span =Apple-style-span style=: rgb255, 255, 255; > The Phoenix wrote:

Nije mi jasno zasto se "suplementiranje" efedrinom, klenom itd smatra normalnim i pozeljnim? Pa i andol ne pijem ako nemoram, tak da ne kuzim to igranje s "ljekovima" radi takve gluposti kao gubljenje kojeg postotka bf za amaterske, tj nikakve potrebe.........da se vec igram s glupostima i ljekovima onda bi radje opalio neku postenu kuru pravih stvari neg ove gluposti koje također mogu imat poslejdice.........znam par ljudi vec koji su popusili i imaju problema sa ubrzanim kucanjem srca , anksioznoscu i panicnim napadima zbog tih gluposti.

individualni stavovi 

Originally posted by </span><span =Apple-style-span style=color: rgb5š, 5š, 5š; font-family: Arial; font-size: š4px; font-weight: bold; line-height: 20px; -webkit-text-size-adjust: n&#šš1;ne; : rgb255, 246, 238; >Juzernejm</span><span =Apple-style-span style=: rgb255, 255, 255; > Juzernejm wrote:

uzimat cu klen ciklus 2on 2off, ovaj tjedan završavam sa kreatinom, trening trenutno organiziram i pišem na papir mogucnosti ali kako stvari teku cini mi se da cu ici na 4 treninga tjedno sa prethodnih 5 uz dosta vježbi složenih pokreta. Skontao sam da cu si refeed raditi nakon 6. dana (na kraj tjedna, nedjelja) jer bi mi tako najviše odgovaralo. Kcal trenutno unosim 2800 dnevno na dane treninga, dok ne treniram 2500 za održavanje, dok budem na keto 2300-2400, refeed do max 3000.  Kardio jednom svako 2 tjedna HIIT (subotom). Za sada to tako izgleda, još i dalje citam i informiram se da vidim mogu li išta poboljšati.

EDIT: na tih 6 dana do refeeda 20g UH, ostatak M+P, refeed ce se bazirat pretežito na UH+P i maslinovom ulju/orašastim plodovima.

poprilicno ok. eventualno možeš amino kupiti. BCAA kao prvi izbor po meni. kad si off sa clenom možeš ubaciti ECA, kombinacije su hvaljene. Na refeedu nepotrebno unositi masti, eventualno zadnji obrok(omega 3 po meni prvi izbor). Kod nas nema za kupit isplative omege, rokaj po ribi sta ces drugo, jedino se to isplati. trebo bi se dosta zguliti da, ja bi ubacio bar jedan full body unutar tih 6 dana keto principa, sigurniji si na refeedu
U mirin brah?
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2011 at 04:45
Klen mi je trenutno jedini dostupan, ali ga nemogu 2on2off uzimat jer nemam sirup onaj, pa cu ga morat ciklirati. Isto sam još neke stvari saznao nove kako sam citao poprilicno puno o takvoj dijeti i treninzima koji ju prate, pa sam malo odlucio malo 'tweakat' program.

Prvih 6 dana - ~š900 kalorija, 200g proteina, š20g masti, ~0-20g UH
Refeed -  ~4000 kalorija, 240g proteina, ~20-50g masti, 650g UH 

Treninzi:

Pon - prsa, leđa, trbuh
Utorak - ramena, biceps, triceps
Srijeda - preskakanje vijace ujutro i odmor tokom dana
cetvrtak - ujutro odmor, popodne noge
Petak - full body
Subota - refeed 
Nedjelja - odmor i pocetak novog ciklusa keta.

Suplementi koje cu koristiti uz prehranu:

Whey, Vitamine A,B-kompleks,D, Magnezij, Kalcij, Kalij.

EDIT: Iako me nije bilo 2 dana na forumu, ta 2 dana sam u slobodno vrijeme samo citao i citao i citao da bi došao do ovog. Come at me keto !


Edited by Juzernejm
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2011 at 09:45
oprezno s wheyom, zna izbacivat iz ketoze. ketostickse kupi da znam valja li ti program.Vit C dodaj 

sretno
U mirin brah?
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2011 at 17:41
Originally posted by Sebastian96 Sebastian96 wrote:

individualni stavovi

Upravo tako Thumbs Up
Originally posted by Sebastian96 Sebastian96 wrote:


poprilicno ok. eventualno možeš amino kupiti. BCAA kao prvi izbor po meni. kad si off sa clenom možeš ubaciti ECA, kombinacije su hvaljene. Na refeedu nepotrebno unositi masti, eventualno zadnji obrok(omega 3 po meni prvi izbor). Kod nas nema za kupit isplative omege, rokaj po ribi sta ces drugo, jedino se to isplati. trebo bi se dosta zguliti da, ja bi ubacio bar jedan full body unutar tih 6 dana keto principa, sigurniji si na refeedu

U ECA mislim da nema potrebe za aspirinom, nikakve razlike u efektu sa i bez, a provocira zeludac.

There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2011 at 20:04
U pon. ujutro do ljekarne po ketostix i vitamin C. Nedjelja prvi dan. Potrudit cu se napravit before / after slikice, pa tek tamo sredinom 5. mjeseca slike konacnog ishoda. Thx za whey savjet, mada sam njega samo kao post-workout namjeravao uzimati sa vodom.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2011 at 20:10
8:05 - prijatelj zna gdje ima efedrina uzest kod nas. cao zdravo klen, welcome EC stack.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2011 at 21:19
Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by Sebastian96 Sebastian96 wrote:

individualni stavovi

Upravo tako Thumbs Up




Ma nemam ja ništ protiv toga,poštujem stvar izbora uvijek,  samo me zacudilo kak je to pitanje receno , onak ko iz puške,kao za šta si se opredjelio od ovoga? LOL kao da se to u startu podrazumjeva pod normalno da bu nekaj od tih gluposti uzmal jer bez tog kao nejde.......



Edited by The Phoenix
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2011 at 21:46
alfa lipoicna je recimo isto korisna
U mirin brah?
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2011 at 23:28
Eto opskrbio sam se jutros i sa stickovima i dodatnim vitaminima, pa cemo vidit kako bude išlo. Valjda me nece previše satrat ^^
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Rujan 2011 at 23:39
Ajd ajde ne budi curica T&#šš1;ngueT&#šš1;ngue

I ti stickovi znaju zavarat nekad...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2011 at 00:16
Ma jedino se bojim refeeda haha iako ce to bit best day ever, al ono.. da nebi došlo do pretjerivanja =D bit ce to sve dobro samo treba prva 2 tjedna izgurat.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2011 at 00:22

Hehehe da, lako je pretjerat....zašto nisi prvo probao sa nekim tajmiranjem uh-a oko treninga samo? Ili jesi?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Rujan 2011 at 00:28
Ma sve je vec isprobano osim keta, keto princip stvarno mrzim ali neka, i to cu odradit, da vidim ima li šta istine u tim debatama low carb vs keto. 
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.