New Posts New Posts RSS Feed - Keto dijeta
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Keto dijeta

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Keto dijeta
    Posted: 11 Rujan 2011 at 20:24
Došao sam do granice kad je vrijeme 'igranja' sa ugljikohidratima.

Prebacujem se na keto dijetu sljedeci tjedan i mjenjam program vježbanja. Pošto nikad nisam nikome preporucio ovakvu dijetu, pa ni sebi, jer je jako riskantna i može sve krenuti po zlu ako se ne odradi kako treba, zanima me da li netko ima iskustva s ovakvim režimom jer ja okvirno znam šta trebam raditi ali bi mi ipak pomoglo ako mi netko može dati kakav savjet iz osobnog iskustva. 

P.S. iako mi je ova dijeta najgora ikad, prebacujem se na nju jer moram još ici dolje sa bodyfatom (trenutno sam na š0%, cilj je 7%) kako bi mogao nastaviti dalje sa programom rada.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2011 at 21:26
Juzernejm, ti ko da na Mjesec ideš T&#šš1;ngue

U cemu je toliki problem kod keto dijete na kratki rok? Inace, imaš i cijelu temu o tome tu di se dosta pisalo...mada nema neke velike filozofije :)

https://www.fitness.com.hr/forum/keto-dijeta-pa-da-malo-raspravljamo_topicš585.html


Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2011 at 21:28
Ni ja ne kuzim kaj je tu tolko opasno i moze krenut po zlu?
Na koji nacin mislis odradit keto?

Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2011 at 22:19
4 dana prazno, š dan refeed, rok - 2+ mjeseca.

Iza toga kad se spustim na određeni BF nivo, nastavljam na pijašnjoj dijeti sa pojacanim proteinima i masti još 4 mjeseca (tu cu opet otic gore š-2% u BF), i onda 2 mjeseca rezanja do 6%.

Sve mi je više manje isplanirano samo keto dijetu nevolim jer je jako komplicirana. A na to po zlu se odnosilo ako krivo budem organizirao dane i hranu koju jedem na te dane, narocito na refeed, više cu štete nego koristi sebi napravit tako da je riskantno za bacanje dragocijenog vremena kojeg baš i nema na izobilje s obzirom na to da imam određen cilj koji mora biti postignut u određenom roku.

EDIT: možda zvuci malo glupo ovo šta cu radit, ali sam š00% spreman na veca žrtvovanja da bi na kraju bio sretan i tražim sad savjet i citam koliko god mogu da to obavim šta bolje moguce.


Edited by Juzernejm
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2011 at 22:36
Po meni nema potrebe za refeed svaka 4 dana......š u 7 ili š0 dana je dovoljno po meni. Nisam detaljno proucavao razne varijante keta , ali ono kaj sam ja radio i citao kasnije i sto mi se svidjelo je takav nacin....
Uglavnom good luck kaj se tice volje i ustrajnosti ukoliko ti tesko pada biti bez Uh T&#šš1;ngue, javljaj kak ide
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2011 at 22:43
Juzernejm, nadam se da ce bit nekih slika na 6% bf-a, nije to mala stvar Big smile
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2011 at 04:51
Morat cu se ispovjedat jer nece bit lagano... ali spreman sam na to... pit ocekuj slike sredinom 5. mjeseca :)


EDIT: Necu biti poput Colemana ali u najboljem slucaju, impresivnu masu i definiran do zla Boga =)


Edited by Juzernejm
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2011 at 09:37
Jutros otišao u opskrbu. 700tinjak kn manje u novcaniku, ali sam bar spreman za mjesec dana. Nemam volje za pisanje detalje kupovine, ali oni bitni su š0 baksa jaja, 30 pilecih prsa, 5kg posnog, 2kg wheya.. i pun K orašastih plodova =D
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2011 at 09:45
Može pitanje, što se tice posnog..kako ga onda cuvaš? Meni se desi da vec kad kupim nekoliko komada od pol kg da se ukiseli i onda bi poludila.... ;)

što se tice keto, ja sam svojevremeno probala, iako nije bio pravi trenutak za to, no moja iskustva su da paziš na unos masti, s cim ti sigurno neceš imati problema (dok sam se ja uvijek bojala i masti hrane opcenito) drugo, nastoj šta više pripremati povrce, kuhati, spremi si ujutro za cijeli dan obroke ako inace ne stižeš. Na pocetku je grozno teško skinuti se sa UH, pad energije užasan, ne znam kako ceš sa treninzima u tom periodu dijete, no nadam se da si i to prilagodio, što vjerujem da jesi jer imaš tocno definirane ciljeve... Uglavnom, ja sam odustala od keto dok ne dođem sa bf niže...pa cu onda opet razmisliti o tome...do tad..uživam makar u zobenima ;)


Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2011 at 09:47
Originally posted by dalila dalila wrote:

Može pitanje, što se tice posnog..kako ga onda cuvaš? Meni se desi da vec kad kupim nekoliko komada od pol kg da se ukiseli i onda bi poludila.... ;)

što se tice keto, ja sam svojevremeno probala, iako nije bio pravi trenutak za to, no moja iskustva su da paziš na unos masti, s cim ti sigurno neceš imati problema (dok sam se ja uvijek bojala i masti hrane opcenito) drugo, nastoj šta više pripremati povrce, kuhati, spremi si ujutro za cijeli dan obroke ako inace ne stižeš. Na pocetku je grozno teško skinuti se sa UH, pad energije užasan, ne znam kako ceš sa treninzima u tom periodu dijete, no nadam se da si i to prilagodio, što vjerujem da jesi jer imaš tocno definirane ciljeve... Uglavnom, ja sam odustala od keto dok ne dođem sa bf niže...pa cu onda opet razmisliti o tome...do tad..uživam makar u zobenima ;)



Ak je milbona, teško da se može pokvarit LOL
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2011 at 17:35
Da milbona je posni i mogu se na duže periode cuvati. Ali ja nebi ni uzimao toliko posnog da mi ustvari on ne dođe kao neki 'comfort food' dok sam na niskim UH, ali kad dođe punjenje onda cu i ja u zobama uživati =).

Spreman sam na taj pad energije, ali nadam se da nece biti nešto znatno velik, pošto cu ipak unositi dovoljno ostalih nutrijenata da budem u laganom deficitu ali da se ne osjecam grozno, tako da ocekujem da ce performanse pasti da više necu moci dizati i vuci koliko mogu nego ranije, ali nakon nekog vremena ce pasti i bodyfat na željeni nivo =) dobra kompenzacija po meni, samo treba biti uporan i tocan 'ko švicarski sat' ^^.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2011 at 22:27
a trening kakav mislis radit?
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2011 at 22:35
Imam još tjedan dana da si skontam adekvatni trening, kad ga sastavim, javim ovdje
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2011 at 22:49
moze,preporuka sam da osnovni trening spustis na heavy
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Rujan 2011 at 23:15
Tako sam nešto i mislio napravit, cinilo mi se najlogicnije. Uglavnom, javim kroz sljedecih dan-2 za program treniranja.
Get ripped or die mirin'

R.I.P. Zyzz
Back to Top
Sebastian96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Svibanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 183
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sebastian96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2011 at 12:20
cime suplementiraš? ECA? amino? clen?yohimbe? ako misliš punit svaka 4 dana ti između moraš isprazniti glikogen. znaci deranje po full bodyu. ne znam kako ti izgledaju treninzi. šta je s kardiom. koliko kcal unosiš? treba ti tri dana da uđeš u ketozu i onda cceš se 4 dan izbaciti ??spusti bf malo niže ,nema potrebe raditi refeed svakih 4 dana ako si na š0 %
U mirin brah?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.