New Posts New Posts RSS Feed - Keto dijeta - da probam
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Keto dijeta - da probam

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2012 at 20:02
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:



Ne napadam, govorim da krivo izlazis sa tvrdnjama koje nisu tocne i da daješ potencijalno opasne savjete da tijelu uopce ne trebaju UH. jer je to samo u teoriji tocno i ne možeš to generalno napisati kao što si napisao covjeku koji to ne razumije.
Ketogenu dijetu sam radio više puta, ne znam od kuda ti zakljucak da ju nisam radio??
Nije nikakv problem u keto dijeti, problem je što ti tvrdiš da tijelu NE TREBAJU UH i tu tvrdnju si naveo kao pravilo, a nigdje nisi napisao da se to radi provremeno (kao kod keto dijete) nego da moze on komotno do kraja zivota ne jest UH je roni kao nisu niti potrebni tijelu.A takva izjava na portalu na kojem i sam svakodnevno vidiš ljude koji lutaju za informacijama, rade gluposti oko hrane , izgladnjivanja, raznih dijeta, te gotovo zajedniocko svima da imaju neopravdan strah od UH, te misao da su UH loši ovakva izjava je opasna i radi covjeku više štete nego koristi, kao zdravstveno, tako i u konacnici kakav ce rezultat imati zbog tih predrasuda i prehrane koja ce biti katastrofalna zbog ne jedenja UH.



Ja sam momku rekao i svakome ko cita da ketogena nije za pocetnike, i da se pozabavi cikriranjem hidrata. Svjestan sam svakakvih gluposti koje ljudi cine, ali momak je konkretno pitao i ja sam mu odgovorio.I mozda sam pogresnu rijec upotrijebio, UH nisu esenijalni makronutrijenti. I opet cu napomenuti, da jedan dio populacije na zemlji uopce ne konzumira UH, a da su savim zdravi. A sada sto sto neki kada im se kaze da UH nisu esencijalni, izbace UH i stave kalorije na 1000 to je druga prica.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2012 at 21:19
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Evo ovako što se treninga tice,radim tri puta tjedno sa utezima(Bench press,Deadlift i Cucanj,zgibove,propadanja i ostale izolacije(biceps pregibi(na klupici,stojeci,sa ez šipkom),uski bench za triceps,kick back,veslanja,lat mašina za ledja,iskoraci,preša za noge,rameni potisak,slijeganje ramenima i još neke vježbe spajam u superserije,nekad za istu mišicnu skupinu,nekad tri vježbe za razlicite skupine,uglavnom kombiniram... i LI cardio nakon toga 20-ak minuta i jednom tjedno HIIT na biciklu 20 minuta(20 serija u omjeru 1:2).
Prehrana mi je ovakva,ujutro jedem 40g wheya sa 100-ak grama integralnog kruha i 25 g tamne cokolade(81%),Omega 3(tableta),Scitecovi multivitamin i magnezij,medjuobrok mi je 35g wheya pomiješano sa kazeinom  sa 50g zobenih i 10-ak g orašastih plodova(nekad bademi,nekad orasi),prije treninga dernem neko voce(jabuka,šipak) i Aminokiseline,poslije treninga 60 g Vitarga,30-ak g wheya i banana,rucak mi je 400 g povrca(cvijetaca,zelena salata,paradajz,zelje) i 400 g mesa(tuna(odresci),piletina ili puretina na cešnjaku,medjuobrok drugi najcešce posni sa tunom iz koncerve i paradajz,prije spavanja Posni ili kazein(prašak) sa nešto badema ili oraha i ponekad 2-3 paradajza i Omega 3...dnevni deficit mi je uvijek izmedju 200 i 400,nejdem previše da sacuvam što više mišica,inace sve stvari po gradu obavljam pješke tj. prešecem dnevno uvijek oko 2 h...


Ok, nije loše ovako napismeno, jedino još intenzitet treninga rest periode bi trebalo vidjeti. A kaj ti se dešava, da si zapeo prema cilju? Si siguran da si dobro odredio kalorije?
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2012 at 22:47
U principu se slazen da UH nisu potrebni osin kod aktivnosti, cita san negdi clanak da cak gluten iz žitarica je jako štetan za naše zdravlje, medjutim bez UH se danas teško može, ja dane koje treniran san na puno UH dane kad radin neki fizicki posal isto, alu dane kad san kucu i neradin baš ništa oko 100gr UH unesen sad dok san na masi, kad bude definicija cikliranje, pražnjenje punjenje
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 02:05
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

U principu se slazen da UH nisu potrebni osin kod aktivnosti, cita san negdi clanak da cak gluten iz žitarica je jako štetan za naše zdravlje, medjutim bez UH se danas teško može, ja dane koje treniran san na puno UH dane kad radin neki fizicki posal isto, alu dane kad san kucu i neradin baš ništa oko 100gr UH unesen sad dok san na masi, kad bude definicija cikliranje, pražnjenje punjenje

Oko zitarica je mnogo kontroverzi ali oko jednog se svi slazu, pored krompira i rize su najjefiniji izvor hrane za veliki broj ljudi. Jednostavno hljeb je kod nas neizostavan dio prehrane i to ce se tesko promijeniti, haj ti nekom objasni da kada pojede 100g mesa, 200g rize, da mu iz to ne treba i pola hljeba.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 10:33
Odmaram iza ovih vježbi gdje se aktivira više mišicnih skupina  minutu,kod serija gdje su dvije vježbe spojene oko 30-45 sekundi a dok povežem u vece superserije 3-4 vježbe odna 45-60s,uglavnom nemam duge pauze...
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 10:33
Kalorije sam tocno izracunao,zašto?
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 11:01
I da ovim nacinom sam do sad izgubio oko 1,5 kg u mjesec dana,kažem,želim sacuvati što više mišica pa ne žurim...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 11:18
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

I da ovim nacinom sam do sad izgubio oko 1,5 kg u mjesec dana,kažem,želim sacuvati što više mišica pa ne žurim...

Ma mislio sam da si zapeo pošto vidim da želiš mjenjati, pa reko da nisi nekaj krivo izracunal s kalorijama. Ako ide i dok ide nastavi po starom, poslje samo promijeni nacin treniranja malo
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 17:49
Pod šta misliš na nacin treniranja?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2012 at 22:08
Originally posted by Tancho Tancho wrote:

Pod šta misliš na nacin treniranja?


Promijenit treninge u potpunosti da ne radis stalno jedno te isti princip treninga, volumene, intenzitet,uvest jos vise "dinamike " u treninge, izbacit i to sprava kaj ima i izolacija
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 13:03
Od sprava jedino što koristim je lat mašina i cross over za razvlacenje užeta za triceps i preša,ostalo sve utezi i šipke...Inace što se tice serija nekad radim 5x5,3x8,4x6 zavisi od rasporeda vježbi,danas sam radio bench 5x5,cucanj 5x5,deadlift 1x5,superserija zgibovi-biceps pregib,pa dips-razvlacenje užeta,razvlacenje na klupici za prsa-rameni potisak i iskoraci-jednorucno veslanje sve 4x6 i na kraju 20-ak minuta bicikla...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 14:49
Razvlacenje na klupici za prsa nepotrebno, ako vec oceš razvlacit uzmi bucice i leži na klupu pa razvlaci,, 1 serija deadlifta? Razvlacenje uzeta bezveze vjezbice, dips odlicna vježba
E i kad vec treniras full body probaj prvo odradit noge i core,pa prsa i ledja i ramena, ruke možeš ostavit za na kraj

Edited by zmaj - 29 Prosinac 2012 at 14:51
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 15:42
Pa na to sam mislio za prsa,ležim na ravnoj kupi i razvlacim sa bucicama,umijesto užeta na cross overu budem ubacio uski bench i francuski press samo,inace njih koristim,uže rijetko...Koliko sam gledao malo one stronglift programe dane kad radiš i cucanj i bench press 5x5 deadlif ide 1x5,inace kad ne radim sve vježbe ide 4x6 ili 3x8...
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 21:48
Ako ti je cilj fat loss mislio sam da se skroz maknes od ovakvog BB nacina treniranja, pod time prvenstveno mislim da su nepotrebne bilo kakvi leg pressovi, triceps izolacije , lat masine i sl , te isto tako stalno rad u tom nekom klasicnom 5x5, 4x6 , 3x8 volumenima, te sami trening strukturirati drugacije
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 23:57
Cij Fat Loss

INSANITY

Cilj Fat loss, imas vec neku mm, + 10-15 kg od idealne tezine, bf 12-16.
INSANITY modificirani + 3(2)x trening sa utezima
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 12:50
Onda cu izbacit izolacije i ostat samo kod bench pressa,cucnjeva,mrtvog dizanja,zgibova i dipsa,vjerovatno cu ostavit još iskorake i razvlacenje za prsa...pa mi ostane više vremena za cardio.Insanity nažalost trenutno nisam u mogucnosti raditi kao i ništa sluicno u kuci zbog manjka prostora...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.