New Posts New Posts RSS Feed - kava i stimulansi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kava i stimulansi

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2009 at 22:41
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Kate Kate wrote:

Mene je isto zaintrigirala ta STEVIA.

cula sam za to i baš bi ju kupila, a nigdje ni traga.

Niti ceš moc, osim ak ne naruciš izvana.


Super! A Splenda?
Back to Top
mima18 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mima18 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2011 at 08:54
hello, da li je kava na prazan želudac ujutro štetna?
mene zna neki put boliti trbuh kasnije, pa kada planiram kardio poslije buđenja nekad si znam šnitu kruha pojest samo tako da ne naškodim sluznici želuca.
probala sam sa zelenim cajem ujutro,ali me nije toliko pokrenuo po pitanju energije.
da li radim preveliku pogrešku ako cu vježbat nakon te šnjite kruha i kave sat vremena na orbitreku? pa onda doruckovati
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2011 at 10:30
Originally posted by mimaš8 mimaš8 wrote:

hello, da li je kava na prazan želudac ujutro štetna?
mene zna neki put boliti trbuh kasnije, pa kada planiram kardio poslije buđenja nekad si znam šnitu kruha pojest samo tako da ne naškodim sluznici želuca.
probala sam sa zelenim cajem ujutro,ali me nije toliko pokrenuo po pitanju energije.
da li radim preveliku pogrešku ako cu vježbat nakon te šnjite kruha i kave sat vremena na orbitreku? pa onda doruckovati

ne treba ti šnjita kruha. ako vec toliko loše reagiraš na kavu ujutro na prazan želudac drži se radije zelenog caja ili probaj sa tabletama kofeina.

ujutro na prazan želudac ionako se preporuca kardio nižeg intenziteta tako da ti ne treba ogroman priljev energije vec je kofein tu da malo podigne mobilizaciju masnih stanica i smanji eventualnu glad koja bi mogla nastat.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2011 at 11:23
Meni od zelenog caja natašte bude toliko loše da je to prestrašno.... kavu mogu popiti kad god.... ali sam ocito opcenito na koffein totalno rezistentna .... no ne želim ga se odreci...bar ovog iz kaffe.....

A ako ceš LI kardio ujutro...onda neka bude natašte.... ne vjerujem da ce ti baš doc slabo na nekoj laganoj šetnjici bez hrane...;)

A zapravo.... mislim da je trening sa puno bitniji nego LI kardio... Mislim... ne znam kako si sa mišicnom masom inace...ako nije visoka.... bolje se primi malo weight traininga nego LI kardia natašte.... i sredi si prehranu.....
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2011 at 16:23
Ja prvo doruckujem, pa onda zeleni caj i kava...Zeleni i mene tako nekako ISPRAZNI I SAPERE, SASTRUŽE UNUTRA...bude mi odmah slabo ako ga popijem ujutro natašte i ne pojedem ništa iza njega...

Inace, od malih nogu mi je navika iz kreveta napit se malo vode (jer uvijek ustanem žedna), ali MALO VODE, ne da se napunim njom...I onda neposredno iza toga ide dorucak...Oko sat iza toga sad pijem zeleni caj ili kavu...Vecinom dnevno popijem tri zelena caja i dvije kave...pa sad to bilo dobro ili ne, moj je režim    
Back to Top
Lady_Y View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2010
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Y Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2011 at 13:57
Meni je crni caj ujutro the best :)
kakva kava....
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.