New Posts New Posts RSS Feed - Karike
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Karike

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Karike
    Posted: 23 Ožujak 2010 at 12:15
Ajmo ekipa, zanima me zna li netko gdje ima za kupit gimnasticke (olimpijske) karike; promjera š8cm i naravno cijena? Prednost za slavoniju...
Evo i slika da se zna na sto mislim..

There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2010 at 19:59
furai, furai... vidim da slicno razmišljamo

inace nisam tražio po hrvatskoj jer sam ih trebao imati na kineziološkom ali pobjegne mi taj faks svaki put
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2010 at 20:05
hehe, pa tu sam se i uclanio zbog istomisljenika ; a ovo, za dobar workout u nedostatku vremena, zakon.
a i generalno mislim da nije lose uvest neke promjene s vremena na vrijeme... recimo girja, kutija i ruce sasvim dovoljno za kvalitetno odradit trening
spremam se na neki put, pa sad skupljam nesta za ponijet a da nisu utezi, jer bez vjezbe       

Edited by Furai
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2010 at 09:22

Originally posted by Furai Furai wrote:

hehe, pa tu sam se i uclanio zbog istomisljenika ; a ovo, za dobar workout u nedostatku vremena, zakon.
a i generalno mislim da nije lose uvest neke promjene s vremena na vrijeme... recimo girja, kutija i ruce sasvim dovoljno za kvalitetno odradit trening
spremam se na neki put, pa sad skupljam nesta za ponijet a da nisu utezi, jer bez vjezbe       
 

Uzmi onu rastezljivu gumu sa ruckama.. mogu reci da je odlicna.. to i vijaca i nis drugo ne treba.

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2010 at 11:46
ha, ovo mi je bila zelja, al obviously not gonna happen'. ondak cemo morat gumekanje uzet.
@ davor, hvala na savjetu..
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 16:20
jel to to? ja sam tražila nešto slicno

http://www.pro-xsports.com/detail.asp?c_urn=36&show=pgno 2&urn=š4767&gclid=CMvTy4n6kqECFcKT3wodXz60VA



Edit:ispravljen link
 

Edited by Zoki
Back to Top
addyy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote addyy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 17:16
 moram samo reci da je extra rekvizit moze se svasta raditi, ja sam ih napravio al od zeljeza :D i oblozio onda te cijevi, homemade jeftinije a isto ucinkovito :D
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 22:54
evo dam ti ja moje
Strong is the new skinny.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2010 at 23:02
Originally posted by Ingrid-poledance Ingrid-poledance wrote:

jel to to? ja sam tražila nešto slicno
http://www.pro-xsports.com/detail.asp?c_urn=36&show=pgno 2&urn=š4767&gclid=CMvTy4n6kqECFcKT3wodXz60VA

Da baš to...

Originally posted by addyy addyy wrote:

 moram samo reci da je extra rekvizit moze se svasta raditi, ja sam ih napravio al od zeljeza :D i oblozio onda te cijevi, homemade jeftinije a isto ucinkovito :D

Pokušao, nije mi lijepo ispalo, sad sam rekao tokaru da mi napravi ako bude mogao, strašna stvar btw

Originally posted by chaxy chaxy wrote:

evo dam ti ja moje

Pa na cemu ceš letit po slikama onda
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 09:11
Originally posted by Furai Furai wrote:

Pa na cemu ceš letit po slikama onda

Pa naci cu vec neku drugu letjelicu
Strong is the new skinny.
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 09:35
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:

Pa na cemu ceš letit po slikama onda

Pa naci cu vec neku drugu letjelicu


Daj njemu karike, a ti dođi na šipku , i tu se leti :)
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 10:04
Originally posted by Ingrid-poledance Ingrid-poledance wrote:

Daj njemu karike, a ti dođi na šipku , i tu se leti :)

Hehe znaš da mi je i to palo na pamet, malo ženstvenog sporta za promjenu, a ne puna modrica od šaketanja
Strong is the new skinny.
Back to Top
Ingrid-poledance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ingrid-poledance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2010 at 10:10
Originally posted by chaxy chaxy wrote:

Originally posted by Ingrid-poledance Ingrid-poledance wrote:

Daj njemu karike, a ti dođi na šipku , i tu se leti :)

Hehe znaš da mi je i to palo na pamet, malo ženstvenog sporta za promjenu, a ne puna modrica od šaketanja



Bilo bi ti zanimljivo vjerujem! A nova grupa krece uskoro pa ako hoceš pošalji mi poruku s brojem mob pa cu te zvati.
P.S. Bit ce i tu na pocetku modrica :)
Back to Top
SnowDonkey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SnowDonkey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2010 at 10:00
Originally posted by Furai Furai wrote:

Ajmo ekipa, zanima me zna li netko gdje ima za kupit gimnasticke (olimpijske) karike; promjera š8cm i naravno cijena? Prednost za slavoniju...
Evo i slika da se zna na sto mislim..



U Hrvatskoj pogledaj na ovoj adresi:
http://www.kl-sport.com/
Oni su zastupnici Janssen-Fritsen gimnasticke opreme, tamo sigurno imaš. Međutim, vodi racuna da onakve karike (sa slike) nisu jeftine i za to ti treba dosta prostora (mislim na plafon).

Alternativna opcija, a odlicna, su ti tzv. fitness karike, prilagođene fitness tipu treninga. One su u cjenovnom razredu od 50 dolara do 80 dolara otprilike. Možeš ih narucit na sljedecim adresama:

http://www.gymnasticbodies.com/store/equipment/xtreme-rings- black.html

http://www.ringtraining.com/

U svakom slucaju, odlican izbor za rekvizit. Za vježbanje gornjeg dijela tijela možeš radit što god hoceš (sve vrste sklekova, zgibova, povlacenja i naravno, osnovne gimnasticke elemente).
Tko nije probao vježbat na tome, neka proba, mogao bi se iznenadit, ugodno ili neugodno, ovisi...

Back to Top
mark View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mark Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2010 at 20:21
  Možda ti je jeftinija a i bolja varijanta trx suspension traininer
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2010 at 16:40
Originally posted by mark mark wrote:

 
Možda ti je jeftinija a i bolja varijanta <span style="font-weight: bold;">trx suspension traininer</span>


samo što to nije nikako ista stvar niti je jeftinije
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.