New Posts New Posts RSS Feed - kalorije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kalorije

 Post Reply Post Reply
Author
Krnja93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krnja93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kalorije
    Posted: 25 Ožujak 2015 at 16:45
pozz ljudi trebam pomoc da mi izracunate onaj deficit kalorija kao da vidim kolko bi smio unosit kalorije da bi smrsavio uz trcanje tu i tami neku vjezbu snage bi ubacio.
Visok sam 183 cm tezina 100 kg i imam 22 god :)
Back to Top
Anaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 38
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2015 at 19:34
Guglaš bmr i tdee kalkulator, izabereš jedan, upišeš podatke i sve znas u trenu. Poslije prilagodis po potrebi ako vidis da treba.
Back to Top
Krnja93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krnja93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2015 at 20:58
ok dobio sam ja nes od prilike 3400 ak je to dobro
nije mi jasan ovaj tdee dal je to aktivnost s kojom se inace bavim ili s kojom se mislim bavit da smrsavim?
Back to Top
Anaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 38
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2015 at 00:24
Ako izračunaš tdee za aktivnost kojom ces se bavit, onda ces trošiti toliko kcal kad ces se time baviti.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.