New Posts New Posts RSS Feed - kaliper
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kaliper

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
fitnesser View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnesser Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kaliper
    Posted: 25 Ožujak 2010 at 15:16
Zna li netko gdje se u Zagrebu može kupiti kaliper?
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2010 at 17:01
  Ne znam. Ali sinoc je meni moj stigao s ebaya. Danas mjerim udio masnoce. :D

Kostao je oko 60 kn sa poštarinom.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2010 at 17:36
  ebay ha???  naci ima nas jos :))) ja sam se totalno navukla narucivat neke pizdarijice po par dolara.. narucila sam si vijacu s brojacem kalorija... cekam da stigne... mozda necu nikad preskakat ali je bila na aukciji 3$ ... prejako :)
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2010 at 22:11
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

  ebay ha???  naci ima nas jos :))) ja sam se totalno navukla narucivat neke pizdarijice po par dolara.. narucila sam si vijacu s brojacem kalorija... cekam da stigne... mozda necu nikad preskakat ali je bila na aukciji 3$ ... prejako :)

Bas me zanima da li smo istu narucile. Moja stize iz hong konga. Koštala je 25 kn s poštarinom. :D LCD ekran sa brojacem kojecega. :D


Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 06:37

Originally posted by Ann Ann wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

  ebay ha???  naci ima nas jos :))) ja sam se totalno navukla narucivat neke pizdarijice po par dolara.. narucila sam si vijacu s brojacem kalorija... cekam da stigne... mozda necu nikad preskakat ali je bila na aukciji 3$ ... prejako :)

Bas me zanima da li smo istu narucile. Moja stize iz hong konga. Koštala je 25 kn s poštarinom. :D LCD ekran sa brojacem kojecega. :D


 

A carina ?

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 07:28
  kakva carina... nikad mi nisu nista naplatili... ako ti je ispod 300 kuna nece ti naplatiti, navodno se taj iznos povecao na š000 kn... al nemam ti je muda narucit nesto skupo... ja ti onako tražim po par dolara gluposti.... sad cekam neku majicu nikeovu za trening... 8 dolara s postarinom sam ju platila :))) prejako :)

ann_ pa to je onda ista vjerojatno... :))) cemo preskakat :)
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 11:22
  Ni meni nikakva carina nije naplacena. Ali isto gledam da ne bude preko 200 kn vrijednosti.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 19:04
  ...je uvijek piše što je sa carinom..a što bez...moja frendica tak narucuje...ja još nisam...iako sam snimila par fora artikala...;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 22:04

 ozbiljno? pa di ja to živim cure moje!    

mislim cula sam za e-bay al me nikad nije zanimalo previše, odnosno strah me malo narucivat tako :) ....idem odmah proprckat malo

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 22:39
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 ozbiljno? pa di ja to živim cure moje!    

mislim cula sam za e-bay al me nikad nije zanimalo previše, odnosno strah me malo narucivat tako :) ....idem odmah proprckat malo

 


Moja frendica ima racun samo za to..ne može u minus i uplati tocnu cifru kolika je narudžba.... i mene je strah....al ako budem...cu tako preko nje... ;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 22:43
 e pa da to je dobro....ufff išla malo vidit, ajme glava boli od svih tih drangulija
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 22:48
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 e pa da to je dobro....ufff išla malo vidit, ajme glava boli od svih tih drangulija


joj znam... al ja se malo moram odreci kupovine...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 22:55
 hehehehe pa ja sam zapravo dobra u tome, površno gledano....idem jednom mjesecno u shopping i onda skurim cijelu placu u adidasu ili tome slicnom 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 23:00
  mene frenice ne puštaju više u sportske shopove...ono..NE velikim slovima... al tamo bi UVIJEK nešto mogla kupiti...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 23:33
 ni ja nikad nisan na ebay kupova, ali volija bi BF izmirit
Back to Top
Apasionada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Apasionada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2010 at 03:35
  E... ima koga da trenira u N. Zagrebu?!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.