New Posts New Posts RSS Feed - Kako vam se cini ovo?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako vam se cini ovo?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako vam se cini ovo?
    Posted: 17 Lipanj 2008 at 13:08
Ujutro pojesti normalan dorucak (tamno pecivo , biopecivo eventualno sa purecim prsima ili posni sir), međuobrok jabuka + rucak oko š2 sati (uglavnom su to žitarice sa nemasnim jogurtom ili salata ili varivo od povrca bez kruha) + međuobrok nektarine ili šljive + vecera (oko š8 sati) isto neko povrce ili sa varivom ili na salatu bez kruha naravno..

Mislim ...to ja prakticiram vec duže vrijeme uz vježbanje ali  bih si ubrzala malo proces mršavljenja, a nemam više ideje...
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2008 at 14:12

evo moj primjer (ovak ja danas planiram jesti - vec sam dio pojela)

ujutro (cca šš:30): malo biopecivo + š00g purecih dimljenih prsa + cca 500-600g jogurta + š mala banana

ajmo rec medjuobrok mi je bio (cca š3:30) : š00g posnog + 400g vocnog jogurta vivis (ima manje od 0,š%mm)

kasnije planiram pojest(cca š5:30): nekih 50 g pilecih prsa, š pljeskavicu (nisam ju još izvagala) i salatu - to bi mi bio kao rucak

pa cu vjerojatno popapati(ccaš7h): cca 200g posnog sa limunom i zaslađivacem 

i poslije toga kao još jedan obrok(ccaš8h )  vjerojatno cu popiti ostatak vocnog jogurta ili možda opet posni sir sa limunom i zaslađivacem...

 

evo ovo su sati kak ce danas bit otprilike.. ja sam nemogu dugio bit bez hrane jer pregladnim... ukoliko si odspavam malo popodne ispaštat ce jedan od ovih zadnjih obroka (š7h ili š8h)

inace ja gledam i vazem hranu iz razloga što pazim da mi se unos proteina mota oko š00g...

ovaj tvoj jelovnik mi se ne svidja jer vjezbaš.. a s obzirom na to imaš premalo proteina u jelovniku.. tako da ti se moze desiti da ti odu misici kad smršavis

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2008 at 14:18

inace - ak netko ima neku proimjedbu na moj jelovnik neka samo napiše

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2008 at 19:17
jedna mala, ti si na mršavljenju jel? kako ide?
koliko je to kcal dnevno (ovaj danas jelovnik)?  
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2008 at 21:27
Moj jelovnik i treninzi danas.... zobene, mlijeko, whey i banana
posni š00g, pileca prsa š50g, pomidor,
banana
trening-body pilates
whey plus dextroza
body pilates- trening
posni š50g, 2 jaja kuhana

Inace je slicno svaki dan...samo obicno još ujutro idem hodati ili lagano trcati.....
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2008 at 22:46

Originally posted by evica evica wrote:

jedna mala, ti si na mr±avljenju jel? kako ide?
koliko je to kcal dnevno (ovaj danas jelovnik)?  
 

hehe.. ne pitaj ni± nisam skinula jo± dosta papam pa mi kilaza stoji... i nikak da budem redovita što se jutarnjeg treninga na tašte tice.. moram to sve sredit.. nema me baš u zg-u.. zadnja 2 tj sam non-stop zg-more...

 

Edited by jedna_mala
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2008 at 23:21
Originally posted by Strippy Strippy wrote:

rucak oko š2 sati (uglavnom su to žitarice sa nemasnim jogurtom ili salata ili varivo od povrca bez kruha) + međuobrok nektarine ili šljive + vecera (oko š8 sati) isto neko povrce ili sa varivom


Vidim da jedeš puno variva.... Hm, povrce je ok, ali zavisi kako ga radiš.... Ako je na zaprškama onda i nije neko idealno rješenje.

I po meni jedeš premalo proteina.
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2008 at 00:07
Fino (i dobro) se vi hranite cure!
Nije loše

@Strippy
Podebljati BJELANcEVINE u svakom obroku (pa makar i uz međuobroke s vocem ili vec necim) i bit ce ok.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2008 at 14:00

Vidim da jedeš puno variva.... Hm, povrce je ok, ali zavisi kako ga radiš.... Ako je na zaprškama onda i nije neko idealno rješenje.

[/QUOTE]

pojedem ja nekad i bananu i neko meso...
naravno da se nekad zalomi da pojedem ono kaj ne smijem...al ne precesto

Varivo ne radim na zaprškama..obicno je to sataraš ili kupus na lešo ili kupus na varivo sa paradajzom...
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2008 at 14:00
E da - nekad pojedem i meso s roštilja - za to sam cula da je ok...u svakom slucaju da je bolje nego peceno u ulju  

Edited by Strippy
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2008 at 14:36
Originally posted by Strippy Strippy wrote:

E da - nekad pojedem i meso s roštilja - za to sam cula da je ok...u svakom slucaju da je bolje nego peceno u ulju  

Svakako! S roštiljem ne možeš pogriješiti
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Strippy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Travanj 2008
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Strippy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2008 at 15:10
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by Strippy Strippy wrote:

E da - nekad pojedem i meso s roštilja - za to sam cula da je ok...u svakom slucaju da je bolje nego peceno u ulju  

Svakako! S roštiljem ne možeš pogriješiti


SAD MI JE LAKšE
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2008 at 16:29
a zasto svako malo procitam da jedete taj posni sir? zar je on toliko dobar? 
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2008 at 19:19
Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

a zasto svako malo procitam da jedete taj posni sir? zar je on toliko dobar? 

Da si još malo više procitala znala bi zašto . Ukratko, visok sadržaj P, mal % M i U (posni sir), duže vrijeme probave = u pravilu veca sitost, slabije od drugih mlijecnih proizvoda diže inzulin.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
hercegovka-23 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2008
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 106
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hercegovka-23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2008 at 21:41
hm... a sta je P? sta M ? sta U?
 ne kuzim vase skracenice...
..moje su oči samo moje i nitko ne zna ąto ja kroz njih vidim...
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2008 at 21:56
Originally posted by hercegovka-23 hercegovka-23 wrote:

hm... a sta je P? sta M ? sta U?
 ne kuzim vase skracenice...

2 nacina da skužiš:
-uzmeš ambalažu od posnog sira (ili vec nekog prehrambenog artikla koji ima tablicu nutritivnih vrijednosti) i povežeš.

-procitaš/search nekoliko zadnjih tema u ovome podforumu i povežeš

Ali buduci da vjerojatno nemaš vremena za takvo što, skratim ti muke:
proteini, masti, ugljikohidrati.

A sad se vracam na ucenje za ispit...

You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.