New Posts New Posts RSS Feed - Kako spršaviti ako često padam u hipoglikemiju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako spršaviti ako često padam u hipoglikemiju

 Post Reply Post Reply
Author
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako spršaviti ako često padam u hipoglikemiju
    Posted: 10 Svibanj 2016 at 09:55
Pozz društvo, probat ću biti čim kraća :D

Do prije 2-3 godine sam žarila i palila po teretani, uvijek sam filozofirala i pametovala kako svi mogu smršaviti samo je bitna volja , a onda sam obolila, dobila sam dobroćudni tumor gusterače koji se zove inzulinom, on pumpa previše inzulina i zato često padam u hipoglikemiju i samim time jako često moram jesti. U dvije godine dobila sam 15 kg.

Doktor mi je rekao da mogu vježbati (ne preintenzivno), jesti 5 obroka dnevno + noćni obrok (jer mi je šećer najnizi ujutro.
U svakom obroku moram imati UH, kad mi padne secer najcesće popijem slatki sok. Dakle, šta se tiče prehrane ne mogu baš reducirati UH.

Što se tiče treninga, ne treniram već te 2 godine kako su počeli ti simptomi (iako sam dijagnozu dobila tek prije 4-5mj), u 3 navrata sam počimala s teretanom i nakon 2-3 tjedna odustala jer nisam imala snage za vježbati.
Sada mi ne nutricionistica napisala što i kako moram jesti prije trenninga ako mi je cer iznad 5 a što i kako ako je iznad 5....

Što biste mi vi preporučili od treninga kod kuće, najbolje nešto što mogu skinuti na netu i pratiti...ali nešto pumo lakše od insanitya jer mi je on preintenzivan sada...

Edited by bebolina - 10 Svibanj 2016 at 09:56
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.