New Posts New Posts RSS Feed - Kako smršaviti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako smršaviti?

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2009 at 00:24
  Illy kud si pobjegao s onog foruma
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2009 at 11:23
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 
Illy kud si pobjegao s onog foruma

ah, malo odmora... neki su si previše umislili pa je najbolji nacin da prekinem komunikaciju s njima na neko vrijeme i primim se posla ;)
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2009 at 12:32
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 
Illy kud si pobjegao s onog foruma

ah, malo odmora... neki su si previše umislili pa je najbolji nacin da prekinem komunikaciju s njima na neko vrijeme i primim se posla ;)

što je sve dovelo do pada kvalitete, sad je jedino spam dobio na kvaliteti
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2009 at 14:36
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 
Illy kud si pobjegao s onog foruma

ah, malo odmora... neki su si previše umislili pa je najbolji nacin da prekinem komunikaciju s njima na neko vrijeme i primim se posla ;)
što je sve dovelo do pada kvalitete, sad je jedino spam dobio na kvaliteti


baš to... iako mi je puno ljudi drago tamo..
Back to Top
ingrid View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ingrid Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2009 at 19:12

Originally posted by Monny Monny wrote:

Bok, svima! Imam nekoliko kilograma viška i imam sala na trbuhu, željela bih skinuti to salo i 2-3 kilograma. Imam š4 godina i visoka sam š67 cm, ne želim na neke rigorozne dijete, na kojima se jede samo povrce i voce, nego zdravu prehranu, jel može kakav savjet??
 

paaaa, voce i povrce ti je zdrava prehrana

izbaci cokolade, cips i takve grickalice, keksice i slicno, sa svojih š4 godina

komotno mozes tih 2-3 kile skinuti bez problema ili nekim "posebnim" dijetama...

 

Edited by ingrid
Back to Top
balea View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote balea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2009 at 17:05
pogledajte ode na fitness.com.hr tabata protokol.. ja san radila total body 3 puta po 4min.. 5 dana u tjednu i sokirana san rezultatima!! misici su vec primjetno jaci ( nakon 2 tjedna) a i izgubila san 6 kg.. s tim da san u ta 2 tjedna jela 2 puta po 3 dana samo voce..
SRETNO!! :)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2009 at 22:20
balea... procitaj ti bolje neki clanak o prehrani..
Back to Top
balea View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote balea Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2009 at 16:50
mislis na ovo sto sam jela samo jabuke? znan da nije dobro i da se nakon toga vracaju kile, ali nakon toga san nastavila sa nestle fitness zitaricama za dorucak i veceru a rucak sto god zelin, meduobroci voce i nije se nista vratilo.. tako da san se za sada izvukla iz tog `vracanja kila`..
dobro jos i usporava metabolizam,,, ali onda uzmes nesto sta ga ubrzava, tipa zeleni caj, kava i -losa navika- cigareta, i sve dode na dobro :)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2009 at 19:42
Originally posted by balea balea wrote:

mislis na ovo sto sam jela samo jabuke? znan da nije dobro i da se nakon toga vracaju kile, ali nakon toga san nastavila sa nestle fitness zitaricama za dorucak i veceru a rucak sto god zelin, meduobroci voce i nije se nista vratilo.. tako da san se za sada izvukla iz tog `vracanja kila`..
dobro jos i usporava metabolizam,,, ali onda uzmes nesto sta ga ubrzava, tipa zeleni caj, kava i -losa navika- cigareta, i sve dode na dobro :)


ovo što si ti rekla ne valja baš.. uopce... tako da.. trebaš ponoviti gradivo mislim ;) NHF
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 16:00
BOK

preporucujem ti da se baviš nekim sportom.ja sam isto imao problema sa kilažom.Biti na djeti to je izgladnjivanje, cista glupost.samo se trebaš baviti sportom npr. savate box , i to je za žene,nije to samo muški sport :)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 16:20
Originally posted by niXa niXa wrote:

BOK

preporucujem ti da se baviš nekim sportom.ja sam isto imao problema sa kilažom.Biti na djeti to je izgladnjivanje, cista glupost. samo se trebaš baviti sportomnpr. savate box , i to je za žene,nije to samo muški sport :)


Prije da je ovo cista glupost.. bolje pazi što savjetuješ jer ocito da nemaš nekog znanja... NHF

Edited by Iluvatar
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 16:23
Definitivno je prehrana bitna! Ja kao neznalac to znam na sebi! Prehrana je cak i bitnija... koliko ja znam 
Back to Top
nata View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2009 at 20:16
laik savjetuje----smanji unos nekvalitetne junk hrane, mislim na nekontoroliranu prehranu (cipsevi, grde masnoce kao ajmo reci špekec i sl..obožavam ga ali brate nije sve u tome), hrani se po malo, cesto, ali manje kolicine i sunac, nemoj previše se opterecivati s time, to je najvažnije... i ukljuci se u neke sportske aktivnosti...zadaj si ritam i to isšooštuj, jer vjeruj ja sam tako skinula par kg u 2-3 tjedna, a ja sam rodila davno dvoje djece i nemam velikih problema sa kilažom niti dan danas, zahvaljujuci majci prirodi, ali u mlađoj dobi nisam imala mira 5 minuta. trcanje, zafrkancija, šetanje sa pesom, briga oko klinaca, a sad kad su godine tu, pribjegavam fizicckim aktivnostima, teretana, i korekcija prehrane.sori, ali to je surova istina.prati malo ovaj site, ima dobrih savjeta i ljudi koji se kuže u to .poz. laik Nata
Back to Top
ingrid View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ingrid Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2009 at 23:56

 20 kg sam lakša! 65 trenutno! uhvatila sam se i vježbanja i kile idu lijepo dolje! još 5 kila moram skinut, racunam do kraja 5mj! pozzz!!!

Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2009 at 08:42
U 20 dana 5 kila? Malo prebrzo 
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2009 at 12:51
Originally posted by ewie ewie wrote:

<span style="color: rgb(š53, 0, 153);">U 20 dana 5 kila? Malo prebrzo </span>


defrinitvno, a vjerujem da je i opvih 20 otišlo prebrzo
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.