New Posts New Posts RSS Feed - Kako smršaviti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako smršaviti?

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
visoka_smeđa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote visoka_smeđa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako smršaviti?
    Posted: 25 Sijecanj 2009 at 12:55

 Pozdrav svima i ja također mislim ozbiljno pocet skidat kilograme, pa me zanima dal postoji koji ˝carobni štapic˝  pa da u mjesec dana skinem barem 5 kg.... Naime sve živo sam vec probala, jednom sam cak i uspjela skinuti š5 kg, ali sad su mi se vratile kile i to duplo...... Visoka sam š83 cm, a teška 98 kg.... molim vas ako netko ima vremena i dobre volje da me posavjetuje.....

P.S - cilj mi je do 5 mjeseca imati barem 80 - 85 kg

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 13:13
Poslano: 22 Sijecanj 2009 u 2š:55

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

  Nadam se da ste gledali Otvoreno veceras na Novoj i temu o dijetama.

Svaka im cast, nadam se da je otvorilo oci nekim ljudima!


http://provjereno.novatv.hr/

Pozz
 

Edited by ThornOfFaith
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 13:49

dok se klikne na link ne izbacuje niš.. vec neku grešku i link za preusmjeravanje na http://www.novatv.hr/

di je to tocno na njihovoj stranici?

Back to Top
visoka_smeđa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote visoka_smeđa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 13:57
 da to baš i ja gledam... ali otvoreno nije na novoj nego na HRT-u... a provjereno sam gledala nije ni tamo....  
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 14:01
  Ispravljeno!

Inace tek sad vidim da sam pomiješao emisije

Radi se o emisiji Provjereno.


Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2009 at 21:16
Originally posted by visoka_smeđa visoka_smeđa wrote:

 Pozdrav svima i ja također mislim ozbiljno pocet skidat kilograme, pa me zanima dal postoji koji ˝carobni štapic˝  pa da u mjesec dana skinem barem 5 kg.... Naime sve živo sam vec probala, jednom sam cak i uspjela skinuti š5 kg, ali sad su mi se vratile kile i to duplo...... Visoka sam š83 cm, a teška 98 kg.... molim vas ako netko ima vremena i dobre volje da me posavjetuje.....

P.S - cilj mi je do 5 mjeseca imati barem 80 - 85 kg



Savjeti > Mrsavljenje
Back to Top
ingrid View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ingrid Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2009 at 17:59

 Pozdrav! Ja, kao i ti muku mucim s kilogramima, ali eto od prvog sjecnja sam (novogodisnja odluka) odlucila krenuti na dijetu. do danas nisam "zgriješila" i jucer je vaga pokazala (nisam se cijeli mjesec vagala) š0 kilograma manje!  e sad, moj nacin prehrane ti je dosta rigorozan, barem po mom misljenju, ali i po misljenju drugih.

Za dorucak (racunajuci da dugo spavam, pa mi je dorucak u podne) pojedem zdjelicu voca, tj. jedna banana, jedna jabuka, jedna naranca i iscjeđen sok od jednog limuna. sve to skupa stavim u mixer i izmixam. pošto nisam neki ljubitelj voca tako mi je lakse sve to skupa smuckat i pojest nego cijelo voce.

Od sokova pijem vocni gusti sok, bez secera i s tim se nacjeđam tokom dana..

Za rucak (negdje oko š5.00 do š5.30h) imam ili voce (opet mixano) ili skuham povrtnu ili neku krem juhu iz vrecice  i to pojedem, jedan tanjur. ako nema, nadodam neku sitnu tjesteninu, cisto da nije preprazna. Uz juhu si znam skuhati i nekoliko prokulica.

za veceru pojedem ili jednu/dvije jabuke ili jednu/dvije banane, ovisi šta mi se taj dan jede.

To bi bilo to što se tice onog što jedem posljednjih mjesec dana.

što se tice vježbe, tu sam jos na 0 bodova, ali eto, kupila sam si sobnu spravicu, pa cu od ovog mjeseca krenut i vježbat. 

U planu mi je da skinem još barem š5 kila, tj. da dođem na 60 (u biti, da se vratim  na 60 )



Edited by ingrid
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2009 at 19:11
@ingrid
Ok, to nije dijeta, to je izgladnjivanje, ma koliko god cudno zvucalo i koliko god pokušali drukcije to nazvati. Gdje su tebi proteini, masti u prehrani?

Dijetom sigurno neceš odmah skinuti toliko kg u tako kratkom roku, vec ovakvim expres postupcima nejedenja.

Moguce je doduše da je rijec o prekomjernoj kilaži pa i zbog toga je tako puno otišlo u kratkom roku, u pocetku kile idu brže, no svejedno - nezdravo.
Back to Top
ingrid View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ingrid Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2009 at 19:24

 istina, nije da je dijeta, ali ne gladujem tj. ne osjecam glad. s tim režimom sam krenula sa 85kg (na š70cm), znaci 25 dolje ukupno i to bi bilo (mojih idealnih) 60kg. Nisam se nadala da cu bas š0 izgubiti odmah prvi mjesec, racunala sam 5 sigurno, no eto super.odlucila sam da meso više uopce ne jedem, jer ako se vratim na meso, onda nisam ništa napravila. vadim si po malo po netu neke povrtne recepte (da ne jedem samo juhu  ). a da, tu i tamo popijem jogurt, ili cašu mijeka.

 

 

Edited by ingrid
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2009 at 19:47
Originally posted by ingrid ingrid wrote:

odlucila sam da meso više uopce ne jedem, jer ako se vratim na meso, onda nisam ništa napravila. vadim si po malo po netu neke povrtne recepte (da ne jedem samo juhu  ). a da, tu i tamo popijem jogurt, ili cašu mijeka.


Neceš uopce unositi proteine? šta drugo reci, kad završiš s takvim nacinom izgladnjivanja (ti naravno neceš osjecat da si gladna jer su stalno prisutni neki jednostavni ugljikohidrati, ali tvoj organizam hoce i u situaciji bez proteina i ostalih makronutrijenata ponašat ce se kao da nisi ništa unjela, tj. mora uzimati prvenstveno iz mišicnog glikogena, a tek na kraju iz masti i tako svaki dan.

Ima i drugih nacina za ostvarenje kalorijskog deficita, jedan je pvoecanje tjelesne aktivnosti.

Moram li napominjati kako uopce nije pametno to što radiš te da ceš vrlo vjerojatno imati problema pri kraju tzv. dijete? Jer nijednu dijetu ne možeš držati vjecno. Volio bih da ne bude problema i da sam u krivu, ali s ozbirom na to kako se hraniš velika je vjerojatnost, barem povratka kg.


Ajd malo baci oko po prijašnjim temama

Back to Top
ingrid View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ingrid Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2009 at 20:15

Savjeti su dobrodošli, zato sam ovdje. Uvesti cu ja u prehranu svježi sir, jaja, mahunarke, siguno i soju, no polako/po redu. prvo sam pocela s vocem, nastaviti cu sa više povrca (svježe ili kuhano) ... prije sam stvarno puno jela i mješala sam sve i svašta, zato sve moram iz temelja pocet mjenjat.

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2009 at 21:47
Originally posted by ingrid ingrid wrote:

Savjeti su dobrodošli, zato sam ovdje. Uvesti cu ja u prehranu svježi sir, jaja, mahunarke, siguno i soju, no polako/po redu. prvo sam pocela s vocem, nastaviti cu sa više povrca (svježe ili kuhano)

 

Svakako

Originally posted by ingrid ingrid wrote:

... prije sam stvarno puno jela i mješala sam sve i svašta, zato sve moram iz temelja pocet mjenjat.


Iz toga napisanog bih prije zakljucio da je to uzrok prekomjernom nakupljanju kg, nego meso, jaja, sir itd tj bjelancevine.

Promjene su nužne, cesto ne i pravilne kao što i sama vidiš, no zato nikad nije kasno prilagoditi se i krenuti novim stopama. Ako odluciš hraniti se u skladu s gornjim citatom to je svakako dobar pocetak, ali MESO, RIBU i ostale bjelancevine NE IZBACUJ! (osim ako ih ne jedeš iz drugih razloga, npr.veget i sl). Neovisno o cilju, oni uvijek moraju biti u prehrani.

Back to Top
ingrid View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Veljaca 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ingrid Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2009 at 22:25

da, želim se poceti hraniti u skladu s vegetarijanstvom, od tuda to da ne želim jesti meso. jela sam ga, ali kad bolje razmislim niti nisam neki ljubitelj mesa, kad bi ga i jela bilo je to samo pilece bijelo... sto se ribe tice, e to uopce ne volim, ribu nisam nikad jela (probala jesam, ali mi ne valja...) ... u biti moj problem su bili kasno vecernji obroci i grickalice (cips itd...). sad to zamjenjujem jabukom!

Back to Top
Monny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Monny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2009 at 15:52
Bok, svima! Imam nekoliko kilograma viška i imam sala na trbuhu, željela bih skinuti to salo i 2-3 kilograma. Imam š4 godina i visoka sam š67 cm, ne želim na neke rigorozne dijete, na kojima se jede samo povrce i voce, nego zdravu prehranu, jel može kakav savjet??
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2009 at 22:26
imam ja savjet, pocni citati portal

Edited by Iluvatar
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2009 at 22:27
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

imam ja savjet, pocni citati portal



Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.