New Posts New Posts RSS Feed - Kako smanjiti unos slatkoga? Pomoc!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako smanjiti unos slatkoga? Pomoc!

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2008 at 17:03

 btw - koliko košta taj Oetkerov estrakt jel znaš? i di ga ima za kupit? u konzumu sam ga tražila ali ga tam nema..  pa sam kupila neki žnj za nekih 7,8 kn i to je sve samo ne estrakt vanilije

i koliko vode treba staviti u sir?

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2008 at 17:37
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 btw - koliko košta taj Oetkerov estrakt jel znaš? i di ga ima za kupit? u konzumu sam ga tražila ali ga tam nema..  pa sam kupila neki žnj za nekih 7,8 kn i to je sve samo ne estrakt vanilije


Ne kupujem taj ekstrakt jer mi ne treba zbog okusa

Znam da sam ga jednom kupio u ipercoop-u.

Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

i koliko vode treba staviti u sir?


To zaista ovisi o osobi, primjerice 2-3 dcl vode na 250g sira da bude tekstura kao jogurt.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2008 at 17:39
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Tako je mala hehe, baš taj ekstrakt i voda unutra i sve se smiksa.

znaci sir+voda+vanilija u mikseru??
kakav zaslaivac upotrebljavati u dodatku sa limunom?? meni pada na pamet jediino onaj natren u tableticama za kavu
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2008 at 17:45
Originally posted by evica evica wrote:

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Tako je mala hehe, baš taj ekstrakt i voda unutra i sve se smiksa.

znaci sir+voda+vanilija u mikseru??

Tako je.

Originally posted by evica evica wrote:

kakav zaslaivac upotrebljavati u dodatku sa limunom?? meni pada na pamet jediino onaj natren u tableticama za kavu

Ako ti baš treba zaslađivac, onda da. Ali probaj bolje bez
I da, odjednom se proširio krug obožavatelja sramežljivog smajlica hehe
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2008 at 20:04
  ej hammer,pa kaj zaslađivac ne diže inzulin?
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2008 at 20:38
 ja mislim da ne..
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2008 at 23:33
  Insulin jeidno dizu glukoza(jako), furktoza( umjereno) i slobodne aminokiseline (slabo)...Insulin:
š.sprecava razgradnju glikogena u jetri
2.potice pohranjivanje secera u salu,jetri i misicima
3.potice sintezu masti i sprecava njihovu oksidaciju
4.potice sintezu proteina iz aminokiselina i sprecava njihovo izbacivanje iz misica u krv


Dakle insulin je jedan od hormona rasta prakticno.Cini sve da bi snizio kolicinu secera u krvi-nivo secera u normalne osobe mora ostati izmedju 80 i š00 mg/dl krvi.Zasto? Zato sto je secer osmotski aktivan i da mu se znatno  promjeni koncentracija u krvi za duzi period dovelo bi do smrti tkiva,ogana...

Eto malo...
Lijep pozdrav ;)

Back to Top
emmaplus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2008
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emmaplus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2008 at 07:40
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

Originally posted by emmaplus emmaplus wrote:

 a mislim da i inace necu navecer onako umorna imati vremena i µivaca raditi neke posni sir i dodaci kombinacije

joj, kolko se vremena na to potroši - nema šta     

  

Uh, to mi je samo opravdanje da izbjegnem posni.

Nemam pojma, probat cu još jednom s njim. S vanilijom ili necim za pocetak pa budemo vidili...........

 

Edited by emmaplus
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2008 at 08:10
Originally posted by tare tare wrote:

  Insulin jeidno dizu glukoza(jako), furktoza( umjereno) i slobodne aminokiseline (slabo)...Insulin:
š.sprecava razgradnju glikogena u jetri
2.potice pohranjivanje secera u salu,jetri i misicima
3.potice sintezu masti i sprecava njihovu oksidaciju
4.potice sintezu proteina iz aminokiselina i sprecava njihovo izbacivanje iz misica u krv


Dakle insulin je jedan od hormona rasta prakticno.Cini sve da bi snizio kolicinu secera u krvi-nivo secera u normalne osobe mora ostati izmedju 80 i š00 mg/dl krvi.Zasto? Zato sto je secer osmotski aktivan i da mu se znatno  promjeni koncentracija u krvi za duzi period dovelo bi do smrti tkiva,ogana...

Eto malo...
Lijep pozdrav ;)


uuuu...još jedna motivacija zakaj ne jest kruh i cokoladu!


 
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2008 at 08:12
Originally posted by emmaplus emmaplus wrote:

Uh, to mi je samo opravdanje da izbjegnem posni.

Nemam pojma, probat cu još jednom s njim. S vanilijom ili necim za pocetak pa budemo vidili...........

 

jucer sam ja to probala sa zaslađivacem,uopce ne gubiš vrijeme! ja još nisam u mikseru miješala pa nisam ni trebala puno cistit i brzo je bilo gotovo!
a okus....
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2008 at 09:48
Originally posted by evica evica wrote:


uuuu...još jedna motivacija zakaj ne jest kruh i cokoladu!

 [/QUOTE]
Ili opcenito NE kombinirati ugljkohidrate i masti u jednom obroku.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2008 at 11:49

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by evica evica wrote:


uuuu...jo± jedna motivacija zakaj ne jest kruh i cokoladu!

 

Ili opcenito NE kombinirati ugljkohidrate i masti u jednom obroku.
[/QUOTE]  

onda prema tome "ne kombinirati U i M" se odnosi i na kombinaciju npr - krumpira i mesa pecenog u ulju i na npr.. rižu i salatu s maslinovim uljem???

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2008 at 12:02
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Originally posted by evica evica wrote:


uuuu...jo± jedna motivacija zakaj ne jest kruh i cokoladu!

 

Ili opcenito NE kombinirati ugljkohidrate i masti u jednom obroku.
 

onda prema tome "ne kombinirati U i M" se odnosi i na kombinaciju npr - krumpira i mesa pecenog u ulju i na npr.. rižu i salatu s maslinovim uljem???

[/QUOTE]

Ova pretpostavka se najviše odnosi na višestruko prerađene proizvode, pune raznih aditiva, krcate mastima i ugljikohidratima, ili obiluju barem jednim nutrijentom u prevelikoj nezdravoj kolicini - jednom rjecju junk. što se tice namirnica koje se termicki obrađuju u što prirodnijem obliku - izvornom obliku bez puno prerade, kao npr. krumpir i meso, nema tolike uzbune u odnosu na npr. cips. Isto vrijedi i za rižu, salatu i maslinovo ulje

Nadam se da je iz ovoga jasno da uz npr. rižu ne bi trebala ici majoneza, masni sirevi itd.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2008 at 14:06
jel mozzarela i parmezan spadaju pod masne sireve?  

Edited by jedna_mala
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2008 at 11:17
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

jel mozzarela i parmezan spadaju pod masne sireve?  


Naravno.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2008 at 11:20
Originally posted by Helios Helios wrote:

Ako baš nikako nemožeš izdržati, uzmi cokoladu od rogaca jer ne stvara ovisnost. Inace, poznato je ako za dorucak pojedeš dobru kolicinu kvalitetnih ugljikohidrata i vlakana, da popodne nece biti one neutažive želje za slatkim. Preporucam 35 g zobenih pahuljica + 40 g cvrstog jogurta + malo lješnjaka/badema, naribaj u sve to i pola jabuke/kruške, nareži malo banane i grožđa. Promiješaj i uživaj.:) Dodaj ak oš žlicicu meda. Popodne skuhaj 60 g riže na mlijeku i dodaj sušenih grožđica (jedno š5 ak), I eto zapravo si jela slatko, ali nisi unijela puno šecera. Od riže ceš također biti sita. Između uzmi jabuku i nektarinu još, ili 5 šljiva mmmm.


SAME ENERGETSKE BOMBE!!!!! 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.