New Posts New Posts RSS Feed - Kako smanjiti stražnjicu i celulit
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako smanjiti stražnjicu i celulit

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
crnka97 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crnka97 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2010 at 15:37
pa oko 2 meseca...
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 20:41
trcanje ili bicikliranje i guza ce bit fit
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 20:47
Lek za celulit je sto manje sedenja na guzici

Meni je puno pomoglo setanje(krenula sam da se kunem u setanje bukvalno ), u poslednje vreme setam kad god stignem i gde god mogu da idem nogama, pola sata dnevno, pola sata...Ali zadnjica je vec cvrsca bogami!

Nameravam probati rolanje ovog proleca, uhvatila me neka nostalgija za rolerima

U sustini : sto vise koristiti noge.

I da, sto bi bilo ko hteo da smanji dupe?! Sta ce vam zadnjica k'o pola andola, meni je bas seksi kad devojke ima onako u tom delu...

Edited by Morrighan
Back to Top
Tonkica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tonkica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Sijecanj 2011 at 18:42
 Ako pušiš moguce je da je celulit izraženiji,jer pušenje smanjuje kvalitetu vezivnog tkiva i elasticnost kože,usporava cirkulaciju..alkohol također..imala sam i ja problema s njim i riješila ga se plivanjem,trcanjem,tuširanjem toplo-hladnom vodom,izbacit sol iz prehrane jer uzrokuje zadržavanje vode u organizmu,piti jaaaaako puno vode oko 3 l i mazanjem kremama koje poticu cirkulaciju tkiva,ne mog odmoci ni kapsule koenzima qš0-imaš u dmu.
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 21:23
imam ga ,al sta ja znam nije ono ka toliko izrazen,vajda zbog montanja i biciklice s kojom sam znala odradit 60km.a sad kad je biciklica http://carphotos.cardomain.com/sites/cardomain/features/john /bike-crash.jpg



druzim se s ovom spravicom http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:R_joKVOOeFSFCM:http://www .budi.in/controls/imgSizer.aspx?img=3479š&w=0&h=0&t=š

eto ka ima i pomaka nekog sitnog
Back to Top
strada View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 330
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote strada Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 10:33
  Uh celulit...
vise je tu faktora..izmedu "zdrave" prehrane, puno tekucine, ne pusenja, ne nosenja uske odjece velik utjecaj na celulit ima i stres!!
I ono sto je netko vec napiso..sol..sol zadrzava tekucinu..znaci manje soliti i vise vode piti, uz sve ostalo trebalo bi biti rezultata!!

Opcenito mislim da u danasnjoj ludnici ljudi zborvljaju na sebe..Na onih svojih uru vrimena kad ce se opustiti..Nema veze da li se tu radi o gledanju tv-a, citanju knjige, voznji rola, bicikle...pa i o ciscenju natanane....samo da se uziva i da si ne radite presing eee sad moooram to i to...
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2011 at 17:32
  Imaš super kilažu na visinu ja sam isto visoka imam puno više kg ali sam te kile imala dok sam bila mlađa... Ako se želiš riješti guze prebaci malo meni...
hm
Back to Top
mrka74 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrka74 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 15:40
cao svima ja ipak mislim da je sve do gena i da se debljina i taj prokleti celulit ponovo vracaju cim se prestane sa vježbama i gladovanjem
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 16:56
Originally posted by mrka74 mrka74 wrote:

cao svima ja ipak mislim da je sve do
gena i da se debljina i taj prokleti celulit ponovo vracaju
cim se prestane sa vježbama i gladovanjem

zakaj gladuješ??
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2011 at 18:46
Gladovanjem nista neces postici, ali u to ce te vec uputiti ljudi koji to mnogo strucnije i jasnije umeju dak oncipiraju!

A celulit veze nema sa debljinom, osim ako se ne radi o ekstremima u vidu previse ili premalo kilograma... Ja nisam imala puno celulita ni sa š0-š5 kg vise i kad se nisam bavila nikakvom aktivnoscu, sa druge strane moja prijateljica je jako visoka i mrsava i mnoogo joj se vidi celulit.Nije uzorak nikakav ili pravilo naravno, cist primer...
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2011 at 09:43
Evo ako mogu pomoci u borbi protiv celulita. dakle, iako imam oko 20kg viška, celulita skoro da i nemam, možda u tragovima:) Iako sam ga imala jaaakooo puno.
Naišla sam na ovaj recept za napraviti masažno anticelulitno ulje. Stvarno djeluje!

Aromaticni pripravak za masažu s etericnim uljima
•     50 ml baznog ulja
•     30 kapi etericnog ulja himalajskog cedra
•     š0 kapi etericnog ulja cempresa
•     š0 kapi etericnog ulja ružmarina
•     5 kapi etericnog ulja ljekovite kadulje
Postupak:
Ulja pomiješaj, namaci željena podrucja i masiraj oko š5 minuta svaki dan.
Uspjeh zagarantiran.



Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2011 at 09:56
Leandra Se inace "igras" i radis s etericnim uljima il je
to sam za ovaj recept?
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2011 at 11:21
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Leandra Se inace "igras" i radis s etericnim uljima il je
to sam za ovaj recept?


Moj kum je medicinski maser i zajedno s njim proucavam aromaterapiju. Također idem i na masažu cijeloga tijela.
Vjerujem da ce mi pomoci u gubitku kilograma i definiciji. Unazad mjesec dana dva puta tjedno idem na masaže i primjetim da se bolje osjecam.
Inace sam skoro 20h pred kompom, u uredu, kuci (imam svoju firmu)...pa me i to ubija...masaža leđa me preporodi :)
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2011 at 11:26
Al' sam otišla off od pitanja :) da, isprobavam razne pripravke... imam odlican recept za ulje protiv bolova.
Mozda da pitam administratora da se napravi podforum Aromaterapija, pa mogu pomoci svojim savjetima, znanjem, sto sama koristim, kako pomaze.
Uglavnom, time se bavim koje 2 godine, vise rekreativno i za sebe i ukucane, prijatelje ;)
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2011 at 11:34
Napravi sama podtopic aromaterapija unutar topica zdravlje,
zakaj ne.......
Ja malo onak znam to proucavat i zanima me, malo sam i sam
kemijao neke stvari, al vec dugo nisam jer sam na knap s
vrmenon, no definitvno me zanima.......
Back to Top
Leandra View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 82
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Leandra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2011 at 17:13
E super...onda kada si sve sortiram i pripremim, otvoriti cu temu. I ja sam baš knap s vremenom, ali cu si dati truda da uguram ovaj forum u svoj dnevni raspored :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.