New Posts New Posts RSS Feed - Kako se pokrenuti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako se pokrenuti?

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 16:11

 ja odkas san presta pusit posta san ka novi, to je bija moj prvi korak prema promjeni zivotnih navika

ako ti triba nesto za smirenje zapali zeleno tu i tamo ,kad moze phelps moze bilo ko. i pokreni se je**te.za kur.. ti sve sta ovde pises i znas svoju situaciju ako ces se samo zazaljevat . znas sta bi tija pa ajde prema tome ko je.. ostalo

Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 16:15
@ Kate: Eh nadam se da još uvijek nisam za psihologa! Ma ja vjerujem da se puno ljudi sada bori sa voljom,pa pogledaj na šta ovo lici vani,opet je zapadao snijeg i svi smo osuđeni biti unutra,sjediti i cekati. Prije mjesec dana sam imao i upalu leđa ali je prošla nakon tjedan-dva... Mislim da ce se dolaskom proljeca sve promijeniti,ne samo kod mene nego kod svih jer se mnogi žale na iste probleme. Ova zima je duga i dosadna i teško se nekako odhrvati tom sivilu.
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 16:17
@ poison eyes: Ne nisam Dalmoš ali možda se pokrenem iz dišpeta jel Za skriptu imaš pravo ali...lako je tipkati cijeli dan,a teško je uciti kad je to nešto što je protiv moje volje.
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 16:18
@ Zmaj: Dim je dim,bio on zelen ili ne i jednako je štetan...e sad tu je vec pitanje gušta...
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 16:33
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 ja odkas san presta pusit posta san ka novi, to je bija moj prvi korak prema promjeni zivotnih navika

ako ti triba nesto za smirenje zapali zeleno tu i tamo ,kad moze phelps moze bilo ko. i pokreni se je**te.za kur.. ti sve sta ovde pises i znas svoju situaciju ako ces se samo zazaljevat . znas sta bi tija pa ajde prema tome ko je.. ostalo


hahahhahahah,ne treba njemu ganjda za smirenje,njemu trebaju anfitamini da ga malo trzne.

pa slijedis onda dragi bijelu liniju do teretane,pa od teretane do faksa
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 16:40

Originally posted by vlajster vlajster wrote:

@ Gym Girl: sumnjam da bi ja sad mogao napraviti tolike promjene u životu da odbacim faks i taj ekonomski "poziv"
  

nisam ni rekla da moraš, samo sam dala svoj primjer  btw. nisam ga ni ja odbacila, diploma ce bit u ruci za mjesec dana

..ali..

Originally posted by vlajster vlajster wrote:

 da bi mogao promijeniti navike,mogao bi... U krajnjem slucaju ne moram ni mijenjati društvo koliko moram mijenjati sebe.

 

Bingo!

Ala onda, sad ce ti sunceko doc pa ce bit bolje

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 18:33
Originally posted by lady_namine lady_namine wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 ja odkas san presta pusit posta san ka novi, to je bija moj prvi korak prema promjeni zivotnih navika

ako ti triba nesto za smirenje zapali zeleno tu i tamo ,kad moze phelps moze bilo ko. i pokreni se je**te.za kur.. ti sve sta ovde pises i znas svoju situaciju ako ces se samo zazaljevat . znas sta bi tija pa ajde prema tome ko je.. ostalo


hahahhahahah,ne treba njemu ganjda za smirenje,njemu trebaju anfitamini da ga malo trzne.

pa slijedis onda dragi bijelu liniju do teretane,pa od teretane do faksa
 

e jbg sad ja ga uputin na relaksiranje da malo brige smiri,a ti odma na speed

nemoj se drogirat mis mo forum koji promovira zdravlje  a zajebancija je zajebancija

 

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 18:34
Originally posted by vlajster vlajster wrote:

@ Kate: Eh nadam se da još uvijek nisam za psihologa! Ma ja vjerujem da se puno ljudi sada bori sa voljom,pa pogledaj na šta ovo lici vani,opet je zapadao snijeg i svi smo osuđeni biti unutra,sjediti i cekati. Prije mjesec dana sam imao i upalu leđa ali je prošla nakon tjedan-dva... Mislim da ce se dolaskom proljeca sve promijeniti,ne samo kod mene nego kod svih jer se mnogi žale na iste probleme. Ova zima je duga i dosadna i teško se nekako odhrvati tom sivilu.


Drago mi je cuti da nije too serious

Znaš da i mene pere neka sezonska (citaj:ZIMSKA) poludepresija.
Ja sam inace krhkog zdravlja i cim cujem na prognozi da ce se stuštit sve kiše i snjegovi ovog svita odmah mi je za popi***t.

Ali...prolazi sve...
Sva ljeta ZIME SVE

Samo glavu gore i ne daj se
FAJT FAJT

Ma svi se mi cili život s necim ili nekim borimo-sa energetskim vampirima oko sebe (ljudi koji nam piju krv na slamku i guše nas, nedostatkom vremena, s previše obaveza ili previše slobodnog vremena i dosadom, s monstrumskim šefovima, s familijom...a najviše sa samim sobom.

Kad pobjediš samoga sebe, tj. svoju dark side, e onda sve možeš

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 18:40

Originally posted by Kate Kate wrote:

Originally posted by vlajster vlajster wrote:

@ Kate: Eh nadam se da još uvijek nisam za psihologa! Ma ja vjerujem da se puno ljudi sada bori sa voljom,pa pogledaj na šta ovo lici vani,opet je zapadao snijeg i svi smo osuđeni biti unutra,sjediti i cekati. Prije mjesec dana sam imao i upalu leđa ali je prošla nakon tjedan-dva... Mislim da ce se dolaskom proljeca sve promijeniti,ne samo kod mene nego kod svih jer se mnogi žale na iste probleme. Ova zima je duga i dosadna i teško se nekako odhrvati tom sivilu.


Drago mi je cuti da nije too serious

Znaš da i mene pere neka sezonska (citaj:ZIMSKA) poludepresija.
Ja sam inace krhkog zdravlja i cim cujem na prognozi da ce se stuštit sve kiše i snjegovi ovog svita odmah mi je za popi***t.

Ali...prolazi sve...
Sva ljeta ZIME SVE

Samo glavu gore i ne daj se
FAJT FAJT

Ma svi se mi cili život s necim ili nekim borimo-sa energetskim vampirima oko sebe (ljudi koji nam piju krv na slamku i guše nas, nedostatkom vremena, s previše obaveza ili previše slobodnog vremena i dosadom, s monstrumskim šefovima, s familijom...a najviše sa samim sobom.

Kad pobjediš samoga sebe, tj. svoju dark side, e onda sve možeš

 

ja nisan ima 2-3 godine za ozbiljno posjetija doktora,jedino kad dobijen upalu ociju sta se zna desit jer iman osjetljive oci,a ni to svaki put.pa isto nekad iman pad energije to je sasvim normalno jer mi nismo strojevi,koliko se toga dogadja u nasem organizmu,e sad neko je bolezljiviji neko ne ugl.triba se ic protiv toga radit na ojacanju samog sebe

meni isto i nekad zna bit tlaka u teretanu otic,ali isto oden i nakon treninga se osjecan odlicno bez obzira koliko san umoran i koliko mi se bas taj dan nije dalo

triba bit dobar prema svome organizmu jer ako te,,on,, iznevjeri za qrac ti sve drugo

 

tako da jos jedan put pokreni se,nisi toliko jadan ima i jadnijih.

nemoj da ti neki bolji frajer preotme curu

sta ces tek onda

Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 22:01
Joj hehe...nisam ocekivao da ce se itko uopce i zainteresirati za mene zato vam hvala svima!

Da,uglavnom sve bitke gubim protiv samog sebe a to je nešto najgore...ali sve bi dao da se vratim u formu od prije 2 godine,nisam bio nešto ekstra ni nabildan ali osjecao sam se puno bolje i življe. 3 puta tjedno sam išao u teretanu,dizao sam se u 8 i tamo sam bio vec u š5 do 9 a tamo i nazad ima bar 5-6 kilometara hoda. Onda mi nije bilo lijeno,imao sam nekoliko prijatelja tamo i uvijek je bila dobra zezancija...al eto razišla se ekipa,svi nešto rade i nitko nema vremena više. I mogu reci da sam se tamo stvarno dosta dobro zalagao,pogotovo kada pogledam na sve one "profesionalne" sportaše koji više leže na spravama i pricaju na mobitel nego što vježbaju.

Mislim da je ipak puno teže "ganjati" kile nego ih skidati... Ma sto puta je lakše skinuti kile nego ih dobiti,pogotovo meni jer ja se jednostavno ne volim prežderavati. Ipak tek sada razumijem kako je ljudima koji se bore s "viškom" jer teško je promijeniti navike odjednom,to je velika borba i ja sam taoc toga svega.

Sve što želim napraviti od sebe i što cu nadam se i napraviti je iskljucivo za neki moj unutarnji mir... Jednostavno želim se osjecati dobro i izgledati dobro i ne želim više izbjegavati ogledalo i bušiti dodatne rupe na remenu. Želim se ponositi sam sobom,a želim i da se moja djevojka ponosi sa mnom naravno... Zmaj,nece cure bježati ako imaš manje mišica,pobjeci ce ako im ne daš dovoljno pažnje!
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 22:10
 meni je lakse nabijat masu nego definirat se
Back to Top
poison eyes View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote poison eyes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 22:11
Originally posted by vlajster vlajster wrote:

@ poison eyes: Ne nisam Dalmoš ali možda
se pokrenem iz dišpeta jel Za skriptu imaš pravo
ali...lako je tipkati cijeli dan,a teško je uciti kad je to
nešto što je protiv moje volje.


bolje se osjecaš kada znaš da si napravio nešto korisno za
sebe.. od cijelog dana tipkanja i zurenja u ekran ništa
korisno ne ispadne..
ja to malo ovako odrješito dajem savjete, ali ne mislim
ništa loše
a sad - skripta u ruke (ovo jednim dijelom i sebe
tjeram)
Dabog da crko' fejsbuk kad ga svako ima..
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 00:06
Skripta u ruke ha? Mislim da si ipak ti veci ovisnik o netu nego ja
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 07:27
Originally posted by vlajster vlajster wrote:


Mislim da je ipak puno teže "ganjati" kile nego ih skidati... Ma sto puta je lakše skinuti kile nego ih dobiti,pogotovo meni jer ja se jednostavno ne volim prežderavati. Ipak tek sada razumijem kako je ljudima koji se bore s "viškom" jer teško je promijeniti navike odjednom,to je velika borba i ja sam taoc toga svega.

Sve što želim napraviti od sebe i što cu nadam se i napraviti je iskljucivo za neki moj unutarnji mir... Jednostavno želim se osjecati dobro i izgledati dobro i ne želim više izbjegavati ogledalo i bušiti dodatne rupe na remenu. Želim se ponositi sam sobom,a želim i da se moja djevojka ponosi sa mnom naravno... Zmaj,nece cure bježati ako imaš manje mišica,pobjeci ce ako im ne daš dovoljno pažnje!


pa eto,ja sam svoje navike promjenila nakon 3 dana,toliko dugo mi je trebalo da iscitam forum,sastavim si jelovnok i donesem jednu vaznu odluku.
pa šš sedmica je od tog dana proslo i ja danas imam š6 kg manje
pa kad sam ja uspjela da promjenim navike iako imam 3 djece i to 3 bebe,blizankinje od 2 ipo i bracu od š4 mjeseci.....ti se sad prvo malo postidi,pa onda utuvi u glavu kako ces da dokazes prvo sam sebi za sta si sve sposoban,pa onda i ostalim.
i ja imam isto tako pricu koja je od prije i u njoj je sve teklo po plani,cvale ruze i trajalo dok nisam slomla koljeno.
onda sam se za 2 godine natovila na šš2 kila i kriva sam bila ja sama,sa svojim "nemamvolje" i sa svojim zderanjem smeca.

pa ja sam shvatila da je vrijeme da se prestane,ti si shvatio isto.....pa sad kad si sve razmislio i prizno sam sebi svoj greske,doslo je vrijeme da se njima malo i pozabavis
 

Edited by lady_namine
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 08:53

 

Eto vlajster, vidiš? Svi smo negdje lupili glavom u zid....al jesmo li se pokunjeno okrenuli i vratili nazad ili ostali stajat s nosom zaglavljenim u zidu?

Nuop, odvalili ga šakom i krenuli dalje     

Zato pokreni se pomalo i vidjet ceš kako ce ti brzo bit bolje - imaš toliko toga na cemu možeš bit zahvalan, samo ti malo volje fali - doc ce i to, samo napravi taj prvi korak i nedaj tom zidu da te sprijeci - premlad si za takvo kukanje

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2010 at 15:22
Jesam...premlad sam za neke stvari,ali uvijek sam rano poceo raditi stvari koje ne valjaju... Izlasci,pice,pljuge,ženske...sve sam to prošao a krenuo sam s tim još u osnovnoj školi,znaci trujem se vec š0-šš godina a još uvijek su mi 23. Sada kada sam se ipak smirio sa svim tim opet imam probleme koji nisu primjereni mojoj dobi a to su stres,bezvoljnost,lošije zdravstveno stanje...

Da,i danas sam bio u kaficu poslije faksa...ali imao sam nekako drugaciji pogled na sve. Gledao sam na ljude malo drugacije nego što uobicajeno gledam,pitao sam se da li svi ti ljudi koji su svaki božji dan u kaficu uopce ikada vježbaju,bave se necim,jedu i piju nešto zdravo... U svom tom dimu i smradu i prljavštini stvarno ne vidim ništa atraktivno ali problem je u tome što se svaki put zabuljim u novine pa i ne promatram gdje sam i što se događa oko mene. Mislim da ce se neke stvari definitvno promijeniti.

Negdje sam procitao (ispravite me ako griješim) da se samo š% ili 50000 Hrvata aktivno bavi sportom i trenira ali cak pola njih to radi eventualno jednom do dvaput tjedno...a sudeci po tome što mogu vidjeti u gradu mislim da je ostalih 99% stanovništva u zadimljenim kaficima. Kad malo bolje pogledam,strašna je to spoznaja.

Ne znam,želim se maknuti od toga maksimalno ali tek dolaskom proljeca cu moci uživati i maknuti se iz dima jer ovog snijega mi je puna kapa. Imam gust raspored i dosta obveza ali definitivno cu od sada što manje vremena provoditi u stolici za racunalom i u kaficu a što više vremena vani u šetnji,vožnji biciklom i slicno.

Mislim da je to dobar pocetak s obzirom na sve,pa onda cu nadam se polako i u teretanu,mislim da nema smisla forsirati nakon toliko mjeseci truljenja u zatvorenim prostorima. cekaju se ljepši dani...

"Proljece na moje rame slijece..."
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.