New Posts New Posts RSS Feed - Kako se odreci najdraze vecere?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako se odreci najdraze vecere?

 Post Reply Post Reply
Author
Sindi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sindi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako se odreci najdraze vecere?
    Posted: 08 Listopad 2013 at 21:21
Svaku vecer (skoro svaku) oko 18-19 veceram paradajiz sa feta sirom, obozavam to i nebi se toga mogla odreci nikako. No s obzirom kako sam odlucila promjeniti prehranu, htjela bi naci zamjenu za feta sir (jos kupujem onaj najjobicniji iz plodina posto mi je taj najslaniji i jednostavno ga obozavam).

Molim vas prijedloge za neku zdraviju verziju moje najdraze vecere :D moze biti bilo sto ali paradajiz mora biti ukljucen, hvala!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2013 at 22:51
jedi i dalje najdrazu veceru, nije losa uopce.........
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2013 at 22:53
Baš... ja sam mislila ko da je nešto ko zna što ;) MOžeš eventuallno maloo ubaciti posnog sira, i smanjiti feta sir... zavisi koliko ga pojedeš ...inace mi se cini skroz ok :D
Back to Top
Sindi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sindi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2013 at 23:26
Mislila sam da feta sir i nije bas najbolja opcija a plus jos k tome natrpam ga bas puno :D uf pao mi je kamen sa srca samo tako
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2013 at 23:56
Što znaci puno u gramima?
Meni isto to izgleda super vecera i ne vidim razloga da odustaješ od nje:))
Back to Top
Sindi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sindi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 00:01
Uf evo sutra cu izvagati pa kazem tocno :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 00:43
Big smile Nikako se ne biš mogla odreci, baš nikako, za ništa, no way? Sreca da ni ne moraš, pa necu o tome LOL

Ajmo prvo vidjeti kolicinu Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.