New Posts New Posts RSS Feed - Kako sama složit trening ?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako sama složit trening ?

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 19:04
ok pocet cu s 15 min pa cu vidjeti kako/koliko mi najviše odgovara, jer mi vec kružni traje oko 50min-1h pa cu se prilagoditi noivou energije
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 19:09
povecaj kilazu na kruznom, smanji br ponavljanja i pauze i eto ga, gotov za pola sata ;)
cookies are for pussies
Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 19:14
problem je s kilažom jer sam osudjena na kucni trening a imam jedino bucice od 2 kg :/ nadam se da cu uskoro nabaviti nešto vece, a do tada se moram zadovoljiti ovim što imam
jedva cekam unijeti ove promjene, nadam se rezultatima ;)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 19:16
sretno
Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 19:25
hvala :D
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 19:37
nema na cemu, samo se izmjeri i izvazi prije nego krenes da vidis u kojem smjeru se kreces s uvedenim promjenama
pozz i sretno
cookies are for pussies
Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 19:38
da hocu iako mi nije cilj neka promjena u cm, više mi je cilj promjena "oblika"
hvala ti!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 19:40
Originally posted by Pocahontass Pocahontass wrote:

da hocu iako mi nije cilj neka promjena u cm, više mi je cilj promjena "oblika"
hvala ti!

to je to prati ogledalo
cookies are for pussies
Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 22:47
dobra večer!
javljam se da vam kažem kako su mi vaši savjeti pomogli, i dalje održavam težinu no promjene su očite, tijelo mijenja oblik onako kako sam htjela, naravno u nekim dijelovima malo sporije, no zadovoljna sa napretkom. vježbam pon, sri i petak kružni trening (dva kruga od 3 seta vježbi) i na kraju 15 min mountain climbers i jumping jacks (30 sec rada, 20 sec odmora)te u dane između vježbam na orbitreku pola sata. imam pitanje vezano za hiit trening, koliko je takav način treniranja učinkovit u cilju održavanja težine, oblikovanja tijela, dobitka mišića (ništa drastično, ipak sam osuđena na kućni trening) s obzirom da dugo vremena treniram ovako kako sam navela, kako bi rezultate mogla očekivati kad bi promijenila trening (kruži trening i finisher od 15 min) s hiit treningom? buduži da hiit traje kraće da li je jednako djelotvoran? ili možda djelotvorniji? mogu li s njime oblikovati tijelo? isprike na dugom postu
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 22:56
Održavanje težine.... pa gledaj to ćeš jedino izvesti sa prehranom... nikako drugačije :) Teško da ti itko može reći kako bi ti tijelo reagiralo da promjeniš finisher...ali probaj što da ne :) tijelo je svačije različito...mala promjena može puno značiti...a ne mora značiti ništa... tu si da otrkivaš :) preporučio bih ti da uzmeš metar u ruke olovku papir... kada dobiješ ideje primjeniš ih... zapišeš i gledaš rezultate... ako valja super..ako ne valja vrati nazad :) nešto drugo smisli....ja sam naime radio Hiit ...tj ne znam što sve nisam radio...nakraju se ispostavilo za mene da je najbolje šetati hehe... nekako najbolje si odredim tu potrošnju masti..tj kalorija...  drugi smo tipovi...znam kolegu koju bez problema odrađuje 3 puta tjedno na defki  kardio visoko intezivni.... ja na mom mjestu nema teorije :) 

Tako da najbolji odgovor možeš sebi dati... :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 23:03
možda sam krivo postavila pitanje, mene zanima kakva je razlika u treningu koji sad odrađujem i npr ovom http://www.youtube.com/watch?v=oFDoIiKog0Q&list=PLGmCtnN5aFtiEWD1zGixAuwO7tzEsnj12&index=9 znači da kompletan trening (anaerobni i aerobni dio) zamjenim nekim kraćim ali više intenzivnim? djeluje li in u smislu koji bi ja htjela da djeluje? :D
Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 21:01
ima li netko odgovor na moje pitanje, nadam se da nisam iskomplicirala pitanje
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 21:40
moraš jednostavno probati oba načina i vidjeti što tebi najviše odgovara.
Nitko ti ovako ne može reći kakve ćeš rezultate imati.

Ako dugo radiš isti program, isti način, moj savjet je da isprobaš to novo što želiš i napraviš jedan pozitivan šok na organizam jer se tijelo brzo navikava na ista opterećenja.

Back to Top
Pocahontass View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 42
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pocahontass Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 21:46
radim već dugo vremena zato sam i poželjela promjenu. no nisam sigurna kako da složim trening, tako da uklopim kardio i vježbe oblikovanja u intenzivni trening kod kuće, imate li neki savjet?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.