New Posts New Posts RSS Feed - Kako s prehranom?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako s prehranom?

 Post Reply Post Reply Page  <1234 15>
Author
Lora_1989 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lora_1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2014 at 10:00
tape, po broj porcija oznaci misem nulu, pa napisi broj jaja.
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2014 at 10:05
ok, hvala!! :)
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 15:48
mislim da je nešto pošlo po zlu!!!
imala sam 55 kg, sad odjednom imam 58 i nije mi jasno kako. vježbam već duže, držim se plana prehrane kako ste preporučili (koliko sam skužila) alii čini mi se da sam se počela širit!!
noge su mi jače, lice mi se zaoblilo, trbuh, ne znam kako da opišem!
što sad? kako? zašto?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 16:06
Ma to je prvotni sok mozda na vjezbanje i novu prehranu :) samo ti pazi na kalorije i to je to :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 16:17
baš je šok :(
ali ne brojim kalorije jer stvarno to ne kužim i doma bi me objesili kad bi vidjeli što radim
ali, otprilike jedem, ali unosim sve kako mi je rečeno. i od količine hrane i kakvu jedem nebi se smjela debljat. uz to vježbam i šećem, nekad trčim (više neko brzo hodanje)dali je moguće da sam napuhana? ili možda previše vode koju uzimam preko hrane, vode i čajeva tokom dana? stvarno me to brine jer prije ove prehrane sam izgubila 4 cm a sad se bojim da postejem okrugla haha
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 16:49
daj napisi primjer jelovnika :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:19
za jedan dan:

zeleni čaj s limunom

D: zobene pahuljice s grožđicama i brusnicama, kefir/jogurt (pazim što piše pri kupnji)


M: voće(banana/jabuka)+ orašasti plodovi (šaka)

R: kuhana piletina (1 prsce-nekad pola ako mi je previše), kuhani krumpir (1 manji), karfiol(3-4 cvjetića) + zelena salata s sviježom ciklom , voda

M: kava/zeleni čaj bez mlijeka i šećera + dvopek ili okruglo ono od riže sa svježim sirom

onda imam 30 min vježbanja uz Focus T25

(ne mogu jest samo puno tekućine)
nakon sat vremena

V- zelena salata s raznim povrćem (3 rotkvice, 1 mrkva, svježa sirova cikla, pola rajčice) + tuna (ne znam nikad dal da stvim cijelu ili pola konzerve pa nakraju pojedem cijelu )

kroz dan popijem 2 L vode + čaj bez ičeg ili samo limun, nekad malo mlijeka

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:28
u medjuobrocima nemoj jesti voce i orasaste.. to je kombinacija secera i masti.. ili pojedi vocku i posni sir npr, ili posni sir i orasaste plodove.. 

Kava i dvopek i nije medjuobrok....  gledaj da uvijek unosis proteine u obroku.. 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:28
jučer za doručak 2 dvopeka sa svježim sirom
ručak jota (grah+kupus)
a danas dinstani krumpir (cca 1) i jetrica (1) i ogromna zdjela salate,
ostalo u principu isto, tu i tamo nešto novo da mi nije dosadno za jest.
kruh ne volim, tako da ne jedem one crne kruhove, ražene i kakvi god da bili.
to je to. mislim da nije nezdravo. i mislim da se nebi trebala uprasit od ovakve prehrane. a mislim li krivo??
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:30
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

u medjuobrocima nemoj jesti voce i orasaste.. to je kombinacija secera i masti..


why?
cookies are for pussies
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:32
ok, na to s međuobrocima nisam obraćala pozornost, hvala :) .
a dobro, baš svaki obrok mora imat proteine?? za poludit!
vidjet ćemo što će bit za tjedan dana, nadam se da se neću popest na 60
Puno hvala!!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:33
Originally posted by TaPe TaPe wrote:

jučer za doručak 2 dvopeka sa svježim sirom
ručak jota (grah+kupus)
a danas dinstani krumpir (cca 1) i jetrica (1) i ogromna zdjela salate,
ostalo u principu isto, tu i tamo nešto novo da mi nije dosadno za jest.
kruh ne volim, tako da ne jedem one crne kruhove, ražene i kakvi god da bili.
to je to. mislim da nije nezdravo. i mislim da se nebi trebala uprasit od ovakve prehrane. a mislim li krivo??

za dorucak mozes slobodno dodati jednu vocku
rucak- 1 jetrica je malo
v- je ok ona tuna i salata ako na to mislis

ne, nije nezdravo, ali je jako malo hrane. Izracunaj svoj BMR i TDEE da vidis koliko trebas jesti da bi odrzavala tezinu i onda oduzmi od TDEE-a 20% i toliko trebas da bi mrsavila
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:35
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

u medjuobrocima nemoj jesti voce i orasaste.. to je kombinacija secera i masti..


why?

Pa odavno smo rekli da obrok bude baziran na proteinima jer oni ubrzavaju metabolizam.. to je ko kad sam ja davno napisao da pojedem ujutro integralnu rizu s maslinovim uljem i parmezanom... bolje da ne cujete kakve komentare sam dobio... 
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:40
izračunala sam. ali mi je stvarno previše i ne mogu toliko jest i ne razumijem to zbrajanje kalorija i vaganje hrane. cijeli dan sam opterećena sa hranom i s time koliko moram jest. možda sam se i zato udebljala, od stresa prema hrani.
jela sam 1 jetricu jer sam mislila da nije baš pametna za jest
inače ih obožavam i jedva se suzdržavam. dobro. mislim da ću često dolazit sa pitanjima, bar dok se ne uhodam.

mogu onda ako za ručak nemam neke proteine, pojest manje npr. svinjetine + normalan prilog i malo svježeg sira na dvopeku da nadoknadim?

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:41
ma za mene su to sve gluposti, nemoj jesti ovu kombinaciju ili onu. Na sebi sam se uvjerila da nema razlike u kombinaciji hrane niti broju obroka, niti jedenja samo navečer, ili nedaj BOze jedenja UH navece. Jedino sto priznam je kcal unos i omjer nutrijenata na dnevnoj bazi i da poslije treninga bolje uzet P+UH bez masti, ali i to otom potom
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 17:42
Ali bolje umjesto voca i orasastih, pojest proteine i orasaste.. svakako radis uslugu misicima dovodeci proteine :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.