New Posts New Posts RSS Feed - Kako s prehranom?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako s prehranom?

 Post Reply Post Reply Page  <1 12131415>
Author
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 21:14
nevjerovatno kako je samo u dva treninga sa utezima snaga u rukama jača:) sad mogu napraviti sklek do poda i dignut se, ne mogu ih odjednom napravit 10 ali 2-3 da hahaaa, bolje nego prije:)
sviđaju mi se utezići:) koliko god me iscrpe puna sam neke divne energije i sviiiiiiih bi grlila :) :))))))))))))))
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 21:18
Smile !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jako mi je drago zbog tebe! Sebe zamišljam kada sam napravio svoj prvi sklek...mislio sam da neću nikada moći!!
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 21:37
da:))) predivan osjećaj:))) hahaaaha:) ima ih milijuun vrsta koliko sam mogla shvatit do sad. svaki gori od prethodnog :P ali i zabavni i napokon mi ručice nisu krhke ko prije hihi :)) :)))))))) malo se tresem ali dobro hahaha:))))))
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 21:45
Sve je to... ma znaš šta imaš ti snage....ali trebaš malo pohvatati pokret..ako ti možeš to sada ...možeš i ovako....samo znaš šta..teško mi je za objasniti...inače sa sklekovima imam najviše iskustva.... valjda su mi sise najveće zbog toga hehehehe šalim se :D


Uglavnom...jel ti se dešava sad opet to zavisi od podloge i sve...ali bilo bi dobro da na neku klizaviju podlogu odeš i čarape da navučeš...jer dosta igra ulogu kako tijelo poziciraš za izvedbu...ako ti se dešava da ti noge klize to niej dobro..ako ideš nazad...znači probaj tako učvrstiti tijelo i ruke da i kada nemaš snage da ne kliziš..nekako nagniti se više naprije a dlanove nazad....jer tako nećeš izolirati toliko prednje rame...a bit ćeš stabilna nećeš klizati...i pogoditi ćeš prsne mišiće  :D smao trebaš taj stav jaki...i da vidiš kako će to ići!
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 21:55
hahaha znači samo sklekovi, nikakve operacije xD korisna informacija :P :))
hahaa. ok hvala. pokušat ću to što piše nekako izvest u stvarnost xD ali inače ne vježbam s čarapama jer se tek onda kližem doma po laminatu :D pa sam si zaključila da je najbolje bosih nogu jer su mi tenisice šugave i to mi paše i odlično mi je :) za sve sam se navikla bosih nogu i imam bolji osjećaj u vezi svega tako:)
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 22:01
Eeeee vidiš kako znam da se kližeš hehehehehhehehehehehehehhe

sve je to normalno ...govorim ti to iz razloga da ih radiš kako treba...i pravilnije :) jer ćeš pogoditi ono što namjeravaš pogoditi....dobiti ćeš balans ...snagu... :) Nemoraš tokom vježbanja to...probaj tokom dana..po noći...da naučiš....sklek nije jednostavan kako se čini... hehehe :)samo gurni se i podigni ...eeeeee a što kada skužiš da možeš puno bolje pogoditi prsaa nego što misliš da radiš heheh....

radi ti slobodno bosih nogu...nemam ja ništa protiv..samo kažem ti zašto ono da napraviš..da dobiješ tu čvrstinu! :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 22:46
Hm. pa nije da sklizem kad se dobro montiram haha. jedino nakon 2-3 kad pocne jako znojenje mi se prsti pocnu sklizat xD ali nekako se opet montiram i bude ok. budem pokusavala i isprobavala kako kazes:) usred noci da znam izvest ko tablicu mnozenja :)))
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2014 at 19:52
mett haha :D probala sam sa čarapama i puno mi je bolje bosih nogu :D sa čarapama sam ko malo mače koje uči hodat po laminatu pa mu šapice idu svaka na svoju stranu xD :D :D :D

e sad :D imam opet glupo pitanje i znam da bi to trebala riješit sama sa sobom ali tako se bojim :/
radim raspored i poštujem ga. ne jedem gluposti, ali naravno jednom na tjedan ću si dozvolit. i razmišljam, pošto je to nedjelja (sutra), razmišljam i htjela bi i želim ali se bojim. zamišljam da sjednem za stol sa šalicom mlijeka i močim napolitanke u njega i papam ih dok mi se papaju :D :D :D ko kad sam bila malo bezbrižno dijete :D ne znam kako da si onda to posložim? da jedem ostalo normalno ili ne? :/ :( ahahaha :D
baš sam u nedoumici :/ znam da moram vidjet sama kako ću reagirat na to i bla bla. ali strah je vrag :S :D
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2014 at 20:57
sad čitam za utegići i sklekiće
bravo, bravo

da se mene pita jednom tjedno keksi s mlijekom - naravno da može
drugo jelovnik po planu i programu, trening i sve pet

Edited by Scarpetta - 01 Ožujak 2014 at 20:57
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2014 at 21:03
onda da ostale obroke smanjim ili ne? :D ili u pon samo nastavim dalje po rasporedu i lagano sa hranom ? :)
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2014 at 21:14
Ovisno o tome kako se sada hraniš - ako brojiš kalorije (ubroji te kekse i mlijeko i prilagodi ostali kalorijski unos da dnevni unos bude kako treba, ako ne brojiš kalorije - jedi ostale obroke clean i ništa ne brini )
ne mislim samo na broj kalorija nego i na omjere i količinu makronutrijenata - ako brojiš

Edited by Scarpetta - 01 Ožujak 2014 at 21:15
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2014 at 21:18
ne brojim za sad jer nemam vagu. ok :D hvala:)))
kako mogu staviti slike u teme? imam neke od papice koje bi stavila jer sam ponosna na njih xD :)
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2014 at 21:23
https://www.fitness.com.hr/forum/vodi-kako-jednostavno-postaviti-slike_topic5693.html
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2014 at 21:44
hvala:)
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 19:44
Ok. danasnji dan je poceo super. zobena kasa i svjezi sir, pa banana i probiotik. ko i skoro svaki dan. rucak super, pilstina salata mrkva i razeni kruh. onda je poceo pokolj. cokolada, napolitanke ni nd znam koliko, mlijeko,nonina strudla od sira. puno. previse. sad sam stala i sama.sebi se cudim i uzasno se osjecam. oaje bio doslovno pokolj. Necu ni vjezbat jer nemam energije ni volje. mozda odem u setnju kd ljutnje na samh sebe.
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 19:48
Ali dobro. sutra je novi dan :)
Dali da sutra umanjim unos uh i pojacam vjezbanje? Pomkc pliz :D
svaki put kad se vazem i mjerim pred zapisivanje budem toliko zadovoljna da napravim pokolj da nisam ni svijesna. i na kraju dana kad osjetim koliko se lose osjecam samo se pitam sto mi je to trebalo:) a mislila sam pojest kockicu cokoladeahah.
imam spremnu veceru. piletina i salata ali necu jest jer mi je zlo s
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 12131415>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.