New Posts New Posts RSS Feed - Kako povecati misicnu masu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako povecati misicnu masu

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Sandii View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sandii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako povecati misicnu masu
    Posted: 30 Kolovoz 2013 at 19:18
Dakle imam 15 godina,tezak sam 73 kg.A visok sam 178 cm.Treniram 1 i pol sat dnevno a to je od 17:00 do 18:30 ..Kada dodem doma pojedem si piletinu najcesce batak+neka salata i crni kruh.
Ovoga se pridrzama svaki dan:
(9:00) Dorucak-zobene,1 jabuka,jogurt
(11:00)Medjuobrok-2,3 jabuke/kruske/sljive
(2:00) Rucak-Tanjur pilece juhe,meso+salata(ralcica, paprika...)
(5:00) medjuobrok-banana i groždje+meso od rucka+kruh
(7:00) Vecera-Posni sir,pilcece meso,pola šnite kruha crnog+whey PROTEIN.
Dakle mene zanima kako da povecem misicnu masu a da ne izgubim na kilazi.
Cuo sam od raznih ljudi da sam ja jos premlad za misicnu masu i da ja jos to nemogu imati do 18,19 godina..Zanima me dal je to istina ili laž a jednog dana bi htio postati bodybuilder :D..Ispravite me u prehrani ako mi nije dobra.Hvala!

Back to Top
GAZDA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GAZDA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 21:28
Originally posted by Sandii Sandii wrote:

Dakle imam 15 godina,tezak sam 73 kg.A visok sam 178 cm.Treniram 1 i pol sat dnevno a to je od 17:00 do 18:30 ..Kada dodem doma pojedem si piletinu najcesce batak+neka salata i crni kruh.
Ovoga se pridrzama svaki dan:
(9:00) Dorucak-zobene,1 jabuka,jogurt
(11:00)Medjuobrok-2,3 jabuke/kruske/sljive
(2:00) Rucak-Tanjur pilece juhe,meso+salata(ralcica, paprika...)
(5:00) medjuobrok-banana i groždje+meso od rucka+kruh
(7:00) Vecera-Posni sir,pilcece meso,pola šnite kruha crnog+whey PROTEIN.
Dakle mene zanima kako da povecem misicnu masu a da ne izgubim na kilazi.
Cuo sam od raznih ljudi da sam ja jos premlad za misicnu masu i da ja jos to nemogu imati do 18,19 godina..Zanima me dal je to istina ili laž a jednog dana bi htio postati bodybuilder :D..Ispravite me u prehrani ako mi nije dobra.Hvala!


Prehrana ti je OK, pocni sa time pa prati promjene kroz mjesec dana. Kada vidiš na cem si, tek onda odluci pojacat prehranu da ne bi prebrzo dobivao na kilaži (previše masti uz mišice). Ciljaj da dobiš pol kile na mjesec i za 3 godine si body builder ako je to tvoj cilj.

U svakom slucaju samo nastavi i prati napredak.
Back to Top
Sandii View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sandii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2013 at 22:47
Hvala ti :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2013 at 01:11
Nemoj se opterecivati sa pravilnom ishranom i teškim utezima još si jako mlad...radije treniraj sa vlastitim tijelom..pa kasniej prijedji na utege 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 08:44
Imama pitanje,znači endomorf sam idem u teretanu i zanima me ako zelim misicnu masu da povecam kalorije sa mastima i proteinima ili da stalno budem u malom deficitu? Hvala
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 08:53
Ako si u deficitu, sigurno neces povecag masu.. podebljaj Uh :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 09:04
Jesam na dva tjedna i dosao sam sa 14% tjelesne masnoce na 20%.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 09:15

Nisi li onda malo pretjerao? Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 09:18
A nisam...jeo sam oko 2000kcal (172cm 62 kg)..prije godinu dana sam smrsavio 20 kg krenuo u teretanu,ako jedem manje sve je ok cim malo povecam kalorije radi mase odmah se sve primjeti u dobijem na salu -.- pa zato pitam dali da smanjim uh i povecam masi i proteine
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 09:34
Originally posted by Domo96 Domo96 wrote:

A nisam...jeo sam oko 2000kcal (172cm 62 kg)..prije godinu dana sam smrsavio 20 kg krenuo u teretanu,ako jedem manje sve je ok cim malo povecam kalorije radi mase odmah se sve primjeti u dobijem na salu -.- pa zato pitam dali da smanjim uh i povecam masi i proteine

a kolko si jeo na definiciji tj kad si bio nA 14% BF
cookies are for pussies
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 09:37
1600-1700 možda i manje ovisi o danu
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 09:42
Originally posted by Domo96 Domo96 wrote:

1600-1700 možda i manje ovisi o danu

kakvi omjeri? tj koliko UH si uzimo onda? i šta si onda? čim si završio definiciju počeo si s 2000kcak i koliko UH?
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 10:15
Pa nisi nes postigao ako si dobio toliko sala, hehe
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 10:15
To mi je teško za reć jer sam u učeničkom domu pa jedem što mi daju,ali dok nisam krenuo u teretanu sam za veceru jeo posni,a kad sam krenuo sam ubacio večeru..to je trajalo tri mjeseca,mršqv sam bio ali na masi se nije vidio nikakav pomak,onda sam za praznike uzeo platinum mass i ubacio još jedan obrok od zobenih,ili riže smeđe..onda sam bio doma i jeo sam zdravije i više ali sam se udebljao -.-
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 11:32
bolje ti je i da kroz godinu dana dobis kvalitetnih 3,4 kg s sto manje masti, nego ovako extremno dizat tezinu... nitko nije rekao da se misicna masa dobiva lagano i brzo (na prirodan nacin)...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 11:38
Znam to i to upravo zelim pitata...kako uz prehranu u domu dobivat istovremeno na.masi a da nedobivam salo...kupio sam platinum mass,a mislio sam za večeru orahe i posni ? I sad zelim skinut ovo salo a strah me da ne izgubim i ovo malo mišića sto sam dobio -.-
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.