New Posts New Posts RSS Feed - kako poslje operacije kicme??
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kako poslje operacije kicme??

 Post Reply Post Reply
Author
bubic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bubic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kako poslje operacije kicme??
    Posted: 15 Veljaca 2013 at 19:38
pozz svima..ovo mi je prvi put na nekom forumu tak da mi se nebi smijali ak nesto krivo kazem ili napravim dakle...zanima me sljedece...na dijeti sam trebam skinuti 10 kg ide mi jako dobro i sklinula sam 9 od ukupno 19 koje sam imala viska ...nemogu vjezbati jel sam operirala kicmu prosle godine i cekam sljedecu u 3 mjesecu ...kicma mi je u jako losem stanju sto znaci da nesmijem vjezbati...ako netko ima slicno iskustvo neka mi bilo sta kaze...hvala
Back to Top
tale View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tale Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 23:50
ja imam iskustva s tim polomio sam vratnu kralježnicu u 6 mj i operiran sam rehabilitirao sam se do kraja 9 mj i onda sam lagano krenio sam vjezbama tipa trcanje bicikl i sada na teze stvari tipa sklekovi bucice trbusnjaci zgibovi itd.. :)) ali posto tebe ceka jos jedna operacija jedino sto mozes ja mislim je pravilna prehrana

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2013 at 10:13
Eventualno rad sa fizioterapeutom koji ima iskustva sa tim, ali to košta... No  opet, samo jedno tijelo imamo pa ako si možeš odvojiti za to, raspitaj se.....
Back to Top
flexiblehorse View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote flexiblehorse Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 14:07
Ja sam operirala herniju diska ls kraljesnice, preporuceno mi je da sto vise vjezbam, i stvarno kad redovito vjezbam u teretani dobro mi je(proslo je 7 godina), cim je duzi period odmora onda boli! Poslije same operacije receno mi je da prvih 6 mjeseci samo vjezbe za kraljeznicu koje naucis na fizikalnoj, a nakon toga da mogu teretanu! Samo naravno da moras raditi kako treba, prvo nauciti nesto o body buildingu a tek onda krenuti raditi!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.