New Posts New Posts RSS Feed - Kako poceti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako poceti

 Post Reply Post Reply
Author
quasimodo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote quasimodo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako poceti
    Posted: 15 Rujan 2012 at 17:45
Pozdrav svima , novi sam i iskreno nisam procitao nikakva pravila(ako uopce postoje) pa nemojte baš hejtati odma.

Inace , imam 16 godina , 183 cm(ako ne i više) imam 74 kg.U svome "ranom djetinstvu" sam imao cak 80 kg i bio sam visok 163,4 cm-a pa sam naglo smršao i narastao , ali sada imam problem što nisam mršao onako kako je trebalo , nego jednostavno sam jeo možda 2x dnevno i to u suviše malim kolicinama , cisto da preživim , to je samo dokaz koliku sam želju imao.Nažalost , nisam bio upoznat sa stvarima s kojima sam trebao.Sada možda da me vidite u nekoj odjeci , mislili bi vjerovatno sasvim normalno izgledam , no problem je što je to sada sve meko i nalikuje ono na žele.Sada sam spreman potpuno se posvetiti nekim treninzima , vjerovatno teretana , samo što sam ja 80% neupoznat sa svim tim vježbama i šta sve ide uz to.Pa bih samo želio da znam , kako poceti , šta raditi , kada raditi.Što se tice pravilne ishrane sa tim sam upoznat i spreman sam je u potpunosti promijeniti.Da više ne kompliciram , šta biste vi uradili da ste na mom mjestu ? Hvala unaprijed
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Rujan 2012 at 18:10
Na tvom mjestu bi procitao blogove i probao ovaj program od 5 tjedana. Tu ti je sve plus video prikaz vjezbi. Pozz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.