New Posts New Posts RSS Feed - kako poceti?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kako poceti?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
banana View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote banana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kako poceti?
    Posted: 29 Svibanj 2007 at 20:40

 Pozdrav!

Trebam savjet pa ako ga itko moze dati, bila bih zahvalna!

Zadnjih godinu dana sam fizicki potpuno neaktivna zbog obaveza koje su se odjednom stvorile i prikovale me za stol i kompjuter otprilike š4 sati na dan. Posto sam anemicna nisam imala puno snage a ni volje nakon toga igdje trcati, skakati, setati... Sad sam se konacno oslobodila dobrog djela obaveza i imam dosta slobodnog vremena za bavljenjem nekom aktivnoscu. E tu dolazim do problema.
Naravno, u ovom periodu sam se prilicno zdebljala, kondicija mi je nikakva. Mislila sam se upisati u teretanu na jesen jer mi govore da na ljeto ne valja ista pocinjati, a 3 mjeseca mi se ne ceka. Pravo pitanje je sto preporucujete za topljenje sala i povratak u kondiciju (a da je koliko toliko nadzirano od adekvatne strucne osobe i da ne ovisi o grupi -dakle, ne fiksan termin). Unaprijed zahvaljujem.

Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2007 at 20:43
 zas bi bilo lose pocet u ljeto?
Back to Top
banana View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote banana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2007 at 20:45

Originally posted by just_a_girl just_a_girl wrote:

 zas bi bilo lose pocet u ljeto?
 

nemam pojma

i ja sam se malo cudila...

Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2007 at 20:49
 ko sto ono ljudi znaju doc 2 mj prije ljeta u teretanu da se srede do ljeta.. to su gluposti.. od tog nis.. treba se radit cijelo vrijeme.. nemoj ti njih slusat.. kreni sad jer vidim kazes ne da ti se cekat, onda ces jos mozda i izgubit volju.. btw nevezano za ovo ja sinoc bila u teretani , a ni struje bilo, pa smo u mraku morali vjezbat
Back to Top
banana View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote banana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2007 at 20:53

 Imas li kakvu preporuku? Dakle sprave? Stvar je u tome da ne zelim nabildati misice vec otopiti salo vremenom (naravno ne do kraja ljeta ) i poboljsati tonus misica...

 a barem si vjezbla, svaka cast!

P.s. zbilja ne znam puno o ovoj tematici, sorry ako negdje falim ili izvalim glupost!

Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2007 at 21:02
 e draga moja, nemoj se bojat da ces se nabildat.. nije to tako lako.. osobito sto se zena tice.. a cujem dosta njih da ne zele u teretanu da se ne nabildaju.. ko sto i meni starci govore.. glupost
 
sto se sprava tice.. ja svaki trening radim sve sto imam u teretani.. (al morat cu treneru ili sogoru rec da mi napisu neki program)
 
p.s. ne zna svatko sve, tako da, ne brini sto se tice gluposti kojekakvih, svakom se zna desit, al prezivis  
 
 

Edited by just_a_girl
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2007 at 21:14
 i jos vezano za sprave, moje misljenje-ne treba nis izbjegavat, ma i ako ti se cini tezim il dosadnim.. treba se sve radit.. a ne sad tu neke ciljane sprave za ciljane djelove tijela.. sve je to povezano..
 
sto se sala tice-crobni trening- bicikl, traka za trcanje (kod mene je nazalost nea  ) , ..
 
ne znam kakva ti je prehrana, ali i ona igra i puno vecu ulogu u svemu tome nego sto neki misle..  (ja se sa svojim, u zadnje vrijeme,  bas i ne ponosim)
Back to Top
banana View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote banana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2007 at 21:16
 to za bildanje mi je drago cuti.. hvala na savjetima, moram se jos malo raspitati u tertetani i porazgovarati sa tipom koji to vodi! bitno mi je da krenem i da se razgibam malo i kondiciju steknem, vec bas osjecam da mi treba! lose, lose! tnx!!!
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2007 at 21:19
preko ljeta manje jedes i vise unosis tekucine u tijelo pa mrsavis,a tebi to treba pa nema razloga da ne ides.
mnogi prekidaju odlazak u teretanu za vrijeme ljeta zato jer je malo teze vjezbati(zbog vrucine),a i jednostavno im se ne da...
samo ti idi
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2007 at 21:21
 kod mene u teretani u zadnje vrijeme od zenskih sam nas 3-4, a bila ih je masa - da si moro cekat na spravu..
Back to Top
banana View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote banana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2007 at 21:24

 i pase mi da je manja guzva dok se ne uhodam!

pa probati cu krenuti, ako i je teze vjezbati s vremenom cu valjda uspjeti! hvala Vam! super ste!

Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2007 at 21:26
Originally posted by banana banana wrote:

 to za bildanje mi je drago cuti.. hvala na savjetima, moram se jos malo raspitati u tertetani i porazgovarati sa tipom koji to vodi! bitno mi je da krenem i da se razgibam malo i kondiciju steknem, vec bas osjecam da mi treba! lose, lose! tnx!!!
 
 
ma tako, sam ti kreni, sto prije to bolje, dok jos imas volje, ooo pa ja to i u rimama malo, haha..  treba sam krenut, i dolazit i cak onda kad ti se ne da- jer kad dodjes onda ces naravno radit.. ajd sretnooo.. javi kad krenes-dojmovi i tak to.. sto se tice savjeta-nista , i svaki put, zato i jesmo tu , ne? .. mislim nisam ni ja neki expert, al drago mi ak nesto i ja mogu pomoc..
Back to Top
dejanelo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejanelo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2007 at 21:28
da,u posljednje vrijeme sve manje ljudi,ali barem ima vise mjesta za nas koji redovno idemo
 
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2007 at 21:32
Originally posted by banana banana wrote:

 i pase mi da je manja guzva dok se ne uhodam!

pa probati cu krenuti, ako i je teze vjezbati s vremenom cu valjda uspjeti! hvala Vam! super ste!

 
 
a sad ce taman sigurno svi na neke odmore pocet ic, pa vjerujem da ce vecinom bit bar malo manje ljudi po teretanama..
ja ovaj mj nisam bila bas redovita-zadnji mj skole i to.. pa ono bas primjetis kad ne dodjes koji put-nekak teze ide..
treba bit stvarno ustrajan, kao i u svemu.. zato cu pokusat sad to prek ljeta nadoknadit..
i ovo -Vam.. bar sto se mene tice, ne treba iz postovanja, ja mladja  
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2007 at 01:38
  Istina, vec sad ima manje ljudi po teretanama nego recimo prije mjesec dana.

A sad tek kad budu vrucne , bit ce jos manje ljudi.

Ali za one koji zele smrsavit , ljeto je idealno za vjezbanje jer se puno znoji i gube se kile




Back to Top
banana View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 32
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote banana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2007 at 15:23

gdje vjezbas i sto ive_ri?
kako si zadovoljan?

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.