New Posts New Posts RSS Feed - kako poceti i sta raditi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

kako poceti i sta raditi

 Post Reply Post Reply
Author
sarajka4 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2007
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sarajka4 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: kako poceti i sta raditi
    Posted: 29 Kolovoz 2007 at 18:22

 pozdrav svima,

treba mi savjet kako cu trenirati,a prije svega da vas upoznam sa situacijom :),trenirala sam dugo godina kosarku,medjutim sad je vec 5godina kako sam pravo pravo fizicki neaktivna,znaci prije sam imala pravo fin stomak plocice ono bas fin,medjutim sad imam sala na stomaku i treba mi pomoc kako da ga skinem stim da ja nezelim smrsati jer imam normalnu kilazu mozda mi cak i koja kila fali,

tako da sam u velikoj dilemi kako,sta trenirati ???

Hvala unaprijed

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Kolovoz 2007 at 18:44
Prvo malo prosvrljaj po webu -> ima jako puno korisnih savjeta.

-> Citaj https://www.fitness.com.hr

Najjednostavnije receno;

Kombiniraj ancrobni i crobni trening, zdravo se hrani i rezultati ce stic.


Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2007 at 09:24

 

Tako je!!!!

A sad malo konkretnije!

  • Potrazi si neki dobar plan prehrane (moj prijedlog ti je da pogledas

https://www.fitness.com.hr/prehrana/nutricionizam/Zdrava-preh rana.aspx

po tome se ja hranim vec 2 tjedna).

  • Izbaci alkohol i slatko iz prehrane! To ne znaci da ga se sd skroz moras odreci, ali u jednoj fazi mrsavljenja mozes neko vrijeme i bez toga.
  • Povecaj aktivnost! Moj prijedlog ti je trcanje bar 3 puta tjedno po 45 min i 2 puta tjedno teretana da se malo ucvrstis.

I to ti je to! Malo odricanja, a puuuuno zadovoljstva kad postignes rezultate!

 

Back to Top
sarajka4 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2007
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sarajka4 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2007 at 23:36
 e hvala vam puno na savjetima
Back to Top
sarajka4 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2007
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sarajka4 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2007 at 16:26

 moze jos jedno pitanje,

ovdje na stranici i jos na mnogo mjesta pise da se ne trebaju dva dana zaredom vjezbati isti misici,ZASTO?

to mi nije jasno ako ko moze da mi pojasni,jer ja svako vece radim trbusnjake pa ako je nesto tu pogresno da znaam.

Unaprijed hvala

   

Edited by sarajka4
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Rujan 2007 at 20:57
Originally posted by sarajka4 sarajka4 wrote:

ovdje na stranici i jos na mnogo mjesta pise da se ne trebaju dva dana zaredom vjezbati isti misici,ZASTO?

to mi nije jasno ako ko moze da mi pojasni,jer ja svako vece radim trbusnjake pa ako je nesto tu pogresno da znaam.

   

 

E pa, i misicima treba odmora i to bar 48 sati, u suprotnom se previse trose i propadaju...  Tako, slikovito!

Ali trbusnjake mozes lagano raditi i cesce. Nemoj zaboraviti i na lednjake!!! Trbusnjaci i lednjaci su ipak ti misici koji nas drze uspravnima (u suprotnom bi bili kao spageti...) tako da njih obavezno radi, bez obzira na druge vjezbe!

 

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.