New Posts New Posts RSS Feed - Kako jabuku pretvoriti u ... neko drugo voce?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako jabuku pretvoriti u ... neko drugo voce?

 Post Reply Post Reply
Author
snje View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote snje Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako jabuku pretvoriti u ... neko drugo voce?
    Posted: 01 Listopad 2013 at 15:45
     Dugo vas pratim, citam blogove ali nisam baš aktivna s pristicima, u zadnje vrijeme ni s vježbanjem, uvijek nešto odgadjam, pa odgadjam...nema više odgadjanja!

Cijeli život sam dosta aktivna, obožavam sport, natjecanja, nekad sam i sama petljala s rukometom. E u tom i je stvar, ljudi me cesto znaju pitati dali sam možda trenirala rukomet ili plivanje. Zbog gradje tijela. Znam se našaliti da se Bog zadnji tren predomislio pa na muško tijelo ugradio žensku glavu i par ostalih "sitnica".
Široka ledja, širok struk (rebra nisko, kukovi visoko pa izgledaju spojeni), uski kukovi, mala stražnjica, tanke i mišicave noge i ruke. Izgled trokuta pojacavaju još velike grudi. Što idem starija nesrazmjer se lagano povecava, tipicna gradja jabuke. Uvidjam da žene iza menopauze cesto dobivaju takav oblik tijela, što li tek mene ceka.
Obicno mi ljudi daju više kila nego što ih imam a u usporedbi s kruškolikom prijateljicama ja uvijek izgledam deblja iako su one teže i masnije od mene.
Nema pravde na svijetu.. ....sve mi ide u cice i stomak a noge i guza kao da pripadaju nekoj anoreksicnoj curi.

Ima li tko slicne probleme i iskustva u korekciji nesrazmjera, sve što sam sama pokušala nije dalo nekog vidljivog rezultata. Visoka sam 174cm, trenutno na 66-67 kg, najcešce se vrtim oko 65, 62 mi je vec premalo.

Idem sad na bickl pa u dvoranu odraditi kardio.

Pooooooz



     
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2013 at 16:29
obicno je akumilacija masti u podrucju trbuha odraz loše prehrane pune UH i mastima. mijenjaj prehranu i vidjela budeš rezultate.
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2013 at 18:44
pozdrav snje i dobrodosla prvo da ti odmah dam ohrabrenje na pocetku- ja sam u srednjoj skoli imala guzu ravnu ko šperploca i evo napokon nakon 8g rada i truda mogu konacno reci da sam zadovoljna s njom Tako da prvo sto trebas je prestati sazaljevati sebe misleci da si geneticki losija od drugih. To mozda i moze biti istina ali ne pristaj na to da se to nemoze promjeniti vjerujem da ni ne pristajes cim si dosla ovdje Bilo bi dobro kada bi opisala svoj jedan jelovnik kao i trening (utezi?, kardio? )
pozdrav
cookies are for pussies
Back to Top
snje View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote snje Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 20:01

Znam da je problem u hrani, tj u tom što jedem premalo. Ne furam dijetu vec nisam gladna, jutro kava, ponekad mešto iz pekare, rucak u 3h, vecera najcešce neka vocka ili jogurt. Ljeto mi je svake godine fatalno jer se onda navucem na pivicu. Gutljaj po gutljaj i eto škembice. Sva sreca što je zahladilo pa mi više nije privlacna.
Izbjegavam raditi s utezima jer sam u gornjem dijelu tijela dosta jaka i mišicava, narocite ruke, ramena i ledja. Nije salo nego su baš tvrdi mišici. Na donjem dijelu ih isto imam ali se totalno razlikuju od gornjih, tanki i vretenasti i ne pokazuju tendenciju povecanja. Dosta vozim bicikl ,u dvorani traka i orbitrek, sad sam krenula sa Magic Well.
Ma trošim te kalorije ali...
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2013 at 18:31
evo ovak, probaj izbaciti pekaru, ujutro popij kavu i pojedi zobene pahuljice s posnim sirom. za rucak nemoj jesti sranja, nego kombiniraj zdrave ugljikohidrate i proteine + vlakna (dakle, meso, povrce i neki UH). navecer je ok jogurt, mislim da ti možeš i voce ubaciti. kreci se, kreci, i daj si vremena :)
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.